Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta z zerowym libido

czy hiszpańska mucha działa? Prosze o opinie kobiet

Polecane posty

Gość gość
o wiele mocniejsze niż hiszpańska mucha są tabletki Feminam Libido można rozpuścić w płynie w składzie zioła z Ameryki Środkowej mozna kupić w internecie legalne jako suplement diety, libido naprawdę szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tu osób zareklamuje prowadzony przez siebie sexshop? Kupiłem kiedys taki specyfik o smaku syropu bedacy niby tą muchą, ktory nie dzialal w ogóle na sex, malo tego trzeba bylo go trzymac w lodowce, a jedyne dzialanie jakie zauwazylem to brak sennosci przy dluzszych podróżach. Wywalilem prawie nie ruszona buteleczke gdy sie przeterminowala. Jedyna mucha jaka na mnie dzialala to ta z Młodych Wilków ale do czasu gdy ją Wojewódzki zbeszczescił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak też kupowałam i efekt był naprawdę bardzo dobry. Zależy jeszcze co kupiłaś... Może to nie była hiszpańska mucha tylko coś innego? Dopytuję, bo trochę się dziwię... u mnei pomogła, libido zaszalało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpanska mucha sprzedawana teraz w sieci to wielki pic na wode, jakis czas temu zakazano w Polsce sprzedazy zioła o nazwie Cantharis główny składnik oryginalnej muchy. Najlepiej osobiście udać się do jakiegoś sshopu i poprosić o oryginał u zaufanego sprzedawcy ;) w necie takim odpowiednikiem mocy działania jaką miała dawna mucha są rozpuszczalne tabsy o nazwie Feminam Libido z USA można je dostać tylko w jednym sklepie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów sobie sex elixir. Jest troche droższy od tych innych, ale jest to jedyna oryginalna hiszpańska mucha ( no i proponuję zamawiać na stronie producenta - sama kilka razy sprawdze miejsce w któym kupuję zanim się zdecyduję). dla mnie fajne :) chociaż to również działa na każdego inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiszpańska mucha powoduje jedynie większe przekrwienie narządów płciowych dlatego zwiększa pobudzenie ale wówczas, gdy dana osoba ma ochotę na seks. Do pipci napływa więcej krwi, łechtaczka się robi bardziej czerwona, podatna na pieszczoty a wargi intymne bardziej nabrzmiałe. Ale jeśli tej ochoty ba seks nie ma to nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chciałabym spróbować. NIe mam jakichś tam wielkich nadziej, ale testujemy sobie z mężem różne nowości raz na jakiś czas i pomyśleliśmy sobie,że moze dobrze byłoby spróbować czegoś takiego, szczególnie że tu i ówdzie w sieci o tym pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję z mężem w tym celu johimbinę - ostatnio bardzo popularną bo podobno także pomaga spalać tłuszcz i stosują ją niektórzy na odchudzanie. Można kupić w internecie. Trzeba spróbować dosłownie kilka kropel i trochę wody - oczywiście wypija się (są też w tabletkach ale my stosujemy w kroplach ). Czuję wyraźnie różnicę i robi mi się zawsze mocno czerwona i gorąca łechtaczka. Orgazm łechtaczkowy zawsze jest wtedy silniejszy. Wargi mniejsze są też bardziej rozpulchnione i czułe na pieszczoty ale na pochwę chyba u mnie tak nie działa bo przy samy stosunku nie ma aż takiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz przetestować. Sama jestem zadowolona. Wiadomo,ze nie ma co wierzyć w reklamy, które piszą,ze nie można zapanować nad pożądaniem i takie tam rzeczy ale jednak coś tam jest w tym. Raczej nie placebo, bo kilka razy umówiliśmy się z facetem aby wpuścił mi do napoju ten środek jak o tym nie wiedziałam( oczywiście było to za moją zgodą). I w tych dniach naprawdę chciało mi się seksu. Chociaż biorę pod uwagę,ze jest to przypadek bo libido mam spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też nie narzekam ale jednak jak się jest długo w związku to wiadomo,że trzeba testować róznych rzeczy aby nadal się chciało :) Dobra, zamówiłam. Napiszę tutaj jak coś o działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być ok. Sama uzywałam sex elixir i był fajny. Nie oplecam jednak podróbek typu jakiś spanish fly na allegro po 5 zł. Nie wiem kto sie na to nabiera. Przecież to nie ma prawa działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednikiem starej hiszpanskiej muchy sa pigulki Feminam Libido zawieraja diosgenine wyextrachowana w 20% z Dioscorea Villosa mozna je tez rozkruszyc lub rozpuscic mocne sa poza tym co dla kogos wazne bez smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siniortates magistrates marzenates rógates to now gracies viedziastes onieyastes vshyskates umyswovo chorates świrates poniżej skawtates ona yest frayerkates vp**du yebaces chlor becer margaryna i jaja gagaryna zamieszać k*****m tereszkowa i stego magister marzena róg p**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór afrodyzjaków można dostać tutaj https://sexshop112.pl/176-afrodyzjaki Szczególnie godna uwagi jest hiszpańska mucha Sex Elixir, którą sama stosuję już od jakiegoś czasu i za każdym razem jest skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOchani aktualnie uzywamy z mężem sex elixir i jest super. Ale czy od tego nie da się na przykład uzależnić? Bo uzywamy 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od hiszpańskiej muchy się nie uzależnisz bo to jest ziołowe, ale od samego sexu już uzależnić się możesz :P Spokojnie, możesz brać ile chcesz chociaż nie polecam przesadzać z ilością. Bo jednak swoje to kosztuje a jeśli weźmiesz 8 kropel to nie będzie różnicy jak weźmiesz 16 ( 16 nie sprawi,że będziesz miała dwa razy większą ochotę na bara bara). Swoja drogą to niezłą macie ochotę... Tak 2 razy w tygodniu.My używamy sex elixir na wyjazdach czy raz w tygodniu jak dzieciaki są u moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kumpela zgodziła się na eksperyment, pula muchę w kroplach, przyjęła w końcu poczwórną dawkę i nic, nie ruszyło ja to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są pierwsze objawy i po jakim czasie pytam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania909
Myślę, że to kwestia naszego organizmu i tego jak on to przyjmie. Osobiście uważam, że skoro jest jakiś środek, który was rozluźni troszkę podkręci popęd, to czemu mielibyście nie spróbować? Oczywiście wszystko trzeba brać z umiarem, szczególnie, że hiszpańska mucha jest również trucizną w większych dawkach. Ale jednak tak mocniej merytorycznie na ten temat przeczytacie pod linkiem https://naturalnemetody.pl/hiszpanska-mucha/ . Nie bójcie się próbować, ten czas jest tylko dla was, jeżeli nie hiszpańska mucha, to jestem pewna, że inny afrodyzjak z pewnością na was zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonzoSpinozaE
Od hiszpańskiej muchy o wiele lepszy jest portugalski karaluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunette

