Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ipro79

Odezwac sie do niego??

Polecane posty

Gość Rozumiem doskonale
też przeżyłam taką historię . Chciałam czegoś więcej . najlepiej związku a on tylko krótkiej przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
Ipro ,nie odzywa się i nie reaguję ,spotkaliśmysię przypadkowo w piątek nad jeziorem ,porozmawialismy i tyle ,wiem że nie mogę sobie nim zawracać głowy ,nie piszę i nie dzwonię do niego ,ale gdzies podświadomie myslę i układam tyle rzeczy co mam mu powiedzieć ,poprostu mnie nie chce i już ,a wiem że nie chce być sam ,chociaż może tylko tak mówił ,na poczatku znajomości powiedziałam mu że jestem sama i nie szukam nikogo ,to on przekonywał mnie do spotkania i że w życiu nie można być samemu, nie podobał mi się ,nie chciałam się umówic ,koleżanka mnie przekonała,i zaznaczam że tak naprawdę jest to pierwszy facet oprócz mojego byłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Gocha44: Dobrze, ze nie piszesz i sie nie odzywasz do niego!Widze, ze Twoja sytuacja byla podobna do mojej. Ja tez mowilam, ze nie szukam nikogo i niczego, ze tylko chce poznawac nowych ludzi. On tez powiedzial, ze nie szuka zwiazku wiec ok. Ja nakrecilam sie na romans bo tylko o tym mogla byc mowa.Zreszta on mowil, ze bedziemy sie spotykac dluzej niz tylko dwa spotkania:-) Ale niewazne. Czasu nie da sie cofnac:-) I sama nie wiem dlaczego ale czuje sie nad wyraz szczesliwa:):):):):) Gocha44: a ten seks?? Byl chociaz dobry?Bo moze to byloby jeszcze jakies pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Gocha44: a...to i tak sie ciesz, ze jak sie spotkaliscie to on jeszcze z Toba porozmawial bo mogloby byc tak, ze w ogole by sie do Ciebie nie odezwal.To by bylo przeciez takie typowe... Wtedy bolalo by jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
sex był ok . on rozmawia ze mna normalnie ,bo uważa że przecież wszystko jest ok. a on nie lubi pisac sms,-to jego zdanie-,od piatku się nie odezwał ,ja oczywiście nie piszę i nie dzwonię ,napewno zadzwoni jak zatęskni za sexem ,byc może sie spotkam ,ale na żywo mu powiem ,że jednak źle czuję się w takiej roli ,moze on mysli że to mnie tak pasuje,a może go tylko tłumaczę ,a ja chciałabym abym była dla kogoś chociaż trochę wazna, mówi jak to samemu nudno,a jednak traktuje mnie jak laskę do łóżka ,ach tam muszę się otrząsnąć i tyle ,ale ja nie chcę byc już sama, chciałabym miec bliską osobę,ale jak znaleść normalna osobę ,która będzie w złych i dobrych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem doskonale
Czyli jest nas więcej :) A myślałam że ja taka naiwna tylko i stara ( 35)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Tak, jest nas wiecej:-) rozumiem doskonale: a ten Twoj, jaki kit Ci wciskal??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się takimi
o widze ze stworzyło sie tu wzajemne kółko adoracji panieniek które bzykają sie na pierwszej randce:-( Mam propozycję....wstrzymajcie się troche od seksu a nie ebdziecie musiały zakładać takich durnych topików i nie ebdziecie się czuły jak szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się takimi
żadej facet nie ebdzie traktował poważnie dziewczyny ktora rozkłada przed nim nogi na samym poczatku znajmomości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Hmm...Znam przypadki, ze kobieta poszla z facetem do lozka po 2,a nawet 3 miesiacach znajomosci. I skonczylo sie tez na tym pierwszym i ostatnim razie. Czy ona tez byla szmata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się takimi
