Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _Swan_

dobry dietetyk - Warszawa

Polecane posty

Gość Sunsin
A Pani kolczynska ma bodajże 3 gabinety w Warszawie i okolicy, dokładne adresy macie tutaj - http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ osobiście nie korzystalem, ale żona jeździła i efekty były naprawdę fajne, tym bardziej, że dieta była smaczna i nie była monotonna a o to chodzi chyba najbardziej w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ira45
Ja wiele dobrego słyszałam o NaturHouse. Sama w końcu postanowiłam spróbować bo miałam parę kilo nadwagi. Poszłam więc do centrum na Puławską wracając z pracy. Muszę przyznać, że schudłam te parę kilo, na zdrowo . Żadnego efektu jojo się nie doczekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamiast dietetyka postawiłam na samodzielne przyswajanie wiedzy i czytając kilka książek zaczęłam się odchudzać piperyną (ja akurat biorę w formie tabletek piperine max). efekt przyszedł dość szybko - po 2 miesiacach miałam na wadze 5 kilogramów mniej. Warto się samemu wyedukować jednak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobrego dietetyka, który w końcu opracował dla mnie skuteczny program, znalazłam dopiero w tym miejscu www.tcmed.pl jest niezastąpiony pod wieloma względami. Indywidualnie podchodzi do każdej sposoby co niezmiernie mi się podoba : ) Wiem, że ma naprawdę wielu podopiecznych, a mimo to zawszę czuje się jak ta wyjątkowa. Swoją drogą, niedługo po wskazówkach zauważyłam rezultaty! Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toria6
Jak dla mnie najlepszy dietetyk to NaturHouse na Puławskiej. Wcześniej jak próbowałam diety, czy przepisane przez innych dietetyków nie było jakiś super zadowalających efektów. Tu widziałam efekty, widziałam że warto, po całej "diecie" i w ogóle wyglądałam ładnie, zgrabnie, zrzuciłam jakieś 9 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
ja od 3 miesięcy jestem pod stałą kontrolą dietetyka z profamedu, kupiłam sobie pakiet za 225 zł, a mam rozpisaną dietę , jestem pod stałą kontrolą mogę o każdej porze dnia zadzwonić i się skonsultować, czuję się naprawdę bezpiecznie z taką pomocą , a najlepsze jest to, że od tych 3 miesięcy zgubiłam już 11 kg, dużo ale i zdrowo więc nie martwię się o efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapelanka
Zauważyłam jakiś czas temu, że polecana jest dietetyczka z Acai - Katarzyna Rolf. Ponieważ pasowała mi lokalizacja, przeczytałam też info na jej stronie i postanowiłam pójść. Rzeczywiście robi bardzo dobre wrażenie. Co prawda do pierwszej wizyty trzeba się przygotować - wypełnić jadłospis, przynieść aktyalne badania, ale to tylko świadczy o profesjonalizmie. Byłam 2 razy. Mam pewne zalecenia i na razie, od miesiąca, trzymam się ich. Nie ważyłam się jeszcze, ale zauważyłam, że ubrania robią się luźniejsze, a moje samopoczucie jest o niebo lepsze. Jestem bardzo zadowolona, więc POLECAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela 1234
Koleżanka z warszawy zajęła się ostatnio prywatnym gabinetem dietetycznym - http://livediet24.com i ma bardzo dobre ceny i jeszcze lepsze efekty... Zresztą sama korzystam i już 5kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiąca jestem pod opieką dietetyka z gabinetu Przyjemność jedzenia, który mieści się niedaleko mojej pracy, czyli na Włochach w Warszawie. Przemiła pani Małgosia pomogła mi zrozumieć co muszę zmienić by schudnąć i już widzę tego efekty, gdyż mam już 5KG mniej co nawet mój mąż zauważył :) Diety, które dostaję są smaczne i proste w przygotowaniu a ich urozmaicenie powoduje, że jem to na co mam ochotę. Gorąco polecam panią Małgosię i jej gabinet Przyjemność jedzenia http://www.przyjemnoscjedzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w www.tcmed.pl właśnie są dobrzy specjaliści, w tym to co szukasz. Bardzo lubię tam chodzić bo wiem, ze mi pomogą:) Również polecam, warto mieć ich na uwadze na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapelanka
