Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytanie takie mam oto

Czy Laboratorium DIAGNOSTYKA, to wiarygodne laboratorium? Zdarzają się pomyłki?

Polecane posty

Gość Gość

A po co do dwóch laboratoriów dawałaś tą samą próbkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wybieram się tam na badanie TSH. Czy wynik będzie wiarygodny? Komuś się zdarzyła jakaś pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

A po co do dwóch laboratoriów dawałaś tą samą próbkę?

Zapewne na tej samej zasadzie, co ludzie idący do dwóch lekarzy w jednej sprawie. Nie ufają jednej diagnozie, tylko wolą się skonsultować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

ja od lat korzystam z analiz na św katarzyny i jestem zadowolona. Nigdy nie zdarzyła sie ani pomyłka z badaniami ani spoźnienie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blędne wyniki

Również odradzam laboratorium DIAGNOSTYKA. Wykonałam tam badanie poziomu elektrolitów. Okazało się że mam za wysoki potas. Czułam się bardzo źle i miałam objawy nadmiaru potasu i w związku z tym lekarz skierował mnie do szpitala. W szpitalu ponownie pobrano mi krew i okazało się że mam niedobór potasu, a nie jego nadmiar, przy czym objawy niedoboru potasu są podobne do objawów nadmiaru potasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diagnostyka

W Poznaniu na Polance w Diagnostyce robiłam morfologie i żelazo, same sprzeczności, istne szaleństwo, 5 różnych lekarzy prywatnych. Tydzień później w Diagnostyce w Poznaniu w przychodni na jezycach kolejna morfologia i żelazo. Nagle wszystko w było inne, rzeczywiste wyniki, które pokazywały istniejącą ciężką niedokrwistość (czyli poprawny wynik). Diagnostyka Diagnostyce nie równa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ostatni raz robiłam tam badania płacisz kasę za badania A wynikow brak serwer padł po wyniki możesz dzwonić 1000 razy nikt nie poda A do punktu nie wiadomo kiedy dowioza bo punkt następnego dnia czynny od 7 do 10 i teraz siedzieć i czekać w poczekalni aż kurier przyjedzie ? O ile zdąży do 10 ostatni raz się dałam na LOME  nabrać więcej badań tam nie wykonam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

a po co ktoś mądry robi sobie HIV przy przeziębieniu? wiadomo że wyjdą cuda :) jak ktoś głupi niech łazi potem po lekarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Diagnostyka jest tak potężnym systemem, że wcale nie dziwię się ich wpadkom. Ja mam z nimi - przez pośrednictwo Luxamed - wiecznie problemy. Przykład badanie moczu - ten sam mocz, rozdzielony na dwa pojemniki. Badanie ogólne wychodzi petarda, posiew tak zły, że lekarz dzwoni spanikowany. Powtórka na drugi dzień, 4 dni czekania bez leczenia i posiew wychodzi książkowy. I to już któryś raz z rzedu. Albo dostaje powiadomienie, że wyniki badań poufnych (ciąża) są już do odbioru. Pani w recepcji widzi to samo, ale badań nie ma. Telefon do Diagnostyki WTF - aaaaa bo kurier nie wziął. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Odradzam Diagnostykę! Próbki krwi  dziecka zostały "zagubione"... Odradzam... Czekałam 2 tyg na wynik w końcu okazało się, że zgubiono krew!!! 170zł płacisz, stres dziecka, a tu takie kwiatki! Wizyta za pasem na którą czekam kilka mscy, a tu okazuje się, że zagubili próbki, no ludzie...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Nie wiem w sumie, ja zawsze robie badania w unimedzie bo im n maksa ufam i poki co ani jednej wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

nie wiem w sumie..ja zawsze pobieram w Unimedzie krew i ani razu nie slyszalam zeby ktos narzekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszędzie się zdarzają. Wszędzie pracują tylko ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś wyszedł u nich wysoki wynik tyreoglobuliny (co w moim przypadku oznaczało nawrót nowotworu tarczycy). Zostałam skierowana do szpitala. Musiałam jechać do Poznania, bo oddziały radioterapii tarczycy są tylko dwa w kraju (przynajmniej te kilka lat temu tak było). Na oddziale powtórzono badania i wyszły dobrze. Tamten wynik to był jakiś błąd. Te badanie robię co pół roku od dziesięciu lat i tylko raz wynik był błędny. Błędy się zdarzają niestety. Ale stres przeżyłam myśląc, że już mam nawrót choroby.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×