Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic nie kaspująca

2 testy negatywne, okresy a brzuch trochę urósł

Polecane posty

Gość nic nie kaspująca

dziewczyny nie wiem co myśleć, może pomożecie; w maju doszło do "groźnej akcji", po której podejrzewam(łam) ciążę, ale od maja miałam już 3 okresy ze skrzepami (jak zawsze), w lipcu zrobiłam test w 1 dniu cyklu - negatywny, i wczoraