Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

Morderstwo jest prawie idealne kiedy morderca jest nieznany...

Polecane posty

Gość kinky, kinky
ładnie to tak o Olsence zapominać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae ...a co jeśli nawet nie wiadomo kim jest ofiara? słucham waszych opinii To proste. Należy od wszystkich wyrabiających dowód osobisty pobierać DNA i wtedy nikt nie będzie anonimowy. Wykrywalność przestępców będzie wynosiła ponad 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindybałek wiesz ile kosztuje sekwencjonowanie dna jednego człowieka i ile trwa czasu ? Zapomnij.... :D Skizto :) a co tam śpiewałaś ? Ostrego ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jasne. Jestem gorsza niż te laski, które tu ostatnio linki wstawiały :O A zawsze chciałam chodzić na lekcje śpiewu i iść w tym kierunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doceniasz sie, to idź na lekcje spiewu jak chcesz sie rozwijac w tym kierunku :) I specjalista oceni czy coś sie da zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym mieć głos jak Lena Katina :P Jest boski :D:D Za stara już jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś mam paskudny nastrój :O :O jeśli ja mam za coś kochać mężczyzn to za głos i zapach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to przez "te dni" :P Pewnie głos by Ci sie mój spodobał ale zapach... :O śmierdzę podobno :D tak mama mówi ale ja jej nie wierzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :P to nie przez ''te dni''. Hym to czym ty pachniesz, albo czemu nie pachniesz? :P Męskie perfumy są cudowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie perfurmnę to pachnę :P ale mój naturalny zapach to w przeważającej częsci czosnek :D bo lubie go i jem pod każda postacią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra musisz być :classic_cool: Odżywiam sie tragicznie :P więc też pachnę kiepsko :) Ale to nic :D facet musi pachnieć męsko :classic_cool: a nie kwiatkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem temperamentna :P Ja też nie odżywiam się jakoś świetnie, ale cóż zrobić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz myśle że Loki :P wyjechała na ten Woodstok żeby odpocząć właśnie od twojego temperamentu :O Odkryliśmy jej prawdziwe motywy ! HA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie my z Looki jesteśmy bardzo podobne. Z wyglądu kontrast całkowity, ale myśli identyczne. My się nigdy prawie nie kłócimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lookrecja już tu nie wchodzi i radzi mi, żebym ja również opuściła to forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie bez sensu...
nie na temat,topik do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×