Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dziś prawdziwych kobiet już nie ma.....

Polecane posty

R.rzuce okiem dla ciebie.bede pilnowac,choc zdzichu na monogamiste mi wyglada i bez tej kontroli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekstacja.
Prawdziwe kobiety i głupie małolatki rozbierające sie za kase tylko na www.showup.tv/pp/Sekstacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R. ku chwale-obowiazek przyjety. sm.........no.to rozumiem.teraz latka sprawdze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H10 jakbyś sprawdziła adres mailowy to tam jest rocznik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M nie znasz się prawdziwa kobieta lubi sobie komplikowac życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEWIZA ŻYCIOWA TYGRYSA Jestem Paradoksem, który zachwyca i którego nie da się przewidzieć, a moją sceną jest cały świat. Potrafię znaleźć bezpieczne wyjście nawet z płomieni. Staram się dosięgnąć tego,co nieosiągalne i poznać to, co jeszcze nikomu nieznane. Tańczę wesoło i swobodnie w rytm muzyki życia. Choć ze mną w tę podróż pełną ekscytacji i ryzyka, a pokażę ci bezkresną przestrzeń dźwięków, barw, kwiatów, a za nią migoczący blask innych światów. Tylko ja mogę być niezrównanym i tajemniczym wykonawcą woli Opatrzności. nooo i niech ktoś zaprzeczy ze to nie cała ja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się twój tok rozumowania, Aitch :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOGUT potrafi wiele przyrzekać, ale trzeba wiedzieć, że nic z tego nie spełni. no i masz odpowiedz dlaczego moje cycki do ciebie nie dotarly jeszcze.nie mam co na rewanz liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sm to teraz patrz...podnioslam bluzke i koluje moimi nieskrepowanymi cycuszkami w rytm ruchu bioder.specjalnie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEWIZA ŻYCIOWA SMOKA Posiadam wiedzę o prawach rządzących Wszechświatem i serce, które niczego się nie lęka. Gotów jestem służyć niestrudzenie prawdzie i światłu oraz wspomagać każdego w rozpraszaniu mroków własnej duszy. Moja siła budzi autorytet i cieszy się dobrą sławą. Gdy panuję, obdarzam wszystkich swą odwagą i heroizmem. Samo moje pojawienie się wystarcza, aby przepadły chininy zła i ciemności. Znam swą wartość, rzadko więc podporządkowuję się zewnętrznym okolicznościom. Wolę sam panować nad losem spełniając tym samym wolę boskiej Opatrzności. Jestem Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikonke to sobie wsadz.to ja tutaj sie publicznie obnazam a ty mi chlopa w okularach i czapce czerwonej wysylasz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aitch10 to są okulary 3D niemalże cie widział :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aitch ten chłopek obserwuje cię z wielkim skupieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×