Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justynans

LIPOSTAR lipoliza ultradżwiękowa

Polecane posty

Na wstepie postanowiłam się przywitać... więc witam wszystkie forumowiczki... i forumowiczów jeżeli takowi są... Jutro mam umówiony zabieg lipolizy ultradżwiękowej (pierwszy, przewidzianych mam około 16 na dwie partie,czyli 8 na brzuch i 8 na uda ale pani kosmetolog powiedziała ze brzuch pewnie skończymy wczesniej i reszte na uda pójdzie) wiec chciałam się zapytać cy któraś z was była zaszczycona go przetestować... bardzo się obawiam bo sporo kasy w to poszło a na internecie nie ma jasnych opini na ten temat... w razie czego postaram sie na bierząco informować o efektach... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikiiiii
Justynas bardzo się cieszę,że będziesz nas informować o tym zabiegu i jego skutkach.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po zabiegu...:) jest on bardzo przyjemny... :) w trakcie słuchac takie piszczenie w uszach ale jest ono przyjemne nawet...:) po zabiegu skóra byla taka przyjemna ze a sie chcialo ja masowac... jak narazi niezeszly cm z ud ani brzucha ale przeciez to dopiero poczatek... :) po wszystkim myslalam ze mi pecherz peknie... :) ale pani kosmetolog powiedziala ze to tak ma byc... :) w koncu oczyszcza mi sie organizm z tluszczyku... :) zabieg trwal dlugo bo 2,5 h... ale to dlatego ze robilam cale uda i boczki... :) zobaczymy jak bedzie dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziesiaj jestem po drugim zabiegu... :) caly czas latam do toalety i doslownie sikam jak kon... :) ale to podobno bardzo dobrze bo wyplukuje tluszczyk...:P widze ze moja skora jest bardziej napieta... :) brzuszek tez... :) jeszcze sporo przede mna... ale juz widze efekty...:) w piatek 3 zabieg... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzę Ci skutecznego zabiegu
I ślicznego wyglądu,dziel się z nami swoimi osiągnięciami.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek miałam 3 zabieg... nie podzielilam sie wrazeniami poniewaz miałam straszne zamieszanie ze wzgledu na wyjazd... :) dzisiaj ważyłam sie i mierzyłam (wyniki w stopce) jestem w 7 niebie... :P:P chociaż na wakacjach jadłam strasznie słodko i tłusto...:P:P:P jeszcze 5 zabiegów a ja juz jestem zadowolona... cellulit ulotnił sie do zera... :) jestem do tego stopnia zadowolona ze odwazylam sie ubrac na plaze strój ze stingami... :):):) chłopak niemogł sie opanowac... bede dalej informowac co i jak...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askawelalka
a skora ci sie po tym jakos ujedrnila? ja mam miec zabieg VASER LIPO rowniez z ultradziwekami, ale to juz jest zabieg chirurgiczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sto razy bardziej ujedrniona i napieta... :) a to dopiero 3 zabieg... bede miec jeszcze 5 takze moze byc tylko lepiej... :) a co do twojego zabiegu to nie znam go... ja sie boje troszke zabiegow chirurgicznych... dlatego sprobowalam tego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askawelalka
kurcze bo ja po tej mojej liposukcji mam sie pozbyc tylko tluszczyku, to czy sie skora wchlonie zalezy tylko ode mnie co z nia bede robic. szkoda ze to lipostra jest tylko w krakowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z nowego sacza... i robie w lime... w kakowie tez maja oddzial wiec pewnie tylko oni robia... :) ale to sie inaczej tez nazywa... ksmeolog mi mowila ze tak normalnie to kalwitacja ultradzwiekowa... a lipostar to oni tylko tak nazywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askawelalka
aha ;) to sobie zaraz poczytam bo kawitacja akurat jest blisko mnie ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po 4 zabiegu... jestem na połmetku...:P:P czuje sie naprawde swietnie...:P ehh... tyle sie meczylam prze pare lat a tu wystarczylo isc na lipostar...:):) jutro zaczynam chodzic na basen a od wrzesnia otwiera sie moja silownia po dwumiesiecznej przerwie...:):) juz sie oczekac niemoge jak mnie dziewczyny z fitnessu zobacza...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostały mi jeszcze dwa zabiegi... :) cm idą w dół chociaż nie trzymam tak rygorystycznie diety... :) pani kosmetolog powiedziała że nawet do dwóch miesięcy po skończonych zabiegach organizm bedzie wydalał tłuszczyk wiec cały czas będę gubić cm... :) polecam... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaton nie Baba
