Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zanwiwi22

Horrory

Polecane posty

Gość wqbdqwu
girl next door ketchuma jest prawdziwym horrorem, na dodatek na faktach, przeraza bardziej niz 10 fredich krugerow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z sąsiedztwa nie jest straszna jak dla nas ale dzięki za propozycję a piła to dawałam przykład j,że wieloczęściowe jak piła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reclaps7
Filmu a właściwie cyklu filmów takich jak Piła nie określałbym jako horrory. To raczej dreszczowce. Thrillery które swój potencjał znajdują w intrydze wiążącej się z brutalnością. Wywołują emocje lecz nie wywołują tego rodzaju leku co Horror a ten właśnie gatunek cechuje się czymś co stanowi element albo metafizyczny lub jawnie fantastyczny....niektóre filmy fantastyczne mają istotne elementy horroru jak choćby film Ukryty Wymiar(tłumaczenie nijak ma się do angielskiego tytułu)-Event Horizon czy film pt Życie,którego nie było.Horrorem będzie też np film pt Głosy, Exorcysta,Paranormal Activiti,Piąty Poziom, Kwarantanna,Rec,Lęk, Zejście,Itp itd Same horrory można też rozgraniczyc na różne podgatunki. A co do przykładów jakichś bardzo dobrych to jest to kwestia gustu i myślę że indywidualnego odbioru. Kurffa tyle tego jest że hej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś paskud
Hostel i Hostel 2 - dużo krwi ;) Sierociniec -straszny nie, ale fajny :D Katakumby - jak dla mnie rewelacja ;) Dom bez powrotu - kilka części nakręcili - taki lajtowy ale fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqbdqwu
martwica mózgu ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×