Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

Morderstwo jest prawie idealne kiedy morderca jest nieznany...

Polecane posty

Troche mnie to furum denerwuje. Akcje w których niby zakładam tematy o sobie itp. No i rodzina mnie wytropiła i czyta moje wypowiedzi, ahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12skizto, to młoda i ambitna, inteligentna osoba :) Rodzice wychowali ja bardzo dobrze, wpoili właściwe wartości. Zapewne to dobrzy i wykształceni ludzie :) Olewaj takie tematy, dając sie wciągnąć w ich intrygę, karmisz ich ega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moim zdaniem nienormalne :D Byłam dziś na ogródku się smażyć i w planach miałam się pięknie opalić do mojej kiecuchy, a pogoda znowu ma się pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raka dostaniesz, czerniaka :O jak Bob Marley. I skóra sie szybciej starzeje :( A co to za kiecka :P Taka w kwiatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za opalaniem z umiarem :P Niedługo wrzesień, więc czas się ogarniać Znaczy to jest spódniczka :P Taka z podwyżonym stanem w odcieniu pudrowego różu :D Jest śliczna 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najs :P Pewnie ledwo co zakrywa pupe :classic_cool: Lekki podmuch wiatru i wszystkim facetom dookoła pojawia sie uśmiech na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasłania wszystko elegancko :classic_cool: Tylko trzeba uważać przy pochylaniu się lub jak kto woli wypinaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy pewna Pani sie wypinała :P po coś i sie tak podwineła fajnie jej spódnica że było widać striny :classic_cool: Kinky był bardzo szczęśliwy że mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha. Ja miałam nauczycielke której bluzka się rozpięła, a stanik taki, że podziwialiśmy jej dekolt. Ktos ją poinformował jak zadzownił dzownek i zagrnęliśmy ochrzan, że sobie oglądaliśmy i nikt jej wcześniej nie powiedział :P To jest okropne :P A ostatnio szła pani z podpaską przyklejoną do buta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie twoje wrażenie :P To z podpaską dobre :D U mnie pani geograficzka, młoda świeżo po studiach. 25 lat :P ogólnie fajna dupa. Troszkę jej koszulka sie przesunęła i widać było piękny koronkowy stanik, ale szybko to zauważyła :D Fajna minę zrobiła i szybko poprawiła odwracając sie do tablicy. Kiedyś koleżanka dostała miesiączki i miała białe spodnie :O ale wstyd zaliczyła, i całe krzesło we krwi zostawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie miesiączka nigdy nie zaskakuje. Odczuwam dzień wcześniej, że to już, więc wpadki żadnej z tym związanej nie zaliczyłam w swojej karierze :D Nie chciałabym być nauczycielką nigdy. Okropny zawód :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia charakteru :) Ale za taką wypłatę nie chciałoby mi sie drzeć japy w dzień w dzień :O Jeszcze raz dziewczyna w dzinsach, miała wyciek w autobusie. Wy to macie, strach na plecach z tymi kobiecymi sprawami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma głos jak Terminator :D I niebieskie oczy jak moje :classic_cool: Kwestia przyzwyczajenia. Wiesz my faceci też nie mamy łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe niby z czym :O Zawsze chciałam być mężczyzną :D Bym wyrywała lachony :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz też możesz wyrywac panienki :P Oczywiście nie wszystkie, zostaw kilka dla mnie :classic_cool: Mamy wiele problemów na głowie, i w spodniach :P jeden kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Dalej obstaje przy tym, ze lepiej być facetem :D Chociaż na jeden dzień bym chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no bez przesady :D Nie mam 5 lat :P I z tym duży to zależy z kim bym się zamieniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×