Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _Swan_

dobry dietetyk - Warszawa

Polecane posty

Gość _Swan_

Hej, Mówiąc w skrócie - nazbierało się sporo zbędnych kilogramów i trzeba temu koniecznie zaradzić. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego dietetyka z Warszawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie mam papierów ale mam sporo sposobów na odchudszanie:classic_cool:.Odchudzić się znacznie łatwiej niż spowodować aby nóżka odrosła:P.Do tego dietetycy są z wykształcenia od diety a odchudzać się można nie tylko dietą ale także ćwiczeniami i antydietą:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Swan_
Max Zander vel Klaun Dokładnie, w tym rzecz. Nie liczę na 'cudowne' diety, kórych efekty są być może widoczne dość szybko, ale jest to wprost proporcjonalne to przypierania na wadze po zakończeniu takiej 'kuracji'. Chciałabym wykształcić w sobie dobre, zdrowe nawyki odżywiania. Jak najbadziej biorę pod uwagę ćwiczenia. Bez tego ani rusz. A dodam, że nie zależy mi tylko na utracie wagi, ale również nabraniu kondycji, wyrzeźbieniu odpowiednio syllwetki. Wiem, że jest to proces czasochłonny i pracochłonny, jestem na to przygotowana, bo jak mówią - nie ma w życiu nic za darmo :) Będzie fajnie, jeśli zechcesz podzielić się ze mną swoimi sposobami :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy odchudzaniu obowiązuje zasada-im mniej się waży tym trudniej sie chudnie:P.Ja schudłem z pomocą głównie antydiety- w ciągu nicałych 2 lat schudłem ponad 20 kg:classic_cool:.Ale miałem razem ponad 200 dni antydiety a to nie zawsze jest rozkoszą:O.Ale mozesz zastosować zamiast tego intensywne ćwiczenia-wystarczy 200 km jazdy rowerkiem dziennie:classic_cool:. O ile dobrze mnie sie zdaje nieco mniej kłopotliwą metodą od tamtych ale jednocześnie mniej skuteczną jest dieta warzywnoowocowa-taką trudniej się spaść i ogólnie jest zdrowasza. Natomiast odradzam piguły z apteki-często one są zatrute:O. A co do srodków wspomagających-gdzieś tu o czymś pisali ale nie sprawdzałerm czy działa zwłaszcza ze jest drogie no i ja chcę siejeszcze odchudzić a nie wiem czy działa to znacząco jak jestem chudy:O.Natomiast nie tak drogie są związki chromu-należy jednak kupować w sklepie chemicznym:O.Ewentualnie może być czysty chrom:classic_cool:.Co prawda cena za jednostkę masy nie jest bardzo niska ale kilogram wystarczy na całe życie:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF2
Antydieta? Chrom ze sklepu chemicznego – rób sobie jajca gdzie indziej :D Ty 200 km rowerem zrobiłeś pewnie przez całe swoje życie :) Jedyne, z czym się zgodzę to fakt, ze rower pomaga szczególnie brzuszek się szybko redukuje :D wiem po sobie :) Wiem tez po sobie, że tylko małymi kroczkami da się zgubić zbędne kg. Zasada jest taka, że im szybciej chcesz zdrowo zrzucić kilosy, tym mniej efektów uzyskasz. Po 1 – będziesz bardzo zdenerwowana, wręcz wkur… faktem, że nie chudniesz szybko, bo takiego cudu żaden dietetyk podczas kuracji odchudzającej z tobą nie osiągnie. Znajdą się tacy z pewnością, co naobiecują, ale zdrowe chudnięcie nigdy nie odbędzie się w czasie błyskawicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF2
AAAA Zanim zaczniesz się odchudzać musisz sobie właśnie wbić do swojej łepetynki, że to jest długi proces i aby był kompletny nie tylko podczas kuracji gubisz kilogramy, ale również totalnie zmieniasz swoje nawyki żywieniowe, przez co, po skończeniu współpracy z jakimś dietetykiem znowu ci d..pa nie urośnie  Troszkę wiem, o czym piszę, na diecie jestem od urodzenia :D, poważne kg zgubiłam podczas współpracy z dietetykiem nie z żadnymi dietami cud z internetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadasiaba
Zabraliście wiarę wielu naiwnym osobom, że żrąc kilogramami magiczne pigułki bądź popijając sobie codziennie wyszczuplającą kawkę schudną 40 kilo w 2 miesiące ;D Moja matka jest taka naiwna, pracuje w miejscu gdzie jest jeszcze więcej takich naiwnych i zamiast ruszyć tyłska bądź po prostu zacząć mniej żreć chociażby to siadają w swoim pokoju na przerwy i popijają te cuda wianki hahahaha!!!!! tak… śmieje się z własnej matki i ich koleżanek, na szczęście nikt nie wie, kim ja!! hahahah :))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atentiona
ciekawa dyskusja się rodzi widzę… Dziewczyny, tak serio – czy dietetyk podczas odchudzania jest naprawdę niezbędny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@atentiona jak masz słaba wole i sama jeszcze do tej pory nie zrzucilas zbednych kilogramew to odpowiedz sama sie nasuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona herbata i rooibos tak po 4 szklanki dziennie i sie schudnie 2 zielone i 2 rooibos i wiencej warzyw i owoców a tak to polecam obejzec ewą dąmbrowska wykłady na yutube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOUZAAAA
#odchudzanko #dietetyk #EwaChodakowska – roczek i masz ciało jak młoda bogini :D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKoralik
