Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _Swan_

dobry dietetyk - Warszawa

Polecane posty

Gość Unika1111
Ja byłam w NaturHouse. Mają smaczne diety i bardzo sympatycznych dietetyków. Udało mi się zrzucić nadwagę i to dość sporą. A to właśnie wszystko dzięki im zaleceniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnna85
Jeżeli ktoś nadal poszukuje dobrego dietetyka, to mogę polecić dietetykpruszków.pl. Ja potrzebowałam diety, które uwzględni moje preferencje żywieniowe (nie jem nabiału, nie przepadam za rybami), poza tym zależało mi, żeby była tania i zdrowa. I oczywiście przynosiła efekty jeżeli chodzi o sylwetkę. Jestem już trzeci miesiąc na diecie i już się lepiej wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2190
Najlepszy dietetyk to w NaturHouse. Osobiście byłam w centrum na Puławskiej. Dieta zdrowa, smaczna, kilogramy spadały. Nie twierdze że efekt był widoczny od razu, potrzeba czasu jeśli chce się zdrowo chudnąć, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka7687
Dokładnie NaturHouse na Puławskiej mają najlepszych dietetyków. Bardzo dużo schudłam za pomocą ich diety. Skuteczni bardzo. Polecam - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A któraś z was korzystała z usług Wiesławy Olkowskiej? Słyszałam o niej wiele dobrego, przeglądając jej stronę www.dietetyk-pruszkow.pl wygląda na osobę, która potrafi ułożyć skuteczną dietę. Przyznam, że bardzo mnie kuci, żeby udać się własnie do niej - ale chciałabym wpierw zrobic rozeznanie zanim się na cokolwiek zdecyduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runika
Ja chudłam jednak z NaturHouse. Oni mieli największy na mnie wpływ i doprowadzili mnie do wagi jaką chciałam osiągnąć. Na puławskiej w centrum miałam bardzo sympatycznego dietetyka. Ciągła kontrola i wsparcie. Fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwa1
Ja również chodziłam na Puławską do NaturHouse. Bardzo mi się u nich podobało. Będąc u dietetyka nie czułam się jak dziwadło, tylko jak ktoś kto szuka pomocy. Dieta, dopasowana idealnie do mojego trybu życia. Bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonade
A słyszala któraś o dietetyku w Centrum Zdrowej Skóry na Racławickiej? Ponoć są tam od niedawna, może któraś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiek22
Ja po wielu pozytywnych opiniach poszłam do NaturHouse na Puławskiej i zdecydowanie nie pożałowałam. Schudłam parę kilo w dość krótkim czasie jak na zdrowe odchudzanie więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooorka
Polecam dietetyka w klinice Imedi na Marynarskiej 15 w Warszawie! Pani Basia jest bardzo kompetentną osobą i wie co robi, wspierała mnie w ciężkich chwila i bardzo dużo jej zawdzięczam. Polecam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek56
Dietetyk www.moya.waw.pl - Pani która zna się na rzeczy, szczególnie ważne jest dla mnie aby trwały efekt osiągnąć i to się udało, na początku nie było łatwo i spadały kilogramy powoli ale po ubraniach było już widać że w dobrym kierunku idzie, niestety okazało się że nie wszytko można jeść ale zdrowie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jod miesiaca jestem na diecie 1800 kcal, do tego ćwiczę na siłowni. Nie mam czasu sama przygotowywać sobie posiłków z taką dokładnością jeżeli chodzi o kalorie, więc wykupiłam sobie catering dietetyczny tutaj: http://eatfit24.pl/ . Codziennie dowożą mi 5 posiłków, o łącznej wartości 1800 kcal. Już schudłam 4 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
Ja jestem zwolenniczką zdrowych i odpowiednio dobranych diet. Dlatego wybrałam NaturHouse na Puławskiej. Żadna opinia nie jest fałszywa. Wszystkie są zgodne. Szybko zaczęłam tracić na wadze... Potem tylko musiałam to ustabilizować i na wakacjach nie wstydziłam się założyć bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z wyobraźnią
Ja znalazłam p. Kasię Rolf. Przekonała mnie tym, że stara się zmienić nawyki żywieniowe, nastawienie do jedzenia i wiedzę o tym co jemy. Miałam problemy z żołądkiem i stawami, po kilku tygodniach brzuch przestał boleć, a po kilku miesiącach polepszyły się stawy. A najciekawsze, że wysłałam do niej też mojego męża na odchudzanie (strasznie się opierał) i jego też "postawiła na nogi". Ma dar przekonywania. Kiedyś przyjmowała w poradni Moya w Wawie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaOset
