Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość uda nie są wcale grube

Jakiej marki buty NIE obcierają, NIE cisną i sa wygodne?

Polecane posty

Gość gość9917
Osobiście powiem, że Adidas Superstar najlepsze. Kupuje na http://buty-adidas-superstar.pl/ i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Fajny, modny, sportowy bucik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallgoska
Nie wiem, ja zamawiam z Shoe4u i nie zdarzyło się żebym nie trafiła z rozmiarem, czy żeby obcierały czy cos takiego. Zawsze buty są wygodne i co ważne nie kosztują dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma znaczenia czy są drogie czy tanie. Nowe obcierają zawsze. Mam zawsze pięty jak Cejrowski. I sama nie znalazłam na to rozwiązania :( www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba dobrze poszukać takich butów - przede wszystkim nie wybierać jakichś tanich ,bo wiadomo, że one nie są dobrze wyprofilowane i będą obcierać. z drugiej strony mi na przykład melisy tez nie do końca weszły, bo mi się ślizgała w nich stopa i w ogóle. dobre sa na przykład buty z wojasa, zawsze dobry profil, zawsze odpowiednie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojas, rylko, badura - generalnie te firmy sprzedają dobre buty i raczej nie ma problemu tam nigdy z obcieraniem i ciśnięciem, chociaż wiadomo, żę tak naprawde to wszystko zalezy od tego, jaka ty masz stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak, że buty mnie nie obcierają, zbliża się zima, nie chodzę w butach i nagle zaczynają mnie znowu obcierać, więc to tak naprawdę zależy od naprawde wielu czynników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallass
A może tu znajdziesz idealne dla siebie https://shoe4u.pl/ ja tam zamawiałam już trzy pary butów i żadne nie obciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz fajnych butów? Co powiedz na czerwone czółenka na niskim obcasie? Zapoznaj się z ofertą – to model Tamaris 22408. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzę na konkretne firmy. Po prostu zawsze to co udaje mi się kupować przez merg wychodzi najlepiej. Zawsze są wygodne, podobają mi się wizualnie. Oczywiście tego typu rozwiązania trzeba po prostu dobierać z głową i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia38
Z racji tego, ze w pracy stoj***ardzo dlugo, moje stopy byly w oplakanym stanie. Na nic sie zdawaly jakies zabiegi i dbanie o nie, skoro kazdego dnia w pracy ubieralam niewygodne buty. Zaczelam sie interesowac, szukac i trafilam na buty firmy Arcopedico. Sa skorzane, bardzo wygodne i juz nie mam problemow ze stopami. Nawet mam wrazenie, ze moge stac dluzej i nie odczuwam dyskomfortu. Jak macie podobne problemy jak ja to warto rozwarzyc zakup takich butkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joli2
Mnie żadne nie obcierają :) noszę buty różnych marek m. in kitten, hunter, ellesse. W officeshoes zawsze kupuję markowe buty, wybór marek w tym i tym podobnych sklepach jest przeogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzentoria
u mnie się sprawdzają buty z wojasa. W tym roku też kupowałam u nich botki i są bardzo spoko. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby jakieś wojasy mnie obtarły. Teraz testuje timberlandy i na razie też się sprawdzają. Nie polecam tommiego hilfigera. Nie miałam nigdy bardziej niewygodnych balerin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśkuu5
Wspomniane wyzej Arcopedico sa na pewno bardzo dobre. Moj tato nosi i bardzo chwali. Juz mu kolejna pare kupilam niedawno, bo juz nie chce nosic innych. Mowi, ze lekkie i tak wygodne, ze sie czuje jak na bosaka :) Maja i damskie i meskie i skorzane i roznych kolorow takze kazdy cos wybierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzentoria
no ceny najniższe nie są ale w sumie tyle się płaci za dobre skórzane buty więc też nie ma się co dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina343
Według mnie bardzo wygodne jest obuwie Giatoma Nicoli http://nikbutik.pl/36-giatoma-niccoli mam już jedne sztyblety tej marki, a w wakacje przetestowałam sandały i mokasyny- wygodne i miękkie, a jednoczesnie porządnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkapelka
Kitten, Helly Hansen, Gant, Converse - moje ulubione marki :) w https://www.officeshoes.pl/ jest cała masa butów takich marek, teraz akurat w wyprzedaży można trafić za pół ceny markowe buty. Nigdy mnie nie obcierały, zawsze wygodne :) jedynie czasem botki mnie obcierały, ale takie kupione kiedyś na allegro, nie jestem pewna czy to nie był podróbki, ostatnio kupiłam botki kitten to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynaUliasz
Widzę, że nie tylko ja poznałam co to prawdziwa wygoda. Arcopedico - porządne, solidne, z wyprofilowaną wkładką (!). Mam model, który można prać w pralce w 30 stopniach i nic się z nimi nie dzieje - prałam je już dwa razy. Są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysta44
No ciężko podać konkretną markę, ale myślę że tutaj znajdziesz buty z wyższej półki które na pewno nie obcierają https://eurobuty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×