Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kajuśka

szczoteczka elektryczna ORAL B, która najlepsza?

Polecane posty

witam chciałabym sobie kupić szczoteczkę elektryczną ORAL B. Jest tego tyle, że głowa mała. Dentystka mówiła mi, ze taka przyzwoita kosztuje między 130 a 200. Możecie coś polecić? której używacie? z jakim skutkiem? faktycznie poprawia stan zebów, dziąseł??? z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itylllle
Soniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam Oral B zdaje sie ze vitality? jestem zadowolona, ale nie mam prownania z innym elektrycznymi, to moja pierwsza 15 funtow na ebay'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie dziewczyny wkleić linka? tych vitality widziałam chyba 3 modele :( to jest tak jak człowiekowi zostawi się zbyt duży wybór :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny minus to ladowanie jej co 4-5 dni, z reguly laduje cala noc aha i ma timer, daje ci znac kiedy minely 2 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas88mannheim
moim skromnym zdaniem soniczna bo jak ktoś chce mieć później parodontozę to proszę używajcie jak najtwardszych szczoteczek. Używam FlexCare od Philipsa kupiłem ze sklepu Spa-dental o ile pamiętam i mam polską gwarancję a w końcu dziąsła mi nie krwawią i nie ma stanów zapalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też z żoną chcieliśmy zakupić sobie szczoteczki elektryczne oraz synowi 7-lat, ale nie wiemy na co zwracać uwagę. Przeglądając sklep np. ten https://www.hurtmedyczny.pl/szczoteczki-elektryczne jest wiele rodzai i oczywiście w różnych cenach. Proszę o radę - którą kupić sobie i żonie oraz synowi i na co zwracać uwagę. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikis656
Teraz to wybór jest przeogromny. Ja osobiście korzystam z http://denthelp ale na serwisach aukcyjnych też masz taniej niż w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalepa23
Ja przez szczoteczkę elektryczną mam rozchwiane zęby :| Szczoteczki soniczne są najlepsze. Popatrz chociażby na ten model https://szczoteczka-soniczna.pl/pl/p/SEYSSO-Professional-Profesjonalna-szczoteczka-soniczna-z-etui-podroznym/2454 od SEYSSO. Akurat oni mają jedne z najlepszych szczoteczek sonicznych. Są skuteczne i bardzo ładne pod względem designu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliawitecka
Zdecydowanie polecam Oral-B Smart 4000. W porównaniu z modelem Vitality posiada ona różnorodne tryby czyszczenia zębów, każdy z pewnością znajdzie ten najlepszy dla siebie. Posiada również wizualny czujnik siły nacisku, co według mnie jest doskonałym wyjściem dla każdego laika. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, WYWALCIE szczoteczki elektryczne lub przynajmniej kupcie najmiększe szczotki do nich. Wielu ludzi uszkodziło sobie szczotkowaniem szkliwo :( Nikomu nie zależy na naszych zdrowych zębach bo nie są dochodowe. Pasty z fluorem też są super...:O Fluor to syf i jest szkodliwy. Dzisiejsi "naukowcy" chcą być wszędzie autorytetami, mieć ostatnie słowo a np. ich metody walki z nowotworami są sami wiemy jak skuteczne... "Wiedzą" dokładnie jak powstało życie a nie znają na tyle procesów komórkowych, by zawsze skutecznie leczyć raka - śmiech i żenada :( Udają mądrych a wiedzą niewiele więcej od większości z nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENDY gość