A ja akurat zastanawiam się czy nie spróbować ... Widziałyscie jakies promocje na sex elixir? 

Wczoraj rozmawiałam o hiszpańskiej muszce z koleżanką. Użyła jaki czas temu Mówiła, że zadziałało. Jest się w ciągłej gotowości, uczucie podniecenia nie spada przez kilka godzin. Wszystkie zmysły są wyostrzone. Kochała się ze swoim kilka godzin, ciągle było mało... Podobno nieziemski odjazd. No ale w sumie musiałabym wypróbować bo wiadomo, ze rzeczywistość a teoria to co innego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepacka

Miałam podobne wrażenia co Twoja koleżanka :) No ale w sumie wszystko zależy od organizmu. Na jedna osobą to lepiej zadziała, na drugą gorzej. Niezłe promocje widziałam na intymnosc.pl, jeszcze sporo zniżek jest pewnie na allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.12.2018 o 10:23, Gość lunette napisał:

A ja akurat zastanawiam się czy nie spróbować ... Widziałyscie jakies promocje na sex elixir? 

Wczoraj rozmawiałam o hiszpańskiej muszce z koleżanką. Użyła jaki czas temu Mówiła, że zadziałało. Jest się w ciągłej gotowości, uczucie podniecenia nie spada przez kilka godzin. Wszystkie zmysły są wyostrzone. Kochała się ze swoim kilka godzin, ciągle było mało... Podobno nieziemski odjazd. No ale w sumie musiałabym wypróbować bo wiadomo, ze rzeczywistość a teoria to co innego 🙂

3 dni okrakiem nie chodziła?? Pracując w Niemczech kupiłem ją w sex shopie, miałem super sąsiadkę, zajefajna laska.. Herbatka, gadka szmatka i dolałem jej tej muchy. 15 minut nie widzę żadnej reakcji, no to dyskretnie znów dolałem. Mija pół godziny, położyłem jej rękę na  ramieniu, usta w jej włosy, chciałem ją pocałować i dostałem w pysk. Bez hiszpańskiej muchy jest moją kobietą i "używam" ją kiedy mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo

Po tej hiszpance moja stara miała całą noc srakę ,to pierdolenie psa w łańcuch z tą muchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutelka

Lunette, tak jak koleżanka tutaj powyżej pisze, jestem zdania, że po prostu trzeba tego wypróbować i dopiero wtedy ocenić czy na Ciebie zadziała czy nie. Ja jak wzielam to stwierdzilam ze orgazm jest jakby silniejszy, dochodzilam szybciej, moje cialo bylo szybciej gotowe. Ale nie moge powiedziec ze raptem naszla mnie ochota na seks. U mnie sex elixir poprawia zdecydowanie jakośc seksu tak wieć jestem zadowolona, ze wypróbowałam ale musi być atmosfera i przynajmniej szczątkowa ochota na seks. Bo jak zupełnie nie masz ochoty to nic Ci nie pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saramanej

Bo tak właśnie działa sex elixir. Pomaga w doznaniach, sprawia w zasadzie, że sex przechodzi na zupełnie inny level, ale nie nakloni cie do silnej potrzeby ich przezywania (jednonocna nimfomanka się nie staniesz jesśli nią nie jesteś).  Tak jak tutaj piszą osoby powyżej musisz czuć pewną ochotę na seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

Hej.Czy ten sex elixir dostanę stacjonarnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterto

Nie jestem pewna, ale możesz szukać w sex shopach. Sama zamawiałam przez internet bo było to dla mnie o wiele wygodniejsze niż kupowanie stacjonarnie 😛 Może to śmieszne, ale nie przepadam za kupowaniem takich rzeczy w sklepach stacjonarnych, wolę samodzielnie w domu sobie coś wybrać i mieć świadomość, ze nitk na mnie nie patrzy i nie widzi co akurat wybieram 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×