Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ipro79

Odezwac sie do niego??

Polecane posty

Gość Gocha 44
zadzwonił ,zaprosił na grila, i wiecie co ,nic do niego nie czuję ,ha,ha, ale nie będe zrywać kontaktu, postanowiłam miec cos z życia-czas ucieka, zostawię to tak jak jest ,a jak spotkam miłego męzczyznę -poprostu go rzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wszystko
Gocha ..trudno liczyć w tym wieku na motylki w brzuszku i bieganie rano na boso po rosie za rączke. Wiem co mówie ba sama ma 40 lat i przyjaciela.Nie ma miedzy nami miłości,ale miło i sympatycznie spędzamy czas.Jest z kim wyjść na impreze,jest sie do kogo przytulić,jest seks,wzajemne pomaganie sobie itp.Taka przyjażń z seksem.I powiem wam ze ma to swoje plusy.Fakt że to u Nas nie wygląda tak ze On przychodzi w weekend idziemy do łózka i potem cisza i znowu odzywa sie jak ma potrzebe.My chodzimy razem na imprezy,mamy kontakt w tygodniu,pomagamy sobie,wspieramy sie,razem jeżdzimy na wczasy.Mieszkamy osobno,mamy swoje sprawy a wolny czas spedzamy razem..miło i sympatycznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha44
mnie wszystko- własnie tak chciałabym ,nic więcej ,wiem że jesli bym go poprosiła o pomoc-zrobiłby to ,ale chyba jest typem samotnika ,a moze sie boi ,a może ja- to nie jeszcze nie to-ok. rozumiem ,ale jest jakiś dziwny ,trudno go wyczuć,tu chodzi chyba jednak tylko o sex ,a nie o bycie ze sobą nawet na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wszystko
to bierz gościa na rozmowe...zapytaj o co mu chodzi?czy tylko o układ z seksem..niech powie szczerze a wtedy zadecydujesz co dalej. Po co sie zadręczac pytaniami i marnowac czas na faceta który nie da ci tego czego oczekujesz. a po za tym pisałaś coś ze to znajomość na odległosć to ile was km dzieli?bo moze rzeczywiście to bezsensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha44
dzieli nas 10 km .odległosci ,ok ,powiedział mi że narazie nie chce się wiązać z kimś na stałe,tak że napewno chodzi mu o sex, podobno jestesmy dorośli i powinniśmy czerpać z życia -więc on czerpie ,a ja głupia zgadzam się na to -ale może ja też coś z tego mam , czy kobieta nie może również w ten sam sposób wykorzystywać faceta ,czy jest to tylko zarezerwoane dla facetó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wszystko
wszystko jest niby ok...tylko jak Ty się czujesz w tej roli?bo jeśli też tylko o to Ci chodzi to wasza sprawa./ja tego nie neguje,ale jeśli zauroczyłaś sie i masz nadziej na cos wiecej to będziesz sie męczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha44
nie podobał mi się ,nie zauroczył ,chociaz mu tego nie powiedziałam ,spotkalismy się porozmawiałam ,i nawet było przyjemnie ,zaczeliśmy się spotykać ,to on przekonywał mnie że źle samemu ,a potem coraz rzadziej ,odezwał się po jakimś czasie niby przez pomyłke pomylił numer ,nie chciałam się spotkać ,ale dzwonił co jakiś czas ,no i weszłam drugi raz do tej samej rzeki,i znów to samo-spotkania tylko wtedy kiedy on mnie zaprosi,a mnie czasem samej źle,gdy chciałam pomocy pomógł, ale potrafi nie dzwonić nawet 2 tygodnie ,obiecuję sobie że nie ulegnę ,ale nie umiem byc taka konsekwentna-boję się samotności? ,ale i tak jestem samotna ,lubie sex ,ale faktycznie czy za wszelką cenę ,mam 44 lat i jest to mój pierwszy facet po mężu-może dlatego jestem jak ta zielona gęś ,naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wszystko
