Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna19855

poradźcie mi czy to normalne ?

Polecane posty

Gość anna19855

Witam dziewczyny, powiedźcie mi czy jak wasi faceci przeglądają zdjęcia swojej ex na jakis facebookach i naszych -klasach . Mój chłopak twierdzi że o tam nie ma konta po czym przyłapuje go na ogladaniu jej zdjęc na facebooku !! Nie dość że mnie okłamal że nie ma tam kont to jeszcze to jeszcze swoją ex sobie ogląda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiem się na ten temat osobiście jak to jest u mnie bo by Ci ta odpowiedź nic nie dała, ale z drugiej strony kłamstwa nie pochwalam, ale wydaje mi się ze może zaglądac na jej konto i przegladac fotki z czystej ciekawości, a Ty masz exa? nie interesowaloby Cię z drugiej strony w jakiś sposób jego życie? mysle ze tak mimo ze sie do tego moze nie przyznasz. Ale jeszcez raz podkreślam kłamstwa nie uznaje a o ile to czysta ciekawość to przegladanie, to nie jest to groźne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna19855
No ja już właśnie zapomnialam o moim ex dawno i nie po to tworze jakiś związek z mężczyzną aby interesować się czy wspominać o innym... skoro on jeszcze o niej nie zapomniał to może nie warto z nim czegokolwiek budować (przyłapałam go na tym nieraz) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do you remember? when we use
ja czasami tez przegladam pofile moich bylych wylacznie zczystej ciekawosci, czy aktualnie z kims, sa, czy sie ozenili, czy maja dzieci. a nic kompletnie do nich nie czuje. wiec badz spokojna, to raczej zwykla ludzka ciekawosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak i takkk
jestem kobieta co prawda, ale sie wypowiem. Ja jestem z kims w zwiazku ale zdarza mi sie zajrzec na profil mojego eks. Z czystej ciekawosci badz z nudow. W momencie jak wychodze z jego profilu, od razu o tym zapominam. A wiec za takim podgladaniem nie musi kryc sie zadne drugie dno. Ale roznie w zyciu bywa, i niektorzy ogladaja takze dlatego ze ciagle czuja sentyment do tamtej osoby albo nawet nadal ja kochaja i tesknia. Nie ma reguly. To jest sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama samotna .......
moje malzenstwo rozpadlo sie przez nasza-klase. moj maz ogladal profile innych dziewczyn- bardzo mlodych, pozniej pisal do nich i cchcial sie umowic, jak sie dowiedzialam o czyms albo mialam pretensje to likwidowal konto i przepraszal a po jakims czasie zakladal nowe!! robil tak kilka razy stracilam totalnie zaufanie, nie umowil sie z zadna bo kazda dawala mu kosza a on mi wymyslal rozne bajeczki ze to tylko z ciekawosci zagadywal!! jak sie rozstalismy choc formalnie bylismy jeszcze malzenstwem to rowniez pisal do kilku dziewczyn, jak jedna odmawiala to do drugiej, trzeciej itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama samotna Twoje małżeństwo nie rozpadło się przez naszą-klasę, tylko przez charakterek Twojego męża. Z tego co piszesz to typ krętacza i namolnego podrywacza, którego nie zraża ani dostanie kosza po raz n-ty ani -o zgrozo- fakt, że własna żona dowiedziała się o tych ekscesach i mocno zraniło to jej uczucia. Jakby nie było naszej-klasy, facebooka, portali randkowych czy w ogóle internetu to pewnie zaczepiał by dziewczyny w barach, na ulicy itp. Rozumiem, że musiałaś cierpieeć, ale z dwojga złego dobrze, że pozbyłaś się męża, bo tacy jak on nie umieją stworzyć dojrzałego związku bez krętactwa, bo mózg mają ulokowany nie w głowie, a w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.b.b.b.
anna Moim zdaniem problem jest nie to, że ogląda profil swojej ek (mi też się to czasem zdarza), ale to, że okłamał Cię, że nie ma konta. To by świadczyło, że ma coś na sumieniu niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×