Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ariadna90

mam 21 lat i nigdy nie miałam chłopaka

Polecane posty

Gość Ariadna90

jak wyżej. powiedzcie czy to normalne? może jest na forum jakaś dziewczyna w podobnej sytuacji? nie mogę już znieść pytań rodziny kiedy w końcu kogoś przyprowadzę...tak mi źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a co w tym dziwnego? gdybyś miała 31 lat i ciągle sama to by już było dziwne a rodziną się nie przejmuj, mnie też ciągle pytali kiedy się chajtnę ale w końcu sobie odpuścili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvcxvsc
ja mam 22 lata i tez nigdy nie mialam chlopaka, nie moja wina ze same staruchy na mnie tylko leca ;/ a ja nie chce drugiego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odejdz..
jestescie jeszcze młode, zdąży jesze wam nie jeden facet zniszczyc zycie wiec sie nie ma do czego spieszyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvcxvsc
na dodatek dodam, ze ledwo co powiem mamie o jakims chlopaku z pracy itd to ona momentalnie gada juz o slubie i przy rodzinie chwali sie ze jakis kierownik sklepu na mnie leci. Zenada. A ja tylko z nim zamienilam kilka słów. Ręce opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvcxvsc
tez tak uwazam, ja tam wole byc singielka anizeli pchac sie na sile w jakis patologiczny zwiazek. pelno teraz świrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.00
tak Cię to trapi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się i raduj! Z facetami same problemy, więc korzystaj z pięknego i spokojnego życia, póki żaden nie pojawił się w Teoim życiu, bo potem będzie już tylko z gorki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×