Ja mam pytanko do koleżanki z NS, jestem z okolic Nowego Sącza, i też nachodzi mnie na taką serię na lipostarze na brzuszek. Nie jestem otyłą osobą, ale od zawsze moim problemem jest brzuch, a dokładniej tłusty brzuch heheh :x którego nijak nie mogę się pozbyć. weszłam na cennik laime i jeden zabieg lipostaru na brzuch kosztuje 290 zł, czy tak też koleżanka płaciła, czy może przy kilku zabiegach udzielaja jakiegoś rabatu? Np, 1 zabieg na lipomaxie kosztuje 199 zł a seria 5 zabiegów 599. Więc zawsze coś... Kurcze marzy mi się taki płaski brzuszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam caly karnet za 2000 zl... jest w nim 20 godzin do wykozystania na dowolny zabieg... wyszlo mnie po 8 zabiegow na brzuch z boczkami i 8 zabiegow na uda... w sumie to trwalo 2,5 godziny.:):) ale efekty sa swietne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wolsza
Trzeba pamiętać, że liposukcja ultradźwiękowa to zabieg przede wszystkim - bezbolesny i nieinwazyjny. Dzięki temu można uzyskać wymarzony kształt sylwetki i nie trzeba tego robić za pomocą skalpela - dlatego uważam, że jak najbardziej warto skorzystać z takiej możliwości! Ja wykonuję takie zabiegi przy użyciu urządzeń Glam Beauty, które są w 100% bezpieczne, a zabiegi są bardzo skuteczne i klientki sobie chwalą. Więcej o urządzeniach można znaleźć na oficjalnej stronie marki GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadaj sobie pytanie222
a czy temperatura która się wytwarza podczas zabiegu nie niszczy kolagenu w skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
czy ten zabieg mozna wykonywać rónież na twarzy, ktoś to robił, jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultradzwieki to bardzo sprawdzona metoda walki z tłuszczykiem osobiscie polecam urządzenie coaxmed połaczenie fali radiowej i ultradzwięków.Pięknie podrasowalam sobie pociązowy brzuszek. Wykonałam serie 6 zabiegów mam super efekt zabiegi wykonałam w krakowie na sławkowskiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina30
To jest chyba jedna z najlepszych metod walki z tłuszczykiem :D Mi wiele pozytywnych efektów przyniosła. Wgl na początku miałam obawy co do takiego zabiegu, ale pani Ania z Bio Salonu w Łodzi wszystko mi fajnie wyjaśniła. Teraz jestem stałą klientką salony na ulicy Piotrowskiej 182. Już jestem po 3 seriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina30
Pfff, co ja mówię, miało być po 3 zabiegach - seriach to jeszcze daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną liposukcję ultradźwiękową urządzeniem Hebe w salonie Poznaniu. Po 6 zabiegach ubyło mi 7 cm w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka157
Gdyby ktoś się chciał na to decydować w Warszawie, to serdecznie polecam Samui Spa. Ja zrobiłam tam sobie serię dziesięciu zabiegów liposukcji ultradźwiękowej i nie mogłam wyjść z podziwu wobec efektów. Nawet skóra wydawała się być w znacznie lepszym stanie plus znacznie zeszło mi z obwodów we wszystkich problematycznych partia. Czuję się dużo atrakcyjniejsza i zdecydowanie polecam sobie zafundowanie takiego zabiegu. Efekty oczywiście będą znacznie lepsze, jeśli jednocześnie zastosuje się ćwiczenia i/lub dietę, ale nawet bez nich jest łał. Polecam, bo można poczuć się znacznie lepiej z samą sobą i to na dokładkę zupełnie bezboleśnie, w co trochę na początku nie mogłam uwierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem świeżo po zabiegu lipolizy ultradźwiękowej, efekt jeszcze nie jest za dobrze widoczny, na pewno jest mnie mniej, ale to kwestia jak mówi pan doktor kilku tygodni i wtedy będzie można podziwiać :) A tłuszczyku oddałam trochę z boczków i ud . Zabieg miałam wykonywany u klinice miracki w Warszawie. Cenowo jak wszędzie, ale klika ma dobrą renomę, dlatego ich wybrałam. O końcowych efektach dam znać za jakiś czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Instytut Medycyny Estetycznej Imeiaa. Świetne miejsce, profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×