Ipro owszem zdarzy sie i tak czasami ale to bardzo rzadko.Jednak najczęsciej jest tak ze ludzie po tych 2-3 miesiącach czują się ze sobą związani emocjonalnie i jednak do takiego olewania po seksie dochodzi bardzo rzadko. A gdy zaczyna się wszytsko od seksu, nie ma czasu sie facet zaangazowac emocjonalnie i już z góry Cie podsiwdomie nie szanuje i wtedy najczęściej jest KLOPS. Tutaj tez zdarzają sie wyjatki ale to się dzieje bardzo rzadko. Nie wiem ja nigdy nie zostałam olana po seksie, ale to wlasnie dlatego ze nie rozkładałam nigdy nóg na pierwszych spotkaniach:-( Ale wmawiajacie sobie ze ejstescie dorosłe, ze seks jest bardzo wazny w zwiazku i trzeba się poznac od tej strony- tylko pozniej nie lamentujcie ze znowu zostałyście olane, ze znowu nie dzowni, że znowu trafiłyscie na fagasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się takimi
najpierw trzeba oczarowac faceta...ale nie dupą, bo dupę to ma każda inna!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem doskonale
Moj udawał zakochanego , nabrałam się na to . To super facet więc łatwo omota kobietę zwłaszcza samotną i romantyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem doskonale
DO ,, brzydzę się .... - ja nie czuję się jak szmata, żałuję że nie spotykamy się już , bo on bardzo podobał mi się , zauroczyłam się ale wcale nie myślę o sobie żle . Nikomu się nie żalę , napisałam co mnie spotkało .Ta znajomość jest raczej skończona ale nie żałuję że była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się takimi
Rozumiem, skoro ci sie podoba to pomyśl ze mogłaś z nim być gdyby nie twoja głupota. Skazujecie sie na walsne zyczenie na porażkę. Oczywiscie jest jakiś pewnie 1 % sznasy ze facet bedzie chciał być z taka dziewczyną , ale nie oszukujmy się faceci na partnerki szukają dziewczyn które się szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
2-3 miesiace to też mało, co za czasy.....a potem iuszą, ze starsze sa "przechodzone", jestem pewna ze jednak nie tak przechodzone jak młode siksy....ode mnie dla was: http://www.youtube.com/watch?v=_4D5hKcHI1I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem doskonale
On chciał tylko sexu i gdybym odmowiła to szukałby u innej a nie staral się o mnie .Zależało mu tylko na tym a ja zauroczona i naiwna skusiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem doskonale
i nie pisz o mojej głupocie choćby dlatego że mnie nie znasz. On szukał partnerki ale tylko do seksu , lubi zmiany ale o tym to ja wiem dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha44
w takim razie jak nazwać takiego faceta ,który na pierwszej randce dobiera się do kobiety -też gówno wart -będzie się dobierał do każdej -czyli też olać takiego faceta,nie rozumiem czemu tylko my kobiety mamy byc szmatami ,każdy z nich mysli tym co ma między nogami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha44
niech szukaja tych zmian ,na starość zostaną sami i wcale ich nie żałuję , nnnnnnwtedy nawet im wiagra nie pomoże ,zostanie samotność i pustka ,a my może jeszcze trafimy na fajnego faceta ,nie jestesmy szmatami ,tylko kobietami które chcą chociaż trochę czułości,no cóż przeszłam lekcję i to po 40 ,ale takie życie-napewno wyciagnę wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Ja tez nie czuje sie jak szmata. U mnie tez z gory bylo zaznaczone, ze umawiamy sie na seks. Ja szukalam kochanka, nie faceta do zycia i mialam nadzieje, ze z nim rozwinie sie jakis fajny romans. Bo, co jak co ale klase mial. Przynajmniej do pewnego momentu:P Poza tym, poznalam go na necie, wiec szansa na stworzenie zwiazku z facetem z Internetu jest rowniez znikoma wiec nie ludze sie, ze mogloby byc z tego, cos wiecej. Ja chcialam tylko romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Poza tym poznalam kilku facetow, ktorzy na samym poczatku mowili, najpierw chce niezobowiazujacych spotkan, pozniej zobaczymy, co bedzie dalej. Bywaly tez takie przypadki, ze facet trzaskal do mnie 300km-pierwsze spotkanie calkiem ok, wiec umowilam sie na kolejne wiec on znow jechal te 300 km, jak sie okazalo, przyjechal bo mial nadzieje na bzykanko. Facet super ale sie nie zgodzilam bo chcialam od niego czegos wiecej i