Pojawił się tu fajny post, w którym dziewczyna pisze, że potrzeba czasu. Zgodzę się, tak jest i koniec, nie ma cudów, by nagle tego tłuszczu ubyło, nie wyleci dziurką, którą sobie zrobisz w oponce. Długo się zastanawiałam, czy korzystać z pomocy specjalistów, długo szukałam, znalazłam, poszłam po ogromnym researchu na ich temat oraz skuszona kilkoma pozytywnymi opiniami na ich temat. Nie napiszę kto, nie spamuję, jedyne co napiszę to fakt, że istnieją w Wawie, gzie mieszkam ;] miejsca, w których zależy im na twoim zdrowiu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, przez przypadek nacisnęłam enter i poszło nie skończywszy:) Paula, zgadzam się. Trafiłam do takiego miejsca, w którym odchudzają według własnej metody „52 kroki w zdrowy styl życia”. Bo aby odchudzanie miało sens, musisz zmienić swoje nawyki!!! NAWYKI!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieawskaaa
Hej, chodzi wam o centrum Setpoint? Wpisuje nazwę tego programu w wyszukiwarkę i nie mogę znaleźć.. Przeczytałam cały program i wydaje się być rozsądny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz o dobrego dietetyka jest bardzo trudno. Dlatego ja wybrałem studia u Beaty Mydłowskiej (dietetyka). Wiem, że po tych studiach zdobędę potrzebą wiedzę do tego by zostać dobrym specjalistą w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda87
Ja byłam w Wellderm u doktor Dębogórskiej, a teraz mam 10 kg mniej i 7 cm mniej w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dietetyczka z bardzo dużym doświadczeniem kliniczny jest w Omedzie na Wąwozowej 21 polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaroin
Ogólnie to pozytywne wrażenie zrobił na mnie jakiś czas temu trener Bodura, który prowadzi swoją witrynę www – www.trener-dietetyczny.pl . Opracował dla mnie specjalny plan odżywienia na ostatnie tygodnie przed maratonem. Efekt był świetny – życiówka ;)) Polecam tego gościa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja serdeczna przyjaciółka pracuje nad swoją sylwetką z dietetykiem z warszawy - http://slimcenter.pl konkretnie to Pani Ania Pietrych ją motywuje i widać że dziewczyna ma power! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam na diecie od Anny Pietrych schudłam 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w końcu dojrzałam do decyzji o mądrym odchudzaniu i zrozumiałam że jedynie dobry dietetyk jest w stanie pomóc mi zbędne kg, wybór padł na poradnię Halsa w Warszawie, moja koleżanka odchudzała się u nich i była bardzo zadowolona, z resztą sama widziałam jak ładnie chudnę, w sobotę jestem umówiona na pierwszą wizyt, powiem wam jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpłatne odchudzanie serdecznie zapraszamy panie w wieku 30-45 lat na wspólne odchudzanie, połączone z grupowymi warsztatami zdrowego odżywiania! miejsce: warszawa  ursynów  sggw  ul. nowoursynowska 166 czas: 5 spotkań po 1,5h odbędzie się w grudniu i styczniu w godzinach popołudniowych program: pomiary składu ciała indywidualne konsultacje dietetyczne wykłady warsztaty kulinarne zajęcia ruchowe warsztaty i konsultacje poprowadzi grupa dietetyczek ze szkoły głównej gospodarstwa wiejskiego. wszystkie zajęcia będą całkowicie bezpłatne. zainteresowane panie prosimy o przysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres: mojewyzwanieodchudzanie@gmail.com w zgłoszeniu prosimy o podanie swojego imienia, wieku, wzrostu i masy ciała. o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. w odpowiedzi przyślemy dokładne informacje odnośnie pierwszego spotkania. ilość miejsc ograniczona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandalka
Z racji tego, że sporo się przemieszczam po kraju korzystam z konsultacji online i wybrałam panią Anetę Falczyńską, która ma gabinet w Kaliszu i fajna wgl kobieta ;) Ułożyła mi dietę, mogę w każdej chwili się z nią konsultować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam również mam stały kontakt online z moją Panią dietetyk z poradni Halsa, w dzisiejszym świecie zabieganych ludzi taki stały kontakt powinien być podstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grande bella
polecam dr małgorzatę desmond! dziewczyny nim się zaczniecie odchudzać i stwierdzicie że nic nie daje efektów może warto się przebadać, trudność w zrzuceniu kilogramów tak naprawdę zależy od naszego mózgu i psychiki. dr desmond jest medykiem żywienia wyleczyła mnie z zaburzeń odżywiania stad wiem że najlepiej oddać się w ręce nie pseudo dietetyków ale specjalistów. dr desmond przyjmuje w warszawie w klinice cm gamma (dawna carolina). przepraszam że drukowanymi, ale wielu może zignorować ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci gabinety dietetyczne tej firmy: http://slimcenter.pl/wizyta-w-gabinecie/. Zorientowałam się, że pracują tam sami specjaliści. Też zdecydowałam zrzucić zbędne kilogramy na lato i powiem Ci, że z ich pomocą bardzo dobrze mi idzie. Kurcze… sama na pewno nie dałabym rady się zmobilizować, a tak muszę cały czas raportować moje postępy. Fajne jest to, że oni zapewniają naprawdę zdrowe odchudzanie i utrzymanie później figury, jaką się wypracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migrena321
Tak tak, też słyszałam dobre wieści o Desmond, ale CM Gamma to chyba raczej ortopedia i chirurgia a nie dietetyka? Chociaż w sumie po dłuższej analizie, jedno z drugim ma sporo wspólnego, gdyż często nasze stany wagowe wpływają znacznie na układ kostno-stawowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×