Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość melis_ka

szukam konsultantki avon

Polecane posty

Gość gość
zapraszamm do wspolpracy! jesli chcesz sama mozeesz zostac konsultantka, do tego zarabiajac i dostajac kosmetyki! jestes zainteresowana? napisz: ewelinaleczynska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką z Warszawy. oferuję rabaty do każdego zamówienia. 512 707 574 lub katarzyna.karas89@gmail.com oddzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,a może zamiast kupować u kogoś ,to kupuj na własny rachunek .ASORYMENT dużo większy, upusty w cenach do 43%. bez względu na ilośc, .NIE MA LIDEREK, miesięcznych planów do wyrobienia i nerwowego popędzania żeby sprzedawać. JEST za to uczciwy plan marketingowy,.dodatkowe prowizje i prawo do wybory CO I KIEDY KUPIĆ,a także pomoc w budowaniu struktur. Wysokość prowizji jest STAŁA a nie uzależniona od wartości sprzedaży tak jak w AVONIE , czyli przy takich samych obrotach uzyskujemy dużo większy dochód. Ponieważ wszystkiego nie można napisać to proszę o kontakt osoby zainteresowane n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mnie! Konsultantka Kraków- Wieliczka!! moje gg: 49260276, zniżki, próbki! :) ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDER AVON
Zapraszam do współpracy :) Praca wygląda następująco: * zbierasz zamówienia z katalogu, który trwa około miesiąca, * składasz zamówienia przez Internet, * po wysyłce zamówienia odbiór w najbliższej placówce poczty za darmo, * po odbiorze zbierasz pieniądze za kosmetyki i w ciągu dwóch tygodni płacisz. Zarobki od wartości zamówienia, im wyższe zamówienie więcej zarabiasz: 0 zł – 149,99 zł -- 15% 150 zł - 249,99 zł -- 20% 250 zł - 549,99 zł -- 25% 550 zł - 1 049,99 zł -- 30% 1 050 zł – 3 999 zł. -- 35% 4 000 zł i więcej -- 40% np zamówienie 250zł = 250*25% = ok 60zł np zamówienie 550zł. = 550*30% = ok 160zł Ponadto oprócz swojego zarobku masz przez 3 pierwsze katalogi prezenty za zamówienia oraz dostęp do ofert demo czyli nowości wcześniej niż w katalogu. Warto 3 prezentem jako nowa konsultantka otrzymasz 40% zniżki na dowolne zakupy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam konsultantki z Giżycka. Chcę zamówic produkty.. Czekam na kontakt, zofian7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszamy do nas www.światperfum.sklep.pl .....również Avon bez wychodzenia z domu. wysyłaka na wskazany adres zapraszamy Avon pod. zakładka świat kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań konsultantką AVON Śląsk - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty przez 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. Kontakt: Tel. 502607847 Składając swoje pierwsze zamówienia z katalogu nr 2 na min. 200zł otrzymasz nowość Avon perfumy Femme! HIT katalogu! ZA 1ZŁ!!! Jeśli kochasz piękno, cenisz niezależność, interesujesz się najnowszymi trendami w makijażu lub chcesz otrzymywać najnowsze informacje o kosmetykach, dołącz do największej na świecie firmy kosmetycznej zajmującej się sprzedażą bezpośrednią. Skorzystaj z możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jak zamienić pasję w sukces? Stań się jedną z 6 milionów niezależnych Konsultantek na całym świecie i spełniaj swoje marzenia. Jeżeli chcesz zostać konsultantką Avon skontaktuj się ze mną :) SYLWIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultankta1
hej! jestem konsultantka avon z krk. zapraszam do skaldania zamowień :). wiola6653@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem konsultantka z okolic warki zapraszam jesli ktoś chce zamówić kosmetyki z avonu jestem często na gg nr: 45741335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Witam, chcesz zostać konsultantką Avon? napisz do mnie: kaska649@wp.pl Co katalog super programy dla nowych konsultantek i tym samym świetne nagrody do zdobycia. Chcesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny:) Jestem konsultantka avon z okręgu prognozującego- to znaczy że mam 2 katalogi do przodu, obecnie mamy 7/2014. Zawsze daje upusty, rabaty, gratisy:) Kosmetyki wysyłam pocztą (wysyłka GRATIS!!!) Zapraszam igi-1986@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia93nika
Cześć Dziewczyny !! Jeśli któraś z Was szuka osoby, która mogłaby dostarczać produkty firmy AVON to zapraszam :) Lokalizacja: WARSZAWA I OKOLICE(W SZCZEGÓLNOŚCI - ZIELONKA, MARKI I ZĄBKI) Gwarantuje miłą współpracę oraz mnóstwo dodatków, gratisów bądź rabatów przy dużym zamówieniu. Rabat nawet do 30% !!! W razie pytań piszcie na wercia93nika@wp.pl P.S Jeśli któraś z Was chciałaby zostać Konsultantką to również zapraszam do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) jestem konsultantka Avon , młoda energiczna strudentka! :) teren calej warszawy! jak ktos poszukuje konsultantki to piszcie : jakubczykwiola@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantka z Bydgoszczy, Fordon- jesli nie masz jeszcze konsultantki a chcialabys miec to zapraszam :) lenka8704@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyciella86