Szczoteczka Oral-B PRO 4000 Produkt godny polecenia. Szczoteczka z nowoczesną technologią Bluetooth i aplikacja na telefon. Wydaje się, że to zbędne? Nie jeśli zależy nam na dokładnym dbaniu o nasze zdrowe zęby. Szczoteczka przekazuje dane do aplikacji i wiemy jak szczotkujemy. Czy omijamy miejsca newralgiczne, czy przyciskamy za mocno.... itd. To idealnie sprawdza się przy wyrabianiu nawyków czyszczenia dla dzieci, jak i dla dorosłych, którzy chcą mieć profesjonalnie zadbane zęby. Mam ją i korzystam z programu wybielanie z aplikacją na telefon jestem w 8 dniu z 14 dni programu- widzę różnicę o co najmniej jeden ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsza jest Panasonic. Nie była bardzo droga, a sprawdza się świetnie. Czyści dokładnie i precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam soniczną z Philipsa, znacznie lepsza niż elektryczna według mnie. Kupiłam na supersumiech.pl w dobrej cenie. Od razu dokupiłam inne produkty, bo mają spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Panasonic i jestem bardzo zadowolona. Z całą rodziną używamy i jest naprawdę w porządku. Nie podrażnia dziąseł, bardzo wygodnie się używa, ogólnie wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaBB
Zdecydowanie polecam Oral-B Genius 9000. Piękny design, funkcjonalność - 6 programów. Wszystkie tryby mycia sprawdzone, przetestowane. Efekty odczuwalne już po kilku myciach zębów. No i ta aplikacja na smartfon :) #poprostugenius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie używam szczoteczkę Oral-B Genius 9000 i jestem bardzo zadowolona poprzednio używałam tez elektrycznej i myślałam że super czyści zęby ale odkąd tej używam nie zamieniła bym jej na inną. Ma spersonalizowany uchwyt ze smartfonem poprzez bluetooth który monitoruje czyszczenie jamy ustnej i prowadzi aby każdy zakamarek był dobrze wyczyszczony. Może dla niektórych ta aplikacja okaże się zbędnym gadżetem ale dla młodych ludzi lubiących nowinki technologiczne na pewno da dużo radości. W zestawie ma 4 nasadki szczoteczek do wybielania do usuwania kamienia do czyszczenia języka i do codziennego czyszczenia. Jest bardzo dokładna i to dzięki aplikacji nie zostawi żadnego nie wyczyszczonego zakamarka w jamie ustnej. Cena może trochę wysoka ale za to rzadziej do dentysty będziemy chodzić . Jak dla mnie rewelacja. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesja
Sama od niedawna także mam szczoteczkę Oral-B Genius 9000 i faktycznie czyści dokładnie i lepiej niż szczoteczka manualna. Ma wymienne końcówki oraz przydatne tryby, np. tryb wybielania, a ponadto możemy ściągnąć aplikację na telefon monitorującą proces mycia zębów. Nie odpowiada mi tylko jej głośna praca. Poza tym mogę ją wam polecić w pełni i myślę, że nie będziecie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaguss
Zdecydowanie polecam szczoteczkę Oral-B Genius 9000 - jest niewątpliwie jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie. Łączy się za pomocą Bluetooth ze smartfonem i w aplikacji Oral-B App daje wiele możliwości (pełna personalizacja szczoteczki, ustawienie indywidualnego planu pielęgnacyjnego jamy ustnej, wizyt u stomatologa, timer, funkcja wykrywania położenia, przypomnienie o czyszczeniu języka, nitkowaniu zębów czy płukaniu jamy ustnej, a także monitorowanie postępów w higienie jamy ustnej). Akumulator w szczoteczce jest bardzo wytrzymały (starcza na 12 dni na jednym ładowaniu), a etui podróżne umożliwia jednoczesne ładowanie szczoteczki i smartfona. Szczoteczka pozostawia uczucie czystych, gładkich i lśniących zębów, a szeroki wybór trybów pracy oraz dostępnych końcówek szczoteczki sprawia, że jest to szczoteczka dosłownie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła szczoteczka używana regularnie jest sto razy lepsza niż najnowszy cud techniki, który zbiera kurz :P W kwestii profilaktyki polecam produkty specjalistyczne z chlorheksydyną typu Septoral. Nie używajmy tego co zalega na drogeryjnych półkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×