hmmm po tym co napisałaś teraz to ja bym sobie dała spokój,bo to rzeczywiście tylko o seks chodzi.Nie znalazł nikogo.albo mu nie wyszło to znowu do Ciebie wydzwaniał.teraz też jak mu sie nudzi to sobie o Tobie przypomina.Skoro potrafi dwa tygodnie sie nie odezwać a potem nagle na grila Cię zaprasza to chodzi o jedno:-) Kobieto to że masz 44 lata i lubisz seks to nie znaczy że masz sie tak dac wykorzystywac.Siedisz i myślisz..a czy sie odezwie,a kiedy sie odezwie itp.na cholere Ci to.zeby to jeszcze jakaś przyjażń była to OK! przemyśl sobie to bo mi wygląda na to że czekasz na jego telefon,albo sms i już nic po za tym Cie nie interesuje.Możliwe że nie zauważasz tego co jest obok Ciebie,bo w nim pokładasz nadzieje i boisz sie być sama,wiec obojętnie jak będzie byle było.Ten układ nie daje Ci nic poza seksem,wiec tak naprawde dalej jestes sama jak byłaś.. zadzwoni,przyjedzie,jest seks i tyle go widziałaś ,no moze zeby głupio nie było to zamieni z Tobą kilka zdań i wypije kawe.Postaw wszystko na ostrzu noża i nastepnym razem bądz nie dostępna.Jak sie odezwie to powiedz że teraz nie masz czasu bo masz inne sprawy na głowie,jak napisze sms po dwóch tygodniach napisz ..a kto pisze bo nie kojarze.. Kobieto on nawet sie nie liczy z Twoimi potrzebami tylko wtedy jak On ma ochote to wpada,a co gdybyś ty ja miała i zadzwoniła że chcesz sie spotkać bo masz ochote?Skoro tylko o seks chodzi..co by Ci wtedy powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
mnie wszystko- nawet nie wiesz jak bardzo masz rację,może sex za duże słowo ,ale lubię bliskośc ,chciałabym się móc poprostu czasem przytulić, dzięki za radę ,tylko czy dam radę mocno się postawić ,myslę że muszę, na co mi takie spotkanie ,czuję się jak w tej piosence Markowskiej-księżycowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Goha: no to przynajmniej u Ciebie jest jeszcze jakies aktion:) Gosciu sie odzywa, jak mam potrzebe, bo "moj" calkiem przepadl:P A wiesz co sobie pomyslalam?? Ze moze ten Twoj ma zone, albo jest w jakims innym zwiazku?? A odleglosc to zaden problem, to tylko 10 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha44
mój jest sam od 6 lat ,mieszka sam ,bywałam u niego w domu,w tej kwestii nie kłamie,nawet powiedział mi że moge przyjeżdżać kiedy chce, powiedziałam mu że raczej to nie w moim typie ,żebym wpadała nawet do niego bez zaproszenia, bedzie cięzko ,ale muszę mieć swoją godnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wszystko
Gocha..ja nie wiem jak jest miedzy Wami,jak wyglądają te spotkania,ale jesli to tylko seks to po co ci to skoro potrzebujesz czegoś innego. Ja właściwie traktuje seks jako dodatek a też głównie chodzi mi o to żeby mieć koło siebie kogoś na kim moge polegac,kto odbierze fona jak zadzwonie,kto pomoże jak po prosze i kto przytuli jak bede miała ciężkie chwile.Nie wiem jakie macie relacje,ale moze warto zaryzykowć i się troche zdystansować jak bedzie dzwonił.Faceci lubią zdobywac,niech sie troche pogimnastykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
wiem że muszę zdystansanować, bo inaczej to bedę tak traktowana,to on bedzie ze mna kiedy bedzie chciał ,a nie kiedy chce tego ja, dlatego nie napisze i nie zadwonię ,w piatek ide się pobawic z kolezanką ,która tez mnie strofuje,ha,ha, wychodzi na to że on ma czas dla mnie w tygodniu w weekend go nie ma ,dzwoni w weekend ,jesli jest w pracy ,jak ma wolne uprawia swój ulubiony sport,ma hopla na tym punkcie ,a ja? no cóż- kiedy indziej Ipro 79 -bo najlepiej to szybkie cięcie i po bólu ,moze dobrze że się nie oddzywa ,nie masz złudzeń ,w weekend trzeba się lepiej rozejrzec ,może spotkamy kogoś miłego i uczciwego,chociaz takich brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wszystko
