Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dziś prawdziwych kobiet już nie ma.....

Polecane posty

sm.nie tak.rozpierduche zrobie,ureguluje sprawy z zainteresowanymi (czytaj wyzej gdzies tam) a potem sie wypne przed toba po klapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiąć sie możesz i bez uprzedniej rozpierduchy :P (właściwie to nie łapię, komu planujesz przysolić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu się marzy biurowy seksik z wypięciem?:classic_cool: mmmmrrrr;) chyba głodna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sm znow nie tak.ja prowokowac nie bede.ale wypinajac sie wolalabym miec pewnosc,ze procz ciebie jakas zazdrosc mnie czyms nieodpowiednim nie potraktuje.dlatego najpierw wole uciszyc. no chyba ze vee.jej uf uf ufam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu nie mogę :O odstawiłam 😴 a mozee bułeczke?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vee juz widze jak jednym zamaszystym ruchem ktos zgarnia wszystko z biurka na podloge...robiac mi miejsce na wygodne oparcie sie i wypiecie w strune...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu tobie to taka z makiem,zeby strzelalo w zebach.wiesz,ze mam dyzur wyznaczony ;) jestem i czuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aitch10 vee juz widze jak jednym zamaszystym ruchem ktos zgarnia wszystko z biurka na podloge...robiac mi miejsce na wygodne oparcie sie i wypiecie w strune... czy to znaczy że też masz ochiotę?:classic_cool: S_M jak zawsze pazerny :P juz dwie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Zdzichu Kajdanowicz A poproszę bułeczkę. ma byc dobrze wypieczona i sucha czy moze z niej coś wystawać?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vee jeszcze pytasz? a koguty tak maja.:) jezdza po kazdej ktora najblizej grzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Zdzichu Kajdanowicz Każdą przyjmę ze smakiem. taaa a mnie potem sondą bedą karmic jak sie rowerka dowie ze cie dokarmiam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Aitch10 vee jaka sucha??miekka,goraca,swieza i lsniaca od lukru ten lukier to do zlizywania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee,z makiem dla zdzicha,zeby go strzaly w zebach do porzadku przywolaly.dla ciebie kochanie lukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×