Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ipro79

Odezwac sie do niego??

Polecane posty

Gość Ipro79

Opisze wam cala historie ale prosze nie osadzajcie mnie. Poznalam go na Internecie. Przez dwa tygodnie kazdy dzien on dzwonil do mnie po kilka razy. Pozniej bylo pierwsze spotkanie: kawa, ciasto, hotel i seks. PO tym spotkaniu on byl zachwycony, powiedzial, ze chce sie ze mna spotykac przez co najmniej rok, ze bylo super itd. Nadal dzwonil do mnie.Jak nie mialam czasu z nim rozmawiac to prosil, zebym sie do niego jak najszybciej odezwala itd. POzniej bylo drugie spotkanie, ekstra hotel, seks i dostalam od niego prezent. Nadal telefonowal 3 razy w tygodniu, a teraz od tygodnia cisza. Podczas ostaniej rozmowy telefonicznej zapytalam sie go, czy jeszcze( on mial wyjechac) przed jego wyjazdem sie spotkamy, na co on mi powiedzial, ze jeszcze bedziemy rozmawiac i cisza. Czy powinnam jakos zareagowac?Czy powinnam sie do niego odezwac?Nie jestem dzieckiem, tylko dorosla 30letnia kobieta, a dla tego faceta po prostu stracilam glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosla 30 letnia kobieta i na pierwszym spotkaniu pchasz sie facetowi do lozka a potem sie jeszcze dziwisz ze cie olal? Albo jestes wyjatkowo glupia albo to rzeczywiscie jest prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana kobietami
Dziewczyny co sie z wami dzieje???:-( jak mozna na pierwszej randce isc z nieznanym facetem do lozka??????!!! Ty myslisz ze taki facet bedzie cie traktował powaznie???to gratuluje!! ten swiat schodzi na psy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana kobietami
mozesz tu mowic ze jestes przeciez dorosła ale kobieto czy miesiąc czy dwa by cie zbawiły przed pojsciem do lozka??? najpierw trzeba sie poznac a nie pchać odrazu do wyra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" PO tym spotkaniu on byl zachwycony, powiedzial, ze chce sie ze mna spotykac przez co najmniej rok, ze bylo super itd. " coz za deklaracja- ze chce sie spotykac przez co najmniej rok hahahah "Nie jestem dzieckiem, tylko dorosla 30letnia kobieta, a dla tego faceta po prostu stracilam glowe" taa napewno ... a jesli serio masz 30lat to glupia jestes i tyle ps. to byl taki "zwiazek - sex spotkania" rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny dorosły człowiek
Pseudocnotki. Wyobrażacie sobie że ile ma czekać dorosły facet by dojrzała 30-letnia kobieta mogła pójść do łóżka? Przeciez dorośli ludzie mogą robić to na co mają ochotę, nie muszą udawać nastoletnich dziewic, a poza tym nie mają tyle czasu by bawić się w wielomiesięczne podchody. Normalny facet, jak trafi na taką "cnotliwą" w średnim wieku zdązy się 5 razy zniechęcić nim dojdzie do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana kobietami
normalny dorosłu człowiek lecz sie człowieku!! To ze ktos jest dorosły to wcale nie znaczy ze ma wskakiwac do lozka na pierwszej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny dorosly- nie napisalam ze ona do lozka z nim nie moze isc tylko niech sie teraz nie dziwi ze tak ja potraktowal. Jesli sama siebie nie szanuje jak moze tego wymagac od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Dobrze, popelnilam blad. Ale ja tez mam swoje potrzeby. Facet mi sie podobal. Wiec zrobilam to. Tak, to mialy byc seks- spotkania. Ja -wolna, on- wolny. Niestety ale do tej pory trafialam na takich facetow, ktorzy chcieli tylko seksu. Ja sie nie zgadzalam i oni znikali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana kobietami
Ipro masz tak wielkie potrzeby ze nie mozesz pare dni sie powstrzymac od seksu nim poznasz kogos blizej???:-( Jesli tym bardziej umowiliscie konkretnie na seks spotkanie to czego ty dziewczyno sie spodziewasz???ze facet zakocha sie w tobie???takie rzeczy to tylko w filmach... faceci lubią takie dziewczyny jak ty ale w jednym celu, jak juz szukaja kogos na poważnie to tylko kobiety ktore sie szanują takze daj sobie z nim spokuj a na rpzyszlosc moze wylej sobie kubeł zimnej głowy przed kolejną randką z nowym facetem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
To nie bylo seks spotkanie, to byly seks spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana kobietami
no to tym bardziej współczuję ze ejsteś tak naiwna ze facet sie odezwie:-( tzn odezwie sie jak bedzie miał ochotę na kolejne HOTELOWE spotaknie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