Witam Jestem Konsultantką Avon i szukam nowych klientek oraz KONSULTANTEK. Działam na terenie Opoczna i okolic, oraz okolice Radomska. Poszukuję nowych konsultantek z różnych części kraju - tutaj nie mam ograniczeń :) Jeśli jesteś chętna zapraszam do mnie, darmowe prezenty, próbki i katalogi. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę początkującym konsultantką. Zapraszam do współpracy. Znajdziecie mnie na FB: Edyta Brzezińska Sobawiny POZDRAWIAM - EDYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką Avon-Toruń. Jeśli jesteś zainteresowany/a kupnem kosmetyków proszę o kontakt ;) Dane: nr tel: 531-432-615 nr gadu-gadu: 32587808 email: klaudia.chom@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuje konsultantek AVON Wrocław. Więcej informacji pod nr tel 796-450-679 email: kasia.prokop3@gmail.com gg: 644972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 10 na min. 160zł otrzymasz 30% UPUSTU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem konsultantką Avon - dostarczam kosmetyki na terenie całej WARSZAWY. Dbam o swoje klientki - każdej przyznaję gwarantowany opust 15% i dostęp do ofert specjalnych a przy wyższych zamówieniach również wartościowe upominki :) Zapraszam! 531943131 barbarasmatters@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz kupić kosmetyki Avon lub sama jes sprzedawać i na tym zarabiać a dla siebie i rodziny mieć taniej napisz patyczako@wp.pl lub dzwon 663943277 pozdrawiam Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkus1990
Witam, jestem konsultantka z Bydgoszczy (osiedle Błonie), dowioze kosmetyki do kazdej czesci Bydgoszczy, oferuje do 40% opustow z mojej strony i wakacyjna wyprzedaz! :) @mail: paulinkus1990@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesują Cię kosmetyki ? Chciałabyś zamawiać kosmetyki firmy Avon w tańszych cenach lub zupełnie za darmo ? A przy tym zarobić przy dobrym obrocie lub też piąć się w górę i awansować coraz wyżej i wyżej ? Avon to też dodatkowy pretekst do spotkań z przyjaciółkami Avon oferuje Ci to wszystko. -Rabaty nawet do 40% -Darmowe szkolenia dotyczące sprzedaży jak i makijażu -Nagrody za zamówienia -Oferty demo, których nie ma jeszcze w katalogu -W tym katalogu przy pierwszym zamówieniu za 200zł dostaniesz nowy zapach Avon Femme !! i wiele wiele więcej... Nie zwlekaj, już dziś umów się na spotkanie i zapisz się do Avon kontakt: GG:38021945 meil: beatamrugalska.bm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich Jestem liderk avon ,zapraszam do współpracy jak również osoby chcące być klijentkami ze zniżką. Mój tel. 601354919 okolice radomska renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIKA POBIDYŃSKA
Witam, jestem konsultantka AVON. Trasa Rzeszów Sanok. Panie i Panowie - którzy chcą u mnie zamawiac a nawet podjac wspolprace. Kontakt: Mail: dominika_pobidynska@op.pl GG: 50574986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na rozmowę przy kawie dziewczyny z Częstochowy i okolicznych miast i miasteczek, które są zainteresowane możliwością zarabiania i rozwoju jako konsultantka/koordynatorka w firmie AVON. Gwarantuję bardzo dużo szkoleń, rozwój nowych umiejętności (co daje dobry wpis w cv!!!), zarobki, mnóstwo próbek i kosmetyków do testowania oraz naprawdę fajną atmosferę. tel. 605732811 nachwile83@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonhanka
Dołącz do AVON: *Upusty od15% do 40% *wpisowe 0zł *MOJE WSPARCIE *elastyczne godziny pracy - każdy pracuje kiedy i gdzie chce *bezpłatne dostawy *szkolenia kosmetyczne od firmy *nagrody i upusty w ofertach promocyjnych *dostęp do produktów przedpremierowych *przywileje , konkursy, super nagrody *prezenty i atrakcyjne oferty w ramach specjalnego programu dla nowej konsultantki I wiele innych !! Nie trzeba składać zamówienia co katalog. W każdej chwili możesz zrezygnować . Spróbuj, nic nie tracisz! Za to możesz wiele zyskać ! Zapraszam odezwij się a napewno nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Zapraszam do współpracy z Avon ! Mnóstwo prezentów oraz zarobek :). Szczegóły: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantkom z Nakła nad Notecią i poszukuje osób, które chciałaby dołączyć do avon oraz klientów. Z Nakła nad Notecią i okolic oraz Bydgoszczy :) Osoby zainteresowane zapraszam na moją stronę https://www.avon.pl/sklep/weronikabartosz/ proszę napisać do mnie przez tą stronę wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×