Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maaalenka21

Nastoletnie mamy

Polecane posty

Gość Halo?
Rodzice pomagaja nam finansowo i pomagaja przy wychowaniu. Dajemy rade i nie wiem co gdyby zabki nie bylo. Tak nasza rodzine zcalil. Ja bym chciala ale moj mowi ze jak skoncze liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatataka jedna :)
mnie poród praktycznie nie bolał, rodziłam w najlepszej klinice w okolicy - poród zasponsorowali moi i mojego Kochania rodzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
to urodzilas żabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo?
Strasznie bolal porod. ale dalam rade. i ten widok mojego narzeczonego trzymajacego patryka mowiac to ja do ciebie mowilem gdy byles w brzuszku nie zapomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ci tez raz
przykro mi,ze juz macie takie obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatataka jedna :)
moje Kochanie jest jedynakiem i mówi że chciałby mieć od 3 do 5 dzieci :) troszkę się tego obawiam może niepotrzebnie w każdym razie on uważa że najlepiej by było żebym znowu zaszła w ciąże więc nie zabezpieczamy się teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo?
Na dziecko mowie zabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
a ja mowie warchlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo?
Nie za wczesnie na 2 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
zastanawiam sie jaka okladke na zeszyty kupic czy rozowe czy zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatataka jedna :)
no właśnie ja mam 15 lat ale moje Kochanie mówi że to najlepszy wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo?
Jest ciezko dziecko po dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo?
To nie najleprzy wiek na kolejna ciaze. szkola i 2 dzieci nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatataka jedna :)
troszkę się tego boję ale jego rodzice również są za :) on sam studiuje dziennie- będzie programistą, pracuje więc nie wiem czy znajdzie czas na dwójkę dzieci no ale to jego marzenie więc jeśli zajdę w ciąże to urodzę drugie dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo?
Zabezpieczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
tak czytam wasze wypowiedzi i sie zatanawiam czy wy jestescie naprawde tak tepe czy wy juz zupelnie rozumu nie macie? ok zdarzyla sie wpadka-trudno ale juz myslec o 2 dziecku? jeszcze liceum nie skonczone a tu marzenia o 2 dziecku, no nie moge! a gdzie jakas ambicja, ukonczona szkola, zecie towarzyskie, wyjazdy, praca? was naprawde rajcuja te pieluchy, kaszki, zupki, dupki itp? ja mam 27 lat, dziecko rok i 3 m-ce i sobie nie wyobrazam teraz miec 2 dziecka. za jakies 3-4 lata ok ale nie teraz. teraz to ja robie studia podyplomowe, pracuje w zawodzie i sobie nie wyobrazam juz znowu ciazy, porodu, siedzenia w domu. wam naprawde sie to podoba? czy innego zycia nie znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzegłam sobie nick Halo - chciałam się zabezpieczać ale moje Kochanie nie chce używać prezerwatywy a mnie nie pozwała zażywać hormonów w tak młodym wieku i pisałam już on chce mieć więcej dzieci - sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
taka jedna - jasne rob dzieci, twoje kochanie niech sobie studiuje i pracuje, a ty mu nos i rodz te dzieci a pewnego dnia sama sobie z tymi jego dzieciaczkami-marzeniami zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
a masz - jestes tu jeszcze? bo mam pytanie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "a masz" pisałam wcześniej, uczę się mam bdb oceny :) znam bardzo dobrze język angielski a teraz uczę się się hiszpańskiego dziecko mi w tym nie przeszkadza widać Ty jesteś jakoś źle zorganizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabnen
powiedz mi ile mialas lat jak poznalas swojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
nie moja droga nie jestem zle zorganizowana. jak napisalam pracuje (od poniedzialku do piatku), do tego robie studia podyplomowe, chodze na basen i silownie, poza tym prowadze dom i zajmuje sie dzieckiem (spacery, basen, zabawa itp). ty poki co masz 3 miesieczne dziecko - ok moze teraz masz czas zeby sie troche pouczyc, za chwile dziecko juz nie tylko bedzie lezalo, spalo itp. bedzie wymagalo od ciebie coraz wiecej uwagi zainteresowanie ect. i powodzenia ci zycze jesli teraz zdecydujesz sie na 2 dziecko. wtedy to juz bedziesz urobiona po pachy - poczekaj jak to dziecko ktore masz zacznie chodzic, wchodzic na meble wtedy musisz miec oczy dookola glowy - a z 2 to juz masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo?
Z 2 dzieciem nie dasz rady zabezpieczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniemojeto
a masz - ile mialas lat jak poznalas męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
mojego meza poznalam jak mialam 15 lat. byl moim kolega ze szkoly. zaczelismy sie spotykac jak mialam 18 lat. po 6 latach wzielismy slub. we wrzesniu bedziemy miec 3 rocznice slubu. dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam nigdzie że to moje marzenie! czuję presje od strony mojego Kochania i jego rodziców jego mama nie mogła mieć więcej dzieci a bardzo chciała, poświecili się karierze oboje mają firmę świetnie zarabiają więc mówią że od tej strony mam się nie martwić, że będę miała opiekunkę i wszelką pomoc czy to od strony finansowej czy jak będę pomagała ich pomocy przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×