Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia30lat.....

dziewczyny jak myślicie dlaczego faceci wolą nastolatki?

Polecane posty

Gość madzia30lat.....

jak w temacie co pociąga facetów w nastoletnich dziewczynach 16-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno intelekt
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeznaczenie e
pewnie miesięczny bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli dorosły meżczyzna interesuje sie małolatą to z regóły dlatego żeby sobie pobzykać a na stałe wiążą się z kobietami mniej więcej w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddespertatr
skizto zamknij otwór lodociągowy bo sama jesteś nastolatką ja sie wypowiem :) nastolatki są łatwiejsze ;) nie mają wymagań.... oczekiwan..prawdziwa kobieta więcej oczekuje niż daje a nastolatka daje dupy za przewiezenie autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia30lat.....
a ja myślałam że pociąga ich młoda buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatki często wyglądają dojrzale np taka 15 latka jak 20... często nie są też głupie, te z dobrych domów , oczytane i w ogóle , dbają o siebie , mają fajne ciałka... no a poza tym często mają jeszcze jakieś ideały..a takie kobiety powyżej powiedzmy 23 lat już takie zmanierowane, juz wiedzą że tylko kasa i seks się liczy w życiu albo inny gatunek babek po 25 roku życia ma parcie na ślub i dzieci...z nastolatkami jest miło, człowiek zapomina o problemach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddddddddddddddddespertatr - właśnie to, że jestem nastolatką sprawia, że wiem coś na ten temat :O Kultura wypowiedzi godna pozazdroszcenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego stare prukwy zawsze dopierdalają siedo nastolatek jakby nie wiedziały że faceci wolą młode bo są młodsze, dziewczęce, delikatne i mniej pyskate niż te stare trzydziechy :p I żeby nie było :p nie jestem już nastolatką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdews
1. Bo młodsze nie sa zajete 2. ponad 50 % lasek po 25 roku zycia ma dzieci. 3. Faceci nie interesuja sie laska z dzieckiem dlatego spogladaja na mlodsze . 4. Wiadomo ze w dzisiejszczych czasach kobiety sa łatwe i trudno znalezc wolna laske ktora ma 25 lat . 5. Dlatego rozgladac sie nalezy za 18-20 latkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iohferwuhuer
z góry mowie, ze sama juz nie jestem dawno nastolatką. faceci leca na nastolatki, bo sa mlode, jędrne, ladne, swieze... ot cała filozofia. przestancie sie pocieszać, ze leca na nie, bo sa latwiejsze i nie maja wymagan bla bla bla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona - męęęężżaaa
nie wiem madziu , mam męża młodszego od siebie :P i jest nam BOSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdews
ja sam interesuje sie mlodszymi nie dlatego ze sa mlodsze , a dlatego ze są wolne i nie mają chłopaków .. PS. Mam 28 lat i jestem kawalerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iohferwuhuer
z tym, ze tylko 18-20 latki są jeszcze wolne to bzdura:P zwykle takie 18-20 letnie dziewczyny wchodzące w poważny związek koncza go za kilka lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głownie dla fanów trance
ja mam 21 lat raptem ale z wymaganiami sie zgadzam. mając 16-17 lat marzyłąm by mieć kogoś - faceta do którego mogłabym sie przytulic, napisać smsa... a teraz mam 21 i oczekuje żeby facet : miał auto (tylko nie obciachowe jakies) nie był skąpcem i postawił mi coś od czasu do czasu bo to miłe :) trzeba dbać o swą kobietę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdews
jestem prawiczkiem i na dziewczyne chciałbym dziewice . A im starsza tym mniejsze prawdopodobienstwo ze bedzie dziewicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iohferwuhuer
głownie dla fanów trance - :o spoko wymagania.. ja tam niezaleznie od wieku zawsze ceniłam sobie jak facet miał coś w głowie, a nie samochód :o sama se kup auto jak chcesz sie wozic :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
nastolatki maja mlody swiezy wyglad i nie oniesmielaja facetow tak jak starsze babki facet czuje sie pewniej bardziej przy kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są młode, ładne i jędrne i częściej dziewice niż 20+ sa pociągajace nie gadaj że nie. ale do stałego związku wolą dojrzało kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagaagaagaggagaddd
bo są świeższe i jędrniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innyświat
A mnie się wydaje że to jednak ewolucja...W dawnych czasach mało kto dożywał 30-40 lat,dlatego ludzie starzeją się w tym wieku bo większe szanse przeżycia i potomstwa dawało zainteresowanie młodymi laskami,młode laski=więcej dzieci i mniejsze wady genetyczne,dłuższy termin przydatności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze wchodzi w grę selekcja naturalna w stadzie,tak jak ktoś napisał młode są wolne,zdrowe,naiwne,można je sobie wychować dowolnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy biologia?Mi też podobają się młode ale nie szesnastki czy osiemnastki ale takie 23-27 letnie.A takie siksy to dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.08.2011 o 21:52, kafara napisał:

Bo są młode, ładne i jędrne i częściej dziewice niż 20+ sa pociągajace nie gadaj że nie. ale do stałego związku wolą dojrzało kobiete

No sorry ale 20 latki i 25 latki to często młode piękne dziewczyny nie tylko nastki są dziewczęce I urocze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inng

bo męska seksualnosc jest odwrotna od seksualnosci kobiecej, mezczyzna chce poprostu ladnej dziewczyny nawet 13ki, a baba chce tzw zaradnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jakoś nie zauważyłam szału na podlotki😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasialasia

A ja wole ladnych mlodszych facetow nieowlosionych z mlodymi twarzami :) tez sie takim nieraz podobam o dziwo jestem mama po 30 :) mam propozycje od nich czasem albo od mniej wiecej rowiesnikow

wydaje mi sie ze mlodszy facet tez daje zdrowsze dzieci jesli jestesmy w temacie o zaciazenie mlodziutke tez nieraz chca dzidziusia a i starsze wiadomo i co w tym zlego? Mamy udawac ze nie? ;)

spermy od facetow 35 + juz nie biora wiec lepiej brac mlodych a nie np 10 lat starszych

patrzcie na jennifer lopez madonne one wiedza co dobre!

nie dajcie sie dziewczyny w ciemnogrodzie wsiach malych miastach wpedzic w bycie sluzaca starego 10 lat starszego od was dziada! Ja majac 24 wzielam 23 latka

jak ma was zdradzic to zdradzi i stary dziad bo on zawsze bedzie wolal mloda nawet jak bedziecie miec 40 a on 50 bedzie gonil za mlodymi doopami

nie miejcie zalu do mlodych dziewczyn to w polsce jest patriarchat i chlopy najlepeij szukaja fajnych ladnych robotnych dziewczyn na sluzaca naloznice rodzaca dzieci i styrana zyciem jeszcze zmeczona dziecmi ma uslugiwac seksualnie a chlop nic nie pomoze no i bral 18tke zniszczyl jej cialo ciaza i juz 25 tke trzeba zdradzac bo sie zestarzala.nie dajcie sie takim wsiokom z ciemnogrodu!

bierzcie mlodych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×