Ale zbieg okoliczności. Ja też byłam u p. Kasi Rolf (www.acai.waw.pl). Bardzo profesjonalna. Zanim cokolwiek zaproponuje w zmianie diety, to robi porządny wywiad o stanie zdrowia i stylu życia - zaskoczyła mnie tym "in plus". Efekt nie tylko w redukcji masy ciała ale i w polepszeniu mojego zdrowia!! Dziękuję jej i polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj w Warszawie jest ich już na prawdę sporo. Ja wszystkiego co związane ze sportem i dietą zawsze szukam na takiej stronce https://trenujto.pl/ i tam też znalazłam moją panią dietetyk. Można oceniać wszystko, więc też od razu widać czy ktoś jest często polecany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie się spokojnie zgłosić chociażby do Med Expert http://www.med-expert.pl/ na konsultację. Ja właśnie byłam i się zbadałam i mam efekt na diecie -5kg w pierwszym miesiącu, ale odchudzanie jest realne, nie trzeba się mordować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka509
Jak inni mogę polecić NarurHouse na Puławskiej. Pewnie można powiedzieć to samo o każdym ich centrum. Super podejście do pacjenta, kontrolują i wspierają dietę. Nie zostaje się z tym samemu. A efekty? Sama zobaczysz po pierwszym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam panią Urszulę Grochowską z Prosenu, jest bardzo sympatyczna ale ma w sobie też coś takiego, że (przynajmniej ja tak miałam) nie chciałam jej zawieźć, nie tylko zmieniła mój styl życia - odżywiania, ale też myślenia o sobie :) Naprawdę polecam! p.s. zapomnijcie o głupich dietach cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga2
Polecam Panią doktor Aleksandrę Kilen-Zasieczną to wspaniały fachowiec. Pomogła mi rozwiązać problemy zdrowotne. Bardzo polecam jej usługi. Maga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do poradni dietetycznej tu www.med-expert.pl w Warszawie i jestem zadowolona z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sujka777
Jednym z najlepszych dietetyków z jakimi miałam do czynienia był ten z naturhouse na Puławskiej. Nie mam do czego się przyczepić. Bardzo dobra smaczna dieta, która jednak przynosi prawdziwe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja chodzę do tej Pani dietetyk z Piaseczna http://www.greenup-fit.pl/pl/oferta/dietetyka . Koszta wizyty są dużo mniejsze niż w Warszawie a kobieta na prawdę ma pojęcie o tym co robi :) Mi się udało schudnąć 5kg w miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie bardzo dobrego dietetyka mają w http://www.med-expert.pl/ chodzę od roku i właśnie efekty są bardzo dobre, to znaczy w każdym miesiącu jest spory spadek wagi To bardzo duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietetyk nie pomoże Ci jeśli nie jesteś gotowa na zmianę sposobu odżywiania... problemów z wagą możesz łatwiej się pozbyć jeśli będziesz regularnie przyjmować piperine max - mi 3 kg już pierwszego miesiąca spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaniaMania
Tabletki na odchudzanie nie załatwią sprawy. Chcesz być zdrowa i szczupła to musisz coś zmienić w swoim życiu - dietę, spędzanie czasu wolnego, wychodzenie na słońce... "Weź tabletkę" to nie jest sposób na odchudzanie. Jeśli chcesz dietę odchudzającą, idź do dietetyka - próbowałam i na diecie wytrzymałam 2 tygodnie. Jeśli chcesz zmienić styl życia, idź do coucha żywieniowego, jak ja - od 4 miesięcy zmieniam życie i jestem na dobrej drodze, przede wszystkim teraz wiem co i dlaczego robiłam źle, umiem tego unikać i jestem szczęsliwa, że za 20 lat nadal będę zdrowa :-) A pomaga mi Katarzyna Rolf z Acai. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja polecam dietetyka Sylwię Sobczak-Piżuch. Nie trzeba łazić po gabinetach, bo ona udziela pomocy online. Ma fajne ceny, z resztą jak kupisz dietę np. na tydzień to możesz ją oczywiście stosować dłużej i wychodzi jeszcze taniej. Mi się bardzo podoba, schudłam już 22 kg, a dania są przepyszne:) Fajne jest tez to, że można do niej napisać z każdym problemem i szybciutko odpisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczniechudne
Ja realizuje moje noworoczne postanowienie razem z dietetykiem z http://strefadietetyki.pl/ i jestem zadowolona. Jem smacznie, a kilogramy leca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×