co?? Gosciu zniknal, nie odezwal sie, nie mamy kontaktu!A przeciez chcialam zeby mnie poznal od innej strony, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Ciebie ipro79 rozumiem. Szkoda mi tylko tych niewiniątek,które są jak cicha woda,ile w nich goryczy i nienawiści w ich ocenie - szkoda gadać.... Dużo rozmawiam ze swoim mężem , z jego kolegami, wiem jak mężczyźni postrzegają kobiety(oczywiście mówimy o tym przedziale wiekowym). Nazwanie Ciebie szmatą jest nie na miejscu, a co dalej to życie pokaże, nie sądzę że tak po prostu zmienił Ciebie na inną , może ma jakieś problemy? , finansowe w pracy? może już go nie stać na prezenty i na drogi hotel - różnie to bywa. Dodam jeszcze że mam dużo singli w rodzinie po 30 tce i są podobne sytuacje. Trzymaj się cieplutko dobrze będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Ciebie ipro79 rozumiem. Szkoda mi tylko tych niewiniątek,które są jak cicha woda,ile w nich goryczy i nienawiści w ich ocenie - szkoda gadać.... Dużo rozmawiam ze swoim mężem , z jego kolegami, wiem jak mężczyźni postrzegają kobiety(oczywiście mówimy o tym przedziale wiekowym). Nazwanie Ciebie szmatą jest nie na miejscu, a co dalej to życie pokaże, nie sądzę że tak po prostu zmienił Ciebie na inną , może ma jakieś problemy? , finansowe w pracy? może już go nie stać na prezenty i na drogi hotel - różnie to bywa. Dodam jeszcze że mam dużo singli w rodzinie po 30 tce i są podobne sytuacje. Trzymaj się cieplutko dobrze będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atyp1
MYSLISZ ZE JESTES DOROSLA KOBIETA A JESTES JAK DZIECKO , NIEOPIERZONE. NIE WIEM CZY WIDZIALAS NA FILMACH ALBO CZYTALAS W KSIAZKACH ZE JAK FACETOWI ZALEZY TO DZWONI, PRZYJEZDZA, PYTA, POZDRAWIA, ZAKOCHUJE SIE . A TU SAMA WIESZ ZE "INTERNET, KAWA, SPACER I SEX" TO NAWET NIE LEZALO KOLO MILOSCI. TAK WIEC W MOIM MNIEMANIU JAK PEWNIE I WIEKSZOSCI OSOB TUTAJ FACET MA CIOEBIE W NOSIE I NIE JESTES PIERWSZA OSOBA KTORA W NOSIE MA. I NIGDY SIE TO NIE ZMIENI. A PO DRUGIE OCZYWISCIE ZE MOZESZ ZADZWONIC I ZAPYTAC CO TAM SLYCHAC I CZEMU NIE DZWONI. BO TO NORMALNE. PRZECIEZ NIE KLOCILISCIE SIE ANI NIE OBRAZALI (TO JESZCZE EW PRZED WAMI) . WIEC JESLI NIE POTRAFISZ SIE OTZASNAC TO POPROSTU DZWON DO NIEGO I ZAPYTAJ SIE CZEMU SIE NIE ODZYWA I CZY ODPOWIADA MU TERMIN SLUBU W PAZDZIERNIKU ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Atyp1:Mhm...Termin slubu w pazdzierniku?? Eee...ja wolalabym w grudniu:P..Sprawa jest juz wyjasniona on...odszedl w sina dal:) Kasiktom: Ja wiem, ze moga byc rozne przyczyny jego zachowania i nie chce go tlumaczyc bo mamy 21 wiek, telefon, internet, nawet poczta funkcjonuje wiec jesli by mu zalezalo to by mi wyjasnil o co chodzi. POza tym tez jakos tak pomyslalam o tym, ze moze postawil sobie zbyt wysoka poprzeczke, zeby zrobic na mnie niesamowite wrazenie i teraz po prostu nie stac go na takie wypady. Nie wiem i chyba juz nigdy sie nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
A ja wczoraj wysłałam sms-nie wytrzymałam, że pewno już nie ma dla mnie czasu i nie jest już taki samotny,było mi samej źle ,ha,ha,zaraz oddzwonił, wiecie co powiedział ,że to nie tak ,on jest sam,ale nie jest gotowy na stały związek ,i takie tam ,no i dobrze wiem na czym stoję ,poboli i przestanie ,przeciez nie wszyscy faceci są tacy sami ,i napewno jest gdzieś taki z którym mozna miło spędzić czas,poczekam, na którego bede mogła liczyć ,i nie bedę samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że to nie tak ,on jest sam,ale nie jest gotowy na stały związek ,i takie tam czyli typowa wymóka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha44
wiem,i dlatego więcej nie zadzwonie,żałuje że napisałam tego sms,ale teraz chociaż wiem na czym stoję,myślałam że może to on czeka na jakiś znak z mojej strony.ale te słowa dały mi jak w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×