Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opiekun medyczny

Ktoś z Was pracował jako opiekunka do osób starszych w Niemczech?

Polecane posty

Gość Arlie
Nice to meet you tadapox precio We had left some armed people on the top floor to cover us, and we did the same on the first floor. When we got to the ground, there were just five of us - three plain-clothes police and a gentleman who I established was a civilian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genaro
The National Gallery tadacip 20 teilen A quarter of EnglandâÂÂs population, 12.7 million people, live in rural communities that are home to over half a million businesses, contributing more than ã200bn to the economy. But the report found that in 2012-13 rural local authorities received 52 per cent less in grant funding per head than their urban counter-parts. Funding for education in the countryside was also significantly lower than in urban areas â but the committee pointed out that a recent Ofsted Report found the most disadvantaged children being let down by the education system are no longer found in inner cities but in coastal and rural towns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość William
A packet of envelopes walmart price for staxyn Business groups welcomed the figures but called for the Government to do more. Katja Hall, CBI Chief Policy Director, said: “For the UK to be the leading destination in Europe shows we are starting to see real dividends from Government action, particularly on corporation tax and the R&D patent box.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znasz niemiecki to z łatwością znajdziesz inną lepiej płatną pracę. W Niemczech byle buc zarobi 2.000€/miesiąc do rączki. A życie jest dużo tańsze niż w PL zarabiając 2.000 zł/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowała, pracę załatwiałam sobie przez agencję pracy ej job. Cóż mogę powiedzieć - to naprawdę dobra opcja, wyżywienie jest, nocleg jest, do tego fajne pieniadze, rok tak pracowałam i naprawdę nie żałuję decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiia1960
jak nie masz doświadczenia i nigdy nie wyjeżdżałaś za granicę to lepiej będzie jeśli pierwszy raz wyjedziesz z agencją. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy, a tak masz przynajmniej pewność, że wyjeżdżasz bezpiecznie. Sprawdź oferty pracy tutaj http://www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/. Praca w opiece jest dość opłacalna, możesz zarobić nawet 1700 euro na miesiąc. agencje opiekunek osób starszych bardzo często mają też koordynatorów, którzy pomagają już na miejscu podczas wyjazdu, myślę że to dodatkowy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvaaaaaa
Zgadzam się, że jeśli ktoś nigdy nie był w pracy zagranicą to najlepiej wyjechać z agencją, a jak się nie zna wystarczająco dobrze języka to już w ogóle. Praca nie jest lekka, ale można zarobić dużo lepiej niż np na magazynach albo owocach. Trzeba mieć jednak pojęcie o opiece nad starszymi. Na początek poszukaj zleceń w Ambercare, bo to sprawdzona agencja, a potem ewentualnie jak poczujesz się pewnie to możesz próbować na własną rękę, ale przez agencję zawsze pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdżałam kilka razy jako opiekunka z laxo care i nie mogę złego słowa powiedzieć. Koordynatorka interesowała się na bieżąco jak tam sytuacja na szteli i nawet stanęła po mojej stronie jak miałam mały zgrzyt z rodziną podopiecznego (chcieli, żebym robiła dodatkowe rzeczy, których nie miałam w umowie). Kasa przyzwoita, nie było sytuacji, żebym zastała na miejscu inne warunki niż były umówione. Praca nie jest lekka ani przyjemna, ale da się zarobić, grunt to wybrać pośrednika, który z ciebie nie zedrze wielkiej prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ogłoszeń na pracę w Niemczech dla opiekunek seniorów ma https://www.interjob.com.pl/. Do tego organizują cały wyjazd i przyjazd. Piszę z perspektywy emerytowanej pielęgniarki, która żałuje, że wcześniej o takich możliwościach nie myślała. Jak jesteś młoda to masz szansę coś osiągnąć. Przepytają cię na początku z Niemieckiego, ale nie musisz ekstra mówić. Koordynacja wyjazdu jest na idealnym poziomie. Stały kontakt w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka razy, ostatni raz 2 miesiące temu, a oferty za każdym razem szukałam na Dobrej Szteli, dobre zarobki i profesjonalna ogranizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

teraz to dużo osób wyjeżdża do pracy zagranicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem opiekunką w promedica24 w Niemczech 🙂 Nie uciekłam stamtąd więc w porządku jest.. powiem tak nie ma co sie bać wyjeżdżać zagranicę są koordynatorzy co pomogą i jest dużo Polaków tam także każdy coś podpowie jak będzie trzeba. Rodziny też mi się miłe trafiały nie czułam się na sztelli jak intruz czy coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katzzz

Pracuję jako opiekunka w Niemczech. Nie jest to może najłatwiejsza praca bo pracujesz z drugim człowiekiem który też ma uczucia i nie zawsze łatwo się dogadać. Ja trafiłam na bardzo dobrą rodzinę i przemiłą podopieczną. Dużo zależy też od tego, czy trafisz na dobrego pośrednika. Obecnie wyjeżdżam przez Gowork i uważam że to bardzo dobra firma. Pieniądze są na czas, ZUS odprowadzany od średniej krajowej. Jestem zadowolona z tej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
Dnia 11.04.2019 o 22:31, Gość Katzzz napisał:

Pracuję jako opiekunka w Niemczech. Nie jest to może najłatwiejsza praca bo pracujesz z drugim człowiekiem który też ma uczucia i nie zawsze łatwo się dogadać. Ja trafiłam na bardzo dobrą rodzinę i przemiłą podopieczną. Dużo zależy też od tego, czy trafisz na dobrego pośrednika. Obecnie wyjeżdżam przez Gowork i uważam że to bardzo dobra firma. Pieniądze są na czas, ZUS odprowadzany od średniej krajowej. Jestem zadowolona z tej współpracy.

Przez wiele miesięcy współpracowałam z Goworkiem i potwierdzam, bardzo dobra firma. Ostatnio przeglądałam ogłoszenia na ich stronie i muszę przyznać że mają sporo ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam firmy
Dnia 17.05.2019 o 10:59, Gość Ilona napisał:

Przez wiele miesięcy współpracowałam z Goworkiem i potwierdzam, bardzo dobra firma. Ostatnio przeglądałam ogłoszenia na ich stronie i muszę przyznać że mają sporo ciekawych ofert.

Można prosić o jakieś namiary???? Szukam sprawdzonej firmy a słyszalam dużo dobrego o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Ja od niedawna współpracuje z Arche ProCare i jestem zadowolona. Wypłata zawsze na czas a pieniądze znacznie lepsze niż tutaj w polsce. Na początku nie byłam przekonana co do tej pracy. Wiązało się to z zostawieniem rodziny na szczęście dzieci już duże więc dadzą sobie radę. Na szczęście nie żałuje że wyjechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hailey

Kojarze tę firme wyjeżadzałam nawet z nimi pare razy. Najlepiej zajrzec do nich na strone. Wpisz Gowork opieka w Niemczech i pierwsza strona, tam opiekunka.gowork.pl. Bardzo dobrze wspominam te wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×