Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Początkujący sodomita

jakie prezerwatywy do analu?

Polecane posty

Gość Początkujący sodomita

Poradźcie, czy do seksu w dupala są jakieś specjalne prezerwatywy, czy można używać takich samych jak do cipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody27
Jak już używam to zwykłych gumek ale polecam anala bez. Jeśli jednak boisz się, że pęknie to możesz w sexshopie kupić specjalne gumki do anala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkujący sodomita
Dzięki młody27. Myślisz że w Pink Shopie będą wiedzieli o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfg3r5t3e5
młody27 co z aidiota z ciebie. Anl bez gumki,to idiotyzm.Mnostwo bakterii w tyłku i ty chcesz tymi bakteriamui sie zarazac i potem zarazac partmerkę/ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****ie w srake jest zabijaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się bzykaliśmy od lat w dupę i nic. Z lewatywą i bez. Z dupy do buzi zawsze i nic. Totalny syf i zdrowi jesteśmy. Pełna kultura, z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jak mamy z ok. raz w miesiącu to mąż mi robi lewatywę bo widział jek była robiona przy porodzie był z resztą jest przy każdym badaniu pochwy u ginekologa.Zaczyna od minetki( oczywiscie wcześniej prysznic i lewatywa) gdy mam orgazm przy niej to dopochwowy i kończe lodzikiem taak długo aż mężowi stanie i delikatnie wchodzi w drugą dziurkę i na kilka azy dopiero po wyluzowaniu moim wchodzi do końca po same jądra.Dopiero gdy po dłuższym czasie bo to jest po wytrysku gdy tryśnie mam wspaniały orgazm.Czuję się wspaniale po seksie analnym.Oczywiście bez gumy bo oboje nie chcemy jej stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×