Hej, pisałam jakiś czas temu, że byłam u dr Katarzyny Rolf z Acai. Po prawie 4 miesiącach od wizyty postanowiłam się zważyć - jak pisałam ubrania zrobiły się luźne, ale nie ważyłam się. No i się okazało że 5 kilo mniej. Jestem super szczęśliwa !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty daje tylko i wyłącznie wizyta u dobrego specjalisty, np. http://www.med-expert.pl/ polecam każdemu, kto chce trochę w siebie zainwestować i realnie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę z czystym sercem polecić panią Monikę Bocian. Przygotowała mi przepisy na smaczne posiłki, których przygotowanie było szybkie, a składniki mogłam kupić w każdym sklepie. Pomogła mi też zrozumieć powód, skąd wynika moja nadwaga. Nie wiem, czy macie podobnie, ale ja często zajadam swoje problemy.. Ale już teraz wiem jak w takich chwilach sobie z tym radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Panią Anię z Centrum Medycznego Opra-Med. Nie dość, że schudłam po ciąży, to jeszcze znacznie poprawił się mój stan zdrowia. :) Z tego c wiem, to mają obecnie bezpłatne konsultacje dietetyczne dla mam, więc warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinkgs
Polecam połączenie dietetyka z gastro coachem :) Oprócz gotowych planów żywieniowych nauczysz się co tak naprawdę warto jeść i jakie zastępniki można stosować dla poszczególnych produktów. Według mnie jest to bezcenna lekcja z której możemy korzystać każdego dnia. Pan Mikołaj Choroszczyński z bdieta.pl, zmienił moje podejście do życia i myślę, że zrobi to jeszcze z tysiącami innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurkaaa
a ja szczerze polecam panią Małgosię Krukowską http://www.mkrukowska.pl/ . jest dietetykiem medycznym, diety układa zgodnie z preferencjami (i umiejętnościami ;) ) klienta - super smaki, fajne przepisy i zdrowe podejście. ceny ma przystępne i częste promocje na FB. a jeśli oglądacie różne telewizje śniadaniowe to możecie ją kojarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ten problem, że okazało się, że cierpię na mnóstwo nietolerancji pokarmowych, tyle lat się męczyłam - wzdęcia, wypryski itd. a mam prawie 30 lat! Ale trafiłam, dzięki mamie przyjaciółki do świetnej dietetyczki pani Uruszli Grochowskiej. Nie tylko prowadzi osoby otyłe itd. ale właśnie też pomaga osobom np. z alergiami, nietolerancjami, ale też z cukrzycą czy nadciśnieniem. Serdecznie polecam, przyjmuje na Płockiej w przychodni Prosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_helka_80
Jeśli ktoś szuka dietetyka na Włochach czy Ursusie to zdecydowanie polecam gabinet www.przyjemnoscjedzenia.pl Super podejście do klienta, wizyty miłe i przyjemne i radzą sobie z tak trudnym przypadkiem jak ja :) Przepisy pyszne, dieta jest dla mnie przyjemnością, chodź nie wierzyłam że przyniesie takie efekty. Mnie prowadzi Pani Małgorzata Łyżwiak, polecam sprawdzić opinie na znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJull
Ja zaufałam Pani Magdzie Szymańskiej i nie żałuje. Poradnia food diet to przede wszystkim doświadczenie. Bardzo dokładny wywiad, zbilansowana dieta, duuuuużo przydatnych wskazówek. No i najważniejsze - są efekty, u mnie to już ponad 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona forumowiczka
O rany. Każdy poleca kogoś innego. A ż w głowie się kręci. Ponieważ nie wiem komu zaufać (bo są też negatywne opinie), a potrzebuję skutecznie zrzucić kilka kilo (ślub za pasem) zapisałam się w dwa miejsca - do "sieciówki" czyli Naturhouse i do małej poradni Acai (do dr Rolf). Zobaczymy co będzie. Odezwę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do dietetyka w http://www.med-expert.pl/ . Pani dietetyk rozpisala mi dietkę tak super, że nie chodziłam głodna i przygotowanie posiłków nie kosztowało mnie fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okik
