Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angieli266

Proszę o radę - bardzo proszę!

Polecane posty

Gość girlanda polska
spotykacie się w hotelach ?.....drań napewno ma żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
widzę że niektorzy mysla tylko przyrodzeniem swoim, inne wartosci zanikly, ale coz,,, takie sa teraz czasy, dlatego mam dylemat. Ale uwazam sie za wartociowa :) mysle, ze jak jest dojrzaly to mnie doceni, a jak okaze sie.... no coz a moze - zonaty itd... przeciez ot chocby dlatgo warto czekac, aby nie budzic sie z moralniakiem, a on mi nie jest potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
po co im hotel skoro się nie bzykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowelka dobrze prawi
dokladnie bzdury:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
mam mu powiedziec o woich obawach | czy nie ma zony? tak boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgjehkyejj
sprawdz go, niech CIe zaprosi do domu etc., poznaj jego przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
najlepiej nie daj żadnemu to na bank nie bedziesz miala moralniaka:D, zrozum kobieto, że seks jest uzupełnieniem uczuć i jedno bez drugiego nie może funkcjonować, inaczej o patologia i wcześniej czy później to się źle konczy a te wszystkie bzdety o czystości i czekaniu na tego jedynego możesz włożyć między bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
przeciez mu nie powiem "ej zapros mnie do domu"... moge jedynie powiedziec wprost o moich obawach, ale naprawde je mam.... on mi sie bardzo pod wieloma wzgledami podoba, podkochuje sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pytaj wprost dlaczego nie ma żony, zapytaj jak to sie stało że nie ma nikogo w tym wieku i dąż do tego żeby zaprosił cie do domu. Nie przejmuj się tym głupim gadaniem. faceci chcieliby żeby wszystkie laski były na wyci agniecie ich reki a jak budza się że trzeba by sie było ożenic to nagle chcą dziewicę, bo przecież uzywanej sie nie bierze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
słuchaj no belefron czy jak cie nazwano - jak sie okaze wolny to nie mam nic przeciw, ale mnie nie jest wszystko jedno czy zrobie to z kolesiem, ktory urywa sie z domu.. musze wiedziec czy czy uczciwy, a jak tego nie kumasz to spłyn mi z oczu mento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naturalne, że Cie w koncu zaprosi do domu, no chyba, ze ma coś do ukrycia (ale zakładamy że jest OK). To, że ktos nie uprawia seksu po miesiacu znajomości nie znaczy, ze nie ma ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie że malo o nim wiesz, spedzacie całe weekendy razem to nie macie czasu żeby opowiadac o sobie? o swoim zyciu, rodzinie itp? dziwne trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowelka dobrze prawi
wlasnie seks jest UZUPELNIENIEM uczuc, a nie jego fundamentem;) tak jak wisienka na torcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
te mrówa a kto tu mówi o żeniaczce? po za tym, to raczej dziwne, że przez 1,5 miecha nie dowiedziała się czy facet jest wolny, co robili, czytali wiersze? zaczynam się zastanawiać czy to prawdziwa sytuacja czy laska cytuje Anię z zielonego wzgórza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak racja, najperw uczucie a później seks, jak to jest na odwrót to szanse na powazny zwiazek sa dużoo mniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowelka dobrze prawi
troche dziwne, ze facet w tym wieku jest singlem, wiec lepiej dobrze mu sie przyjrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ja cię nie obrażam autorko i nie wyzywam ale jak chcesz to mogę zacząć a do tej pory zacznij uważnie czytać i dopuszczać inne argumenty niż te wyniesione z oazy a skoro tego nie robisz,to bez sensu było zakładać temat skoro masz ugruntowane poglądy i nie masz zamiaru ich zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
pewnie mruwelko tak zrobie.... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront - ja nie widze żadnych argumentów z Twojej strony, a tekst: "żałosne skąd się biorą takie pannice?" uwazam za obraźliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
no wlasnie mieszka z mamusia podobno.. tzn gore ma swoją..... ale jakby nie bylo - mnie to nie przeszkadza.. tylko sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
skoro mieszka z mamusią to chyba nie z żoną? chyba jednak coś o nim wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... to niedobrze. Na Twoim miejscu unikałbym potencjalnej teściowej jak ognia. Wiekowy facet na garnuszku u mamusi- to nie brzmi zbyt obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a może nie każdego stać na płacenie kredytu przez 30 lat i nie ma dzianych starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
nie wnikam w jeg portfel - sama mam swoje miszkanie. Zreszta ja go do domu tez nie zaprosiłam, bo dopiero remontuje mieszkanie po rodzicach, wiec nie moge sie mu naprzykrzać. No tak... 36 l skonczone, ale jest naprawde w moim typie, czuly, delikatny, ale tez mężczyzna.... w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a to źle, że jest mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
dobrze, ze jest mężczyzną - bo trafiłam wkoncu na prawdziwego mężczyznę, a nie na chłopaczka, któremu tylko majtki w głowie... o dziwo 36 latek 1,5 wytrzymał bez sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×