Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytanie takie mam oto

Czy Laboratorium DIAGNOSTYKA, to wiarygodne laboratorium? Zdarzają się pomyłki?

Polecane posty

Gość pytanie takie mam oto

dziewczyny czy robicie tam badania krwi? czy zdarzyły się Wam jakieś pomyłki w wynikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsadff
tylko tam, i nigdy pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie takie mam oto
no właśnie też niejednokrotnie korzystałam z ich usług i nigdy nie zdarzyła się żadna pomyłka, ale chciałabym się upewnić czy wszyscy inni korzystający mogą to potwierdzić ponieważ potrzebuję "na gwałt" wykonać badanie, które coś wykluczy potrzebne mi jest do tego niezawodne laboratorium;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że się zdarzają ja tak miałam kiedyś to było okropne wpadłam przez to w depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 4 labolatoriach robiłam testy przeciwkardiolipinie IGG ,w 3 wynik negatywny tylko w diagnostyce mocno pozytywny. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie jakie to laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synevo wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagraniczne korpo, wykańczające Polskie laboratoria, poprzez działanie na granicy prawa. Badania wykonywane przez techników bez diagnostów i podpisywane elektronicznie na odległość. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnostyka to polska firma ,a nie żadne korpo. Jeżeli chodzi o wykonywanie badań przez techników , to zapewniam , że są wyjątkowo kompetentni. To są jeszcze ludzie "starej" szkoły, którym zależy na pacjencie. Obrażać jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty pisane przez pracowników sa wyjątkowo mało wiarygodne, więc nie wiem, po co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja omijam szerokim łukiem - ich punkt w Częstochowie ul .Sułkowskiego . Robia badania chyba za pomocą ukraińców dwa lata temu wg nich miałem białaczke a teraz moja żona zakrzepicę pomylili sie tylko o 3000 D Dimerów !!!!! Strs wisyty u lekaży , koszty i niepotrzebne zatrzyki szok i nawet przepraszam nie było !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiv pozytywny przy przeziebieniu... Masakra. Malo wiarygodne testy posiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można ich jakoś ukarać, rozliczyć, gdzieś to zgłosić? Czy to po prostu tak ma zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam wyniki w Niemczech. Stwierdzono u mnie anemie :) po tygodniu powtórzyłam wyniki w Polsce w laboratorium diagnostyka+ i cud... Wszystko w normie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrita
jesli chodzi o jakies malo skomplikowane badania,zautomatyzowane to chyba ok ale jesli chodzi o vardziej specjalistyczne to niestety odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poleceam wyniki w cały świat ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy wyniki w caly swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego. Korzystam z vitalabo i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Wyniki trzustkowe fatalne, wpedzily w depresje, narazily na koszty. W innych lab wszystkie w normie. Nie wiem co myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam duże rozbieżności , niedokladność i narażanie na stres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pracownie Analiz Lekarskich na św. Katarzyny 5 w Krakowie . Szybkie i dokładne badania ;) korzystam z ich usług już długi czas i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnostyka - CRP 125. Oczywiście zaraz wszystkie możliwe badania, USG, Rtg itd na cito. No i mój stres. Wszystkie wyniki w normie. Postanowiłam zrobić bardziej zaawansowane badania w innym laboratorium na swój koszt, i oczywiście CRP. I zdziwienie, CRP 1 i reszta też w normie. Szkoda pieniędzy na Diagnostykę. O stresie już nie wspomnę. Nigdy więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też od lat robię badania na św. Katarzyny 5 i jestem zadowolona. Sympatyczna obsługa, wyniki szybko i dokładnie zrealizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
Nie polecam !! Wykonali badania które nie były potrzebne, a to co było najważniejsze nie zrobili. Oczywiście za każde badanie z osobna płacić. Nie byłam wtedy świadoma jakie dokładnie badania trzeba robić, zaufałam specjalistom i mam.... Dopiero po dwóch miesiącach, gdy wykonałam badania ponownie (w innym miejscu) okazało się że jednak wynik pozytywny, zaczęłam czytać i wyszło że wykonali złe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie badanie moczu wszedzie w normie a w diagnostyce drugie tyle. Z tej samej probki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Nie polecam diagnostyki. Zgubili mi jedno badanie(mocz). Jutro jadę je powtórzyć bądź po zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Karolina

U mojej corki mocz wszedzie dobrze a w diagnostyce leukocyty mocno podwyzszone. Miala robione badania nieprzyjemne, bolesne. Wszystko jest ok. Nalezalo by to gdzies zglosic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Robiłam badanie na TSH dzień po dniu w Diagnostyce - pierwszego dnia wyszlo 6,30 kolejnego ok 3 (8 tydzien ciazy). Odradzam! Fałszują wyniki badań, drugie badanie zrobiłam w niedowierzaniu, że mogło wyjść tak źle. A lekarz telefonicznie po 1 wyniku kazał mi podwoić dawkę Euthyroxu natychmiast (leczona niedoczynność). Mogłam zaszkodzić i sobie i dziecku. Oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

ja tam robilam ale sie przeprowadzilam na Kazimierz i teraz zawsze robie w Analizie  na Sw.Katarzyny. Fajny personel, zawsze mile babeczki, nie kluja na chama, zagaduja Cie a ja akurat sie boje pobierania krwi wiec dla mnie to mega na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola

u mnie wyszło wszystko dobrze, a właśnie i też robiłam badania tarczycowe, oraz regularnie wykonuję morfologię krwi, zawsze było wszystko dobrze, pakiety naprawdę przydatne i konkretne, teraz jeszcze mozna wykupywać do końca maja, pakiet badań w ramach kampanii "droga do zdrowia". No a przy pobieraniu krwi jest ok, nie boli, nie ma krwiaka po tym, więc jak najbardziej na plus i mają możliwość wykupienia badan z konsultacją lekarską, co mega ułatwia sprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyniki nie prawdziwe

Witam,

W tym samym czasie zawiozłam probkę moczu do dwóch laboratoriów. W Diagnostyce na Wolskiej nie wyszły bakterie natomiast w innym laboratorium "liczne bakterie". Okazało sie ze Diagnostyka ma złe wyniki gdyz to robi komputer a nie laborant pod mikroskopem. ODRADZAM DIAGNOSTYKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×