Olej go a jak zadzwoni to powiedz ...sory,ale nie mam czasu rozmawiać,albo że masz juz weekend zaplanowany..jesli myślisz ze go to odstraszy to się mylisz,zobaczysz ze przyniesie to pozytywny efekt.On sobie nude zapełnia róznymi rzeczami a Ty siedzisz na dupie w domu i czekasz na jego telefon?Idz kobieto zabaw się bo to najlepsze lata,dzieci odchowane,wiec sobą sie zajmij.A jak mu pokażesz ze nie jestes na jego zawołanie to albo Cie zostawi(i bardzo dobrze niech ci czasu nie zabiera) albo zacznie Cie traktować jak partnera a nie za pchajdziure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Gocha: Ja mysle, ze powinnas sie dobrze zastanowic, czego chcesz. Skoro ten facet Ci sie nie podoba to podziekuj mu za uslugi ale nie mecz i jego i siebie. Przynajmniej w tym ukladzie badz Ty uczciwa, skoro on nie potrafi sie okreslic. Nie ma nic gorszego niz znizenie sie do pozycji pieska, ktory merda ogonkiem kiedy widzi pana...Przerabialam to kiedys....Taka znajomosc caly czas byla walka z wlasna slaboscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
no i cisza,ale jest ok ,może i dobrze,wróciłam trochę do normy ,a jak u ciebie Ipro79 i u reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Gocha44: To znaczy, ze on znow zamilkl??U mnie cisza, gosciu zniknal:-) Ale poznalam Wlocha...Bylam na spotkaniu, bylo milo, planujemy drugie ale on juz cos zagaduje o jakims masazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
tak u mnie cisza juz sie odzywa ,ale odezwie się-napewno, tylko że mnie już minęło , baran i tyle,ha,ha ,a ty uważaj na włocha ,wiesz jak jest -przystojni czarodzieje, korzystaj z zycia ,ale nie wkręcaj się szybko,tak zeby portem nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Gocha: Mnie tez juz minelo z tym Grekiem...A z Wlochem...echh...chyba nie moj typ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
przeczytalem te ostanie posty i stwierdzilem, ze desperacja niektorych kobiet nie posiada granic. cytat... ....trudno liczyć w tym wieku na motylki w brzuszku i bieganie rano na boso po rosie za rączke. Wiem co mówie ba sama ma 40 lat i przyjaciela.Nie ma miedzy nami miłości,ale miło i sympatycznie spędzamy..... Mozna miec tylko nadzieje, ze mlodzi ludzie tego nie przeczytaja, kto wie jakie mialoby to skutki? ..dla mnie i dla wielu facetow powinna byc to swietna lektura, mozna przekonac sie jak mysla kobiety dojrzale... .....zaznaczam. ze nikogo nie potepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony na calego
jednooka gocha to ty? kurde ja myslalem rze ty mnie kochasz a ty wypisujesz takietutaj rzeczy? to co ja jestem dla ciebie tylko wibratorem, pluszowym miskiem i cieciem od ciezkich robot? zlamalas mi serce! wiem, ze jestem lysy, kuleje i mam tylko 10 cm w spodniach ale moglabyc troche mnie chociasz kohac, tesz nie jest z ciebie pieknos, 50 kilosow nadwagi, kilka opon zamiast brzuha i tylek jak zlewozmywak nie wspominajc o zoltych ot fajek zebach wiesz co? pszyznam sie...udawalem fszystkie orgasmy i jusz do ciebie nie pszyjde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :ubawilam sie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
ha,ha ja też się ubawiłam ,-sorry że aż tak cię zraniłam,jesli nie lubisz zlewozmywaków,może czas na zmywarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odezwac sie do niego??
Oj nie dobrze, nie chodzi o seks No kochana co ja się dowiaduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby, Ach te Kobiety
jestem twardy, ale pozwalam kobiecie brykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby, Ach te Kobiety
jestem twardy, ale deję kobiecie brykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×