On placil za hotel, hotel najdrozszy z mozliwych, on placil za jedzenie, on kupil mi prezent wiec dlatego mam takie dylematy To nie byl jakis tam szybki numerek w samochodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
"Ja sie nie zgadzalam i oni znikali!!" Wcalę się nie dziwie. Nie spodziewamy się by 30-dziestka miała by stronić od seksu. Jeśli stroni, szkoda na nią czasu. Niezależnie czy chodzi o chwilowy czy trwały związek. Na pogaduchy i piwo można się wybrać z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Gandalf Szalony: Tak, wlasnie cos takiego slyszalam od facetow. Mowili jasno i wprost: ze chca seksu, bo seks to przynajmniej 60 procent calej egzystencji w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz czemu tak zrobił? Pokazałas mu że jesteś łatwa... poruchał że tak powiem i olał...kolesie takie lubia na pare spotka wylącznie do łóżka... a nie na dłuzszą metę... teraz już nie masz się co łudzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
I mają rację. Może niekoniecznie aż 60%, ale dużo. Gdyby nie to, co by pchało facetów do związków z innym gatunkiem (inaczej myślącym, mającym inne potrzeby i oczekiwania, zachowującym się inaczej), czyli z kobietą? Przecież to generuje mnóstwo problemów. Facet myśli inaczej niż kobieta, bez tej całej sfery niedopowiedzonych domyśleń i bez tych gierek. Nie musi wcale rozumieć że ta niechętna do seksu gra niedostępną i odznacza w kalendarzu za ile czasu powinna pójśc do łóżka by uchodzić za "porządną". Raczej pomyśli że jest oziębła i taki byłby późniejszy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana kobietami
ipro buhahhahaha na jakich ty facetow trafiasz????jakis chyba ruchaczy!! Gandalf a tobie tez gratuluje podejscia do zycia:D Ja jakos nie mam takich problemow jak autorka bo zawsze sie szanowałam i przez to byłam szanowana...ale jak ona myśli ze swoim tyłkiem zatrzyma na dłuzej to niech próbuje dalej!! moze jakis jeleń sie w koncu trafi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana kobietami
gandalf czy ty stworzylbys zwiazek z dziewczyna ktora na pierwszej randce po kawie idzie z toba do hotelowego pokoju???????????????????????:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Ja mam 30 lat, a osadzacie mnie, jakbym byla jakasnastoletnia panienka. Od dwoch lat nie mialam faceta, zgrywalam zawsze niedostepna i co?? I dwa lata jestem sama. Zaden sie nie uganial, zadnego nie pociagalo to, ze bylam porzadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Tu nie chodzi o zwiazek: Ja mu powiedzialam, ze nie szukam zwiazku, on powiedzial, ze on tez narazie nie, wiec wyszly z tego seks -spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 44
nie osądzam cię ,zrobiłam dokładnie to samo co ty ,nie byłam z facetem1,5 roku, spotkałam miłego faceta który podobno był mną zachwycony ,samotny od 6 lat spotkałam się z nim i też poszłam do łózka ,pragnęłam tylko sexu,a teraz też traktuje mnie tak jak ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Gocha44: to znaczy, co on robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedry
,,On placil za hotel, hotel najdrozszy z mozliwych, on placil za jedzenie, on kupil mi prezent" Nie najlepiej to brzmi. Wygląda jakby Ci po prostu zapłacił. Nie mówię że tak było, tylko że z boku patrząc tak to wygląda. Rada jest prosta- jak Ci odpowiadają takie spotkania to dzwoń. Jak chcesz czegoś więcej to chyba nie od tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
cedry: Moze i tak tak wyglada. Ale ktos mi powiedzial, ze to byla jego inwestycja w ta znajomosc. Przeciez mogl mnie "przeleciec" w saochodzie na tylnym siedzeniu, prawda?? A moze cala ta otoczka byla po to, zebym teraz za nim latala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
"czy ty stworzylbys zwiazek z dziewczyna ktora na pierwszej randce po kawie idzie z toba do hotelowego pokoju??????????????????????? " Mam z nią dwoje dzieci i jesteśmy małżeństwem. Więc jak widać, nie brzydziłem się takim zachowaniem. A w łóżku się nadal układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Gandalf Szalony: powaznie??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Jestem pod wrazeniem:-))))))Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×