Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ipro79

Odezwac sie do niego??

Polecane posty

Gość Wake up!
Ognista bo cie ktoś zaraz wodą zaleje. ;) I zgaśniesz, jak te Twoje kiepskie drwiny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Menda: tez moze miec racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
no tak, prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Swoja droga: jesli facet tak zdobywa kobiety i od jednej przechodzi do drugiej to musi go to sporo kosztowac...upsss...ja znow o kasie, hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Co takiego złego jest w tym, że pociąga kogoś przystojny facet? Jest kutasem, no trudno! Nie każdy kto się bzyka na pierwszej randce jest skończonym debilem. Znam faceta, który traktował laski jak księżniczki, z każdej robił sobie przyjaciółkę, jawnie umawiał się na seks na pierwszym spotkaniu... i był po prostu wcieleniem gentelmena. Miał w sobie coś takiego, że wszystkie mu się pchały do łóżka, ale nie miał żadnej do związku, choć w końcu się zwierzył, że marzy mu się ta jedyna, żeby ją spotkał i żeby go piorun trzasnął. Nie wiem czemu seks na pierwszej randce odbierany jest jako zło. Po prostu tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
mnie nic nie kole,biore to pod uwage, ze tak moze byc , a nawet jestem pewna, ze tak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna menda
jak ma kasę to dla niego nic nadzwyczajnego, płaci za dobry seks i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Hm, no to jeśli jesteś pewna, że tak jest... to nie ma sensu dzwonić. ;) Ale ja na Twoim miejscu już dawno bym wisiała na telefonie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
wake up-lubisz się płaszczyc przed facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Wake up: A ja od tygodnia sie zastanawiam, co mam zrobic:-) Nie chce byc nachalna, ale tez chce wiedziec na czym stoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Płaszczyć? Em... a w którym momencie odniosłaś takie wrażenie? ;) Aż mnie zaciekawiłaś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna menda
Ipro - fajna dupa z ciebie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
Ipro: czy jego milczenie nie jest wystarczającą odpowiedzią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
taka jedna menda: ale skad on mogl wiedziec, ze seks bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Od tygodnia nie zadzwoniłaś, ani nie napisałaś... faktycznie.. będzie kurewsko nachalna. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
wake up-w tym momencie: "Ale ja na Twoim miejscu już dawno bym wisiała na telefonie. ;p"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
dziewczna igrajaca z ogniem: no tak, jego milczenie jest conajmniej zastanawiajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna menda
ipro - a skąd ja mam wiedzieć, skąd on wiedział? zadałam pytanie czy fajna z ciebie dupa, nie wiem, gabaryt odpowiedni go nakręcił, powiedziałaś coś co go nakręciło...ja wiem co na niego działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna menda
w każdym razie jak zadzwonisz to daj znać, jak wygląda ciąg dalszy i czy w ogóle wygląda, bom ciekawa bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
W takim razie, źle to ujęłam. Nigdy nie musiałam się płaszczyć.. a jak już z kimś szłam do łóżka, to później chciałam mieć sprawę jasną. ;) W tą, czy w tamtą. W takiej sytuacji, już dawno bym do niego zadzwoniła i go wybadała. Jeśli nie chce, ludzie.. to NIE! Tego kwiatu to pół światu. ;) Autorko, zauroczyłaś się w jednym, sama wiesz najlepiej, że przyjdzie następny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
taka jedna menda: No coz...ja to bardziej taka zakompleksiona jestem i zdziwilo mnie, ze on chce ze mna isc do lozka. On moze miec kazda kobiete...wierzcie mi:( Bylam pewna po pierwszym spotkaniu ze on juz sie nie odezwie bo po co mu ktos taki, jak ja. Ale on mnie zaskoczyl, chcial sie znow spotkac wiec bylam w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
...co zmienia postać rzeczy. Jeśli on wie o Twoich kompleksach i Twojej nieśmiałości, to go po prostu olej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
tak, mężczyźni są jak tramwaje - zawsze będzie nastepny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
Jesteś zakompleksiona i on to wyczuł...Uwierz mi, nie ma mężczyzn , którzy mogą mieć każdą kobietę, z jednego prostego powodu-istnieją kobiety nie do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Wake up: No coz, ja probowalam grac twarda, ze to niby znam swoja wartosc ale diabli wiedza, co on odczuwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
cóż to była za gra, skoro dałaś sie zaciągnąć do hotelu... A tak na marginesie, nie widzisz w sobie pewnej sprzecznosci-tu niby nieśmiała, zakompleksiona, a idzie z obcym facetem do hotelu, nie czułaś się zdeprymowana? Czułaś sie komfortowo wychodząc z tego hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Podejrzewam, że trochę zna się na babkach. Nie rób sobie nadziei... zostaw już temat, nie dzwoń i zapomnij o nim najlepiej. Na nich to działa jak magnes, bo taka kobieta jest jak plastelina w ich dłoniach. ;) A Tobie nie zaimponował on, tylko to jak się wobec Ciebie zachował - czyli że Cie adorował. Jak myślisz, pasuje ta teoria to Twojej sytuacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Sluchajcie...ale ostatnia nasza rozmowa telefoniczna byla na temat nastepnego spotkania. Ja sie go zapytalam, czy sie jeszcze zobaczymy a on powiedzial, ze bedziemy jeszcze o tym rozmawiac, a pozniej zamilkl wiec hmm...On wiedzial, ze chcialam sie spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Ognista, ja sądzę, że czuła się fantastycznie. Nie ma nic lepszego, żadnego balsamu lepiej działającego na kompleksy niż adorowanie i fantastyczny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×