Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qweeee

Kiedy...?

Polecane posty

Gość qweeee

Dziewczyny kiedy bylyscie u ksiedza ustalac date slubu? Ile wczesniej...? Do slubu jeszcze 10 miesiecy i niewiem czy isc juz czy nie. Slub bedzie w niewielkim miescie... Mam jeszcze dylemat co do zalatwienia autokaru. pisalam z wieloma firmami i kazda kazala mi sie kontaktowac po nowym roku :/ Mi sie wydaje ze moge sie spoznic (ktos mnie wyprzedzi i zajmie termin)... Znalazlam jeden autokar prawie na tyle osob na ile potrzebuje i wlasciciel mi pisal ze im szybciej podpiszemy umowe tym lepiej... Jak myslicie podpisac umowe z wlascicielem autokaru juz czy to jeszcze za wczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do księdza idzie sie na ok 3 miesiace przed ślubem. Ale mozesz wczesniej, to Ci dokladnie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweeee
Dzieki ;) U mnie w miescie chodza duuuuzo wczesniej, dlatego pytam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy w tym celu na 13 miesięcy przed planowanym ślubem i już było ciężko z terminem, dlatego mieliśmy ślub dopiero o 19:10! Dodam, że w mojej małej miejscowości są 3 parafie, a jednak było ciężko z terminem. Na 3 miesiące przed ślubem idzie się do księdza ze wszystkimi dokumentami i spisuje się protokół przedmałżeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2012
ja bylam rok wczesniej wlasnie przez to, ze slyszalam wokol ze kazdy chodzi tak szybko, ale w sumie dobrze, bo ksiadz wpisal nas nieoficjalnie jeszcze w kalendarz, to wszystko zalezy od miesiaca jak oblegany to lepiej isc duzo wczesniej przynajmniej sie jest spokojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano racja - jeśli to popularny miesiąc, to min. rok wcześniej, szczególnie, jeśli zależy Ci na konkretnym kościele. My byliśmy u księdza w maju 2010 zamówić datę na czerwiec 2011 i ksiądz miał już do dyspozycji kalendarz z dużym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweeee
O kurde... To mnie zaskoczylyscie :D Slub biore w miescie u narzeczonego (80 km od mojego miejsca zamieszkania). Jest to male miasto i tylko JEDEN kosciol, na dodatek slub bierzemy w czerwcu... Ze wzgledu na odleglosc (zebym zdarzyla spokojnie isc do fryzjera itp.) godzina tez jest ustalona - nie wczesniej niz o 15 (tam sluby sa przewaznie o 13,14 i 15) Chyba musze sie wybrac we wrzesniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwiec? Moim zdaniem nie masz na co czekać, lećcie załatwić to jak najszybciej. My w zasadzie mieliśmy do wyboru tylko jakieś 2 terminy na całe sezon wiosenno-letni, ale ostatecznie wzięliśmy czerwiec godz. 19.10 - przed nami były jeszcze 3 czy 4 inne śluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamawialismy 20 miesiecy przed slubem na date 1 wrzesnia 2012, bo to bedzie 6 rocznica naszego zwiazku i juz byly dwa sluby na ten termin i mamy dopiero na godz. 19... Troche pozno. Ostatnio bylam sie czegos dowiedziec i ksiadz powiedzial ze tydzien po nas byla kolejna para i tez zamowila ten termin. czyli naszego dnia sa sluby o 16,17,18 i nasz o 19... I to na prawie dwa lata wstecz zamaeia sie termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sutannika w polsce to jak mniemam idzie sie z gruba wypchana koperta przede wszystkim ;-))) ktora leniwym ruchem reki wetknie sobie za....sutanne;-))) a zszara strefa rosnie;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie tez, ze kwestia wysokosci "oplaty" ma nadrzedne znaczenie wzgledem terminow ;'-)) wiem bo znajomi kiedys poeksperymentowali z sutannikami na warszawskiej starowce ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×