Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość uda nie są wcale grube

Jakiej marki buty NIE obcierają, NIE cisną i sa wygodne?

Polecane posty

Gość iza mika
Nie patrzcie po markach, raczej szukajcie jakościowych rozwiązań w dobrych cenach, a pochodzenie nie ma większego znaczenia. Po prostu szukam na Merg czegoś w normalnych pieniądzach i w zasadzie zawsze udaje mi się to dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka33
Zgadzam się z przedmówczynią - ecco najwygodniejsze na świecie <3 Ja te buty po prostu kocham, choć czasami faktycznie chciałabym, żeby ich projektanci bardziej zaszaleli :))) No ale buty są mega wygodne i super jakości. Niektórzy uważają, że drogie, ale w mojej opinii to nieprawda, biorąc pod uwagę fakt, że jednak nie są to buty na tzw. 1 sezon. Ja mam niektóre modele po 4 lata. Fakt, dbam o buty, ale nie stoją na półce :))) Tylko są noszone. Poza tym są sklepy typu Eccoshop.pl. gdzie można zakupić sporo taniej. Niektóre buty z sieciówek, zwłaszcza inditex, kosztują tyle samo a jednak jakość jest bez porównania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o markę ale o to, jak dobierzecie rozmiar, co marka to inna rozmiarówka, najważniejsze aby kupić buty trochę większe,a nie trochę za małe i liczyć,że się rozejdą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnie pomagają w sklepie apia, są w dużych miastach,mają też sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniejsze to są walonki i gumofilce one nie obcierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam problemu z butami Wojasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojasy są spoko, ale ostatnio natrafilam sie na super markę Kornecki. Modne, ładne buciki i tez polski producent. Warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_malina
Na lato zdecydowanie melissa. Co prawda to tworzywo, ale bardzo wygodne i przede wszystkim nie obciera. Noga się nie poci nawet w ciepłe dni. Kupiłam je rok temu na www.riccardo.pl i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz markowych butów najwyższej jakości, to zajrzyj sobie na stronę www.sklep.apia.pl. Oferują naprawdę duży wybór sandałków, balerin, czółenek, botków itp. Mają też buty męskie i dziecięce. W ofercie dostępne są kolekcje APIA, Creative Officine, Fabi, Icone, Lacoste i wielu innych renomowanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajne, wygodne buty ma firma Clarks :) Ja sobie ostatnio nawet zamówiłam jedną parę taką bardziej sportową, do wycieczek weekendowych. Sprawdzają się świetnie :) Przy okazji polecam sklep internetowy http://www.clarksonline.pl - można kupić Clarksy sporo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaboteks
Nie kupujemy znanych marek, raczej tanie buty z http://www.merg.pl/ Te które mam nie robią problemów - są wygodne i bardzo ładnie wyglądają. Przy czym jednak wiadomo, że wiele zależy od stopy. Jeśli jest "niewymiarowa" to trudno oczekiwać cudów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harodek
Mam na lato klapki i baleriny, od Merg. Wygodne oczywiście. Wiadomo, że da się znaleźć tanie buty - ja takich zawsze szukam, a drożyzna to nie dla mnie, chociaż niektórzy szukają wyłącznie znanych marek. Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeez
Nie ma takiej marki, z każdego rodzaju buty mogą obciskać. To już w zasadzie na oko widać jak będzie but pasować bo kształcie, szerokości noska itd. Osobiście chwalę sobie buty ze sklepu http://www.czasnabuty.pl/ . Czasami zdarzy się że kupię coś niewygodnego, ale wtedy po prostu buty wymieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenie jest takie, że dobra jakość butów gwarantuje komfort noszenia. Dlatego wybieram sprawdzone marki, niekoniecznie znaczy to, że znane. Choć nie powiem, Clarks bardzo lubię, ale akurat tego sklepu http://clarksonline.pl nie znałam jak dotąd.Na pewno na jakość butów składa się materiał, z jakiego jest but wykonany, no i czy obuwie dobrze wyprofilowane i czy "dopasuje" się do stopy i czy "oddycha". Dlatego ja stawiam na buty skórzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, nie wiesz co mówisz. Nie ma lepszych butów na świecie, chyba, że kupisz podróby. Ten gumokauczuk to najlepszy na świcie wynalazek dla moich nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do biegania New Balance model 1080 sa świetne wg mnie. Bardzo wygodne, nie obciarają, nie cisną, są lekkie i przewiewne no i przy okazji ładnie wyglądają. Zaczelam ostatnio troche wiecej biegać i musialam zainwestować w jakieś porządne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę odsprzedać buty 2razy założone,ale..na szpilce/czarne sandały z modnymi złoceniami nr.40 firmy COCOPERLA,bardzo ładnie się prezentują,może ktoś zainteresowany? foto i szczegóły na emaila,oczywiście cena niższa niż zakupione,w oryginalnym opakowaniu+zapasowe fleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lato jestem wierna marce Inblu :) Tylko coraz trudniej dostać. No i to raczej sportowe fasony (albo babciowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie sportowe czy jakie ? Ja osobiście gustuję albo w conversach albo butach z lasockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomela
Sama również zwracam głównie uwagę na to aby buty były wygodne.Nie wiem jak niektóre dziewczyny moga nosić buty na wysokich 10 cm obcasach Przecież to jest jakaś mordęga. Na co dzień najczęściej chodzę w trampkach. Jak dla mnie najwygodniejsze buty pod słońcem. Świetną jakośc oferuje marka DC, jakiś czas temu zamawiałam je tutaj: http://www.brandsplanet.pl/11_dc - buty może nie są takie tanie ale praktycznie nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakademike
Np. tenisówki, które mam od Merg. W sumie to śmieszne grosze, a buciki wygodne, pierwsza klasa. Przy czym jednak zależy do czego macie przyzwyczajone stopy. Wiadomo, że każdy lubi coś diametralnie innego, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz butów dla dziecka to zobacz takze na stronie Buty-Dla-Dzieci.com.pl tam wybór jest naprawdę szeroki,a ceny rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cychnerska, ja kupowałam Melissy w butiku Lolly Pop w Blue City, ekspedientki były bardzo ok, mają teraz dużo ciekawych wzorów, dadzą poprzymierzać. Oni mają też w necie stronę http://lollypop.pl/, możesz i tam pooglądać wzory zanim się wybierzesz na przymierzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmina
Mam trampki od Merg, w sumie kosztowały grosze, a jednak wrażenie robią ogromne. Największy plus - cena do jakości. Ogólnie wolę kupować w sieci - niższa cena, a do tego większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×