Polecam klinikę, leczymy się u nich rodzinnie już jakiś czas i żadnych problemów z lekarzami nie było. Synek do pani pediatry, ja ostatnio u dietetyka byłem, a żona ma tutaj swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blura
To ważne by wybrać dietetyka, który zna się na rzeczy i potrafi ułożyć dietę na każdą kieszeń. Bo przecież to nie sztuka skomponować plan żywieniowy z "ekskluzywnych, bio, eko, super zdrowych" składników, tylko potem kogo na to stać? Trzeba umieć wyciągać to co najlepsze także z bardziej dostępnej żywności. Właśnie pani Karina Świerczewska z Porta Medica, która jest dietetykiem sportowym, umie genialnie tworzyć plan żywieniowy dopasowany indywidualnie pod kątem zapotrzebowania, a także możliwości finansowych. Ja jestem bardzo zadowolona z jej diety, zwiększyły moją kondycję fizyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyjakdiabli
Byłem wcześniej u 3 czy 4 osób, ale to było nieporozumienie. Mój problem był duży - ważyłem 117 kg, więc chciałem ważyć około 30 kg mniej, chciałem po prostu dojść do swojej wagi z 2004-2005roku. Dostałem mnóstwo pytań, poproszono mnie o świeże wyniki badania krwi. Powiem tak, przekonałem się, że nie jest łatwo o dobrego dietetyka, nawet w Warszawie, w której mieszkam, gdzie by się wydawało, że jest tylu specjalistów, tak naprawdę to są ludzie którzy działają wg. schematów, wpisują dane i program oblicza i daje im wynik. Pan Dominik nie jest tylko dietetykiem, jest dobrym psychologiem i do tego doskonałym kucharzem ! Nauczył mnie kilku prostych technik, dzięki którym potrafię przygotować tzw. bazę a do niej dodatki tworząc smaczne zdrowe dania. Jest bardzo bezpośredni i zasadniczy, nie owija w bawełnę więc na początku może się wydawać gburem, ale jest skuteczny i biorąc pod uwagę koszty które się ponosi to bilansują sie one z tym że dużo mniej wydaje się na jedzenie ! Pierwsze spotkanie jest za darmo, trwa 2-3 godziny. Później spotkania są raz w tygodniu a po ok. 6 miesiącach 2 razy w miesiącu plus stały kontakt telefoniczny i emailowy. Koszty? Za 2-3 godziny, bo nigdy nie siedział z zegarkiem w ręku płaciłem 100-150zł, i przez te kilka godzin oprócz rozmowy i ustalania zasad żywienia, doradztwo przy zakupach, warsztaty kulinarne i wiele innych rzeczy które oddzielnie kosztowałaby majątek. Jak by ktoś chciał kontakt to proszę wejść na stronę www.najlepszy-dietetyk.pl. Zawsze powtarza że najlepszym dietetykiem jesteś Ty sam. Zainteresowanym mogę wysłać moją dokumentację z opisami, wagą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić z czystym sumieniem dietetyków w Studio Urody SANTI na ul. Stawki 6, lok U3. Pomimo, że gabinet znajduje się w Studio Urody to pracujący tam dietetycy znają się na rzeczy. Dzięki im udało schudnąć mi się 10 kg w niecałe 3 miesiące. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eragi
No tak, zbliża się Nowy Rok, a co za tym idzie, postanowienia noworoczne. Ja też planuję wybrać się do poradni dietetycznej - Halsa http://halsa.pl/ przyjmuje tam Aneta Łańcuchowska, widziałam ją w kilku programach telewizyjnych i wzbudziła moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezienie dobrego dietetyka wcale nie jest już takie trudne. Wystarczy skorzystać z takiego narzędzia jak https://kcalmar.com/dietetycy/ . Macie tam opinie o różnych specjalistach i co bardzo fajne - możliwość zarezerowania wizyty online. Polecam skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić dietetyka z http://www.med-expert.pl/. Bardzo dobra opieka dietetyczna, bez dwóch zdań. Jak dla mnie to kompleksowa pomoc. W pierwszym miesiącu schudłam 5 kilogramów, co uważam za bardzo duży sukces. Miła obsługa, bez dwóch zdań warto zainwestować w wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk

Zapraszam do mnie. 100% Skuteczny dietetyk.

https://strefa-diety.pl

Dietetyk Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×