Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _Swan_

dobry dietetyk - Warszawa

Polecane posty

Gość Pamleinka
Niestety już do Lata nie zostało wiele czasu, ale nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie pozytywnych zmian w życiu, także polecam profesjonalnych dietetyków np. z http://halsa.pl/#home , tylko sama wizyta to nie wszystko musicie po prostu zmienić swój styl życia. Na początku jest ciężko, ale potem już tylko z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa878
Ogólnie suplementy NH ma dosyć słabe stąd różne efekty i reakcje organizmów. Ja polecam moją kumpelę , która otwiera się bodajże w lipcu w galerii ursynów obok NH (psikus usmiech.gif . Dzięki niej chudnę cały czas . Ma dobre dojścia medyczne, będzie miała w gabinecie badanie analizę pierwiastkową włosa (włosek leci do stanów i za 3 tyg mamy wynik 35 minerałów już z dietą) mówiła mi też że można sprawdzić na co jesteśmy uczuleni w 30 minut - też jakieś nowatorskie badanie. A przede wszystkim najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta , a nie szablonowe traktowanie wszystkich do jednego wora jak w NH ;/ oraz większa ilość supli z prawdziwego zdarzenia , a nie jakieś dziadostwa za darmo co tydzień dają. Jak ktoś chce namiary to przekażę bo z tego co się orientuję to strona i profil na fb w trakcie otwierania tak jak lokal. Zainteresowanych podaję kontakt do mnie to powiem wam , którego dokładnie się otwiera i jak to centrum żywieniowe nazwie. Pozdrawiam gureis@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle dietetyk, co od razu catering dietetyczny: Good Diet. Świetna sprawa, bo najpierw konsultujesz się z dietetykiem, dobierają ci odpowiedni jadłospis i w ramach abonamentu dowożą codziennie pięć posiłków. Dla mnie to w zasadzie jedyne dostępne rozwiązanie, bo praca po osiem godzin to zdarza mi się co najwyżej w weekendy, więc przygotowywanie sobie z wyprzedzeniem sałatek zdecydowanie odpada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaas
Polecam Centrum Żywienia i Dietetyki "Jabłuszko" w Galerii Ursynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_32
Ja polecam ci Naturhouse w Warszawie na Puławskiej 1. Bardzo fajne centrum odżywiania, maja super dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliaokr
Mi się wydaje, że zdecydowanie najlepsze jest Naturhouse na Puławskiej 1, bo masz tam super dietetyka, który cie kompleksowo przebada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda00
Zdecydowanie Naturhouse na Puławskiej. Porady dietetyka masz tam za darmo, tylko za suplementy płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak111
Potwierdzam! Porada dietetyka w tym centrum na Puławskiej jest zupełnie darmowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala aaaa
Ja mam świetną dietetyk z Katowic, ale robi też diety przez neta mogę podać namiary. Schudłam 15 kg :) i co najważniejsze nie chodzę głodna jem same pyszności, teraz już się przyzwyczaiłam do trochę innego jedzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos ma wątpliwosci w sprawach zycia uczuciowego, zawodowego polecam porady tarocistki Sofii. Ja korzystam systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Zawsze dostaję konkretna odpowiedź i okazuje się, ze znowu ona miała rację.Podaje Wam email. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaczek1990
Ja byłam u świetnej dietetyk w Profemedzie. Miała na imie Iwona z tego co pamiętam, niestety nazwiska nie zapamietalam. Bardzo konkretna i profesjonalna - pomogła mi w leczeniu zaburzen odzywiania prawie wpadłam w anoreksję i dzieki jej pomocy udało mi sie z tego wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba34
Sprawdź tutaj: http://jeszfresh.pl/ Nie zwykła dieta, a nauka prawidłowego odżywiania. Fajne dziewczyny to prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfdd
Zmagałam się z dość ciężką ciążą. Pani Katarzyna Kosińska z http://avoccado.pl ustawiła mi dietę na okres całej ciąży i ją przeprowadziła. Bardzo dobrze się czułam, bez wspomagania farmakologicznego, co uważam za ogromny sukces. Pani Katarzyna to w tej materii moim zdaniem najlepsza specjalistka na terenie Warszawy. Zostawiam na wszelki wypadek również telefon do niej 501 233 218.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nila93
Ja też byłam u p. Iwony w Profemedzie - przy okazji wizyty u lekarza internisty dostałam poradę, aby skonsultować się z dietetykiem - trochę byłam zła, że mi internista wytyka moją wagę - ale otworzył mi w końcu oczy... Dzięki poradom i pani Iwony stracilam już 10kg w ciągu 3 miesięcy i wada idzie w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunass
Skorzystałam z Waszej rady i udałam sie do Profemedu - faktycznie bardzo fajna pani dietetyczka, wszystko dobrze tłumaczy i doradza moim zdaniem bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z pomocy przyjaciółki i za jej namową poszłam do http://www.med-expert.pl/dietetyka dietetyk wykonał wszystkie pomiary, porozmawiał ze mną o moich błędach dietetycznych i zaproponował dietę, której się trzymam. Efekty są – 8 kg w pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Paulinę Panufnik, moja siostra korzystała z jej usług ponieważ miała ogromne problemy z wagą( efekt jo-jo itp.). Teraz wygląda doskonale i czuje się znakomicie. Pani Paulina przyjmuje w lecznicy specjalistycznej Cardioteam, warto skorzytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie poszłam do wyżej wymienionego http://www.med-expert.pl/ z porad dietetyka korzystam od półtora miesiąca i schudłam 6kg, co uważam za duży sukces. Jestem zadowolona i dalej będę kroczyła tą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią Aleksandrę Kilen-Zasieczna. Dostałam kontakt od koleżanki. Pani doktor pomogła mi schudnąć i całkowicie zmieńic swoje nawyki żywieniowe. Bardzo sympatycznie i profesjonalnie zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka341
A ja polecę tą osobę zerknijcie: www.albertkosmider.pl Schudłam już 15 kg i po roku nic nie wróciło! Jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam Panią Olę z http://JeszFresh.pl cała rodzina u mnie skorzystała na wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilno34
Dobrzy dietetycy siedzą w naturhouse na Puławskiej. Skuteczne diety i skuteczne odchudzanie. zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Gałązka
Ja jakoś niemogłam się przekonać do tych masówek....Moja znajoma poleciła mi dobrego dietetyka na Łukowskiej W warszawie u Pani Ani Pietryk. Ustala indywidualną dietę ja jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×