Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

Morderstwo jest prawie idealne kiedy morderca jest nieznany...

Polecane posty

Nieważne co myślą ludzie, liczy sie tylko nasze szczęście :classic_cool: I najważniejsze żeby looki sie o nas nie dowiedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Lookrecją przeżyłam swój pierwszy pocałunek, ahaha. :D:D:D Co to się kiedyś działo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z moją pierwsza dziewczyną :classic_cool: w wieku 6 lat :P A to taki z języczkiem czy nie :P ? Potrafisz spowodować moje skupienie na daną kwestie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze kiedy morderstwo jest idealne-wystarczy że jest spełniony 1 z tych warunków :P. 1.Jest niewykrywalny jak bombowiec zamaskowany:classic_cool:.. 2.Nie można go skazać bo brak dowodów-np. bo morderca zamordował czarną magią:D. 3.Morderca jest nieosiągalny dla sądu i nie tylko:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że z języczkiem. Sucza mi jeszcze malinke zrobila i przypał w domu miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli nie ma ofiary nie ma też morderstwa. Ogólnie biorąc w dzisiejszych czasach strach podejmować takie akcje jak morderstwo bo nawet jesli przemysli sie wszystko dokładnie i nie zostawi żadnych śladów technika tak idzie do przodu że nie można być pewnym czy za kilka lat nie wykryją jakoś kto jest mordercą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to my się całujemy zawsze jak nam sie chce, ahaha. :D Ale nasza przyjaźń jest taka zagmatwana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A było coś wiecej ? Czy tylko buziaki :P Czyli jesteście Bi :classic_cool: Aniołek w kropki W brew pozorom nietrudno o zbrodnie doskonałą. Wystarczy sie szczelnie zabezpieczyć, rozważyć wszystko. Niema ciała niema zbrodni, proste. Świadków też. Ciekawe ile morderców chodzi naszymi ulicami i nigdy nie zostało złapanych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic więcej :P Ale między nami jest swoboda. Chodzimy obok siebie nago i dla nas to norma. Ja nie jestem Bi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone und potw cool
kinky to cpuń i meska dziwka. zarabia pieniądze dając dupy starym prukwom :o fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skizto :P specjalnie tak piszesz, wiem o tym. Niedobra ty :O zamęczysz mnie :D Kobieta po 40 to nie stara prukwa 😠 pomagają mi finansowo 😡 A marihuana to nie narkotyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone und potw cool
kinky to paweł j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największe szanse może mieć ktoś kto zechce otruć zupełnie obcą osobę, tak myślę przynajmniej :p ale nie zamierzam tego sprawdzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, no otruć tak. Ja wole jednak bezpośredni kontakt z ofiara, poderżnięcie gardła, czy dźganie nożem :) Trucie jest dla słabych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby CIebie nie było to tak. Faceci nie mają takich specjalnych względów :P:P A na tą pizze czekam i czekam ;c Swoją drogą mówiłam Looki o twoim zamieniku oregano i powiedziala, ze by cie nawet przenocowała, haha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone und potw cool
kinky- pawle j pewnie juz cos zalapales, a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aniołek w kropki Moim zdaniem jeśli nie ma ofiary nie ma też morderstwa. Ogólnie biorąc w dzisiejszych czasach strach podejmować takie akcje jak morderstwo bo nawet jesli przemysli sie wszystko dokładnie i nie zostawi żadnych śladów technika tak idzie do przodu że nie można być pewnym czy za kilka lat nie wykryją jakoś kto jest mordercą " W przypadku 2 i 3 by nie pomogło:P.Bo co z tego żeby wiedzieli jakby nie można było ukarać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie złapałem, ostatnio robiłem sobie wyniki :) W nocy jest mi strasznie zimno.... więc miło by było jakby ktoś spał ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę :O potrzebowałbym dwie osoby :P z lewej strony Looki z prawej Ty :D Tak na marginesie to sypiam nago :classic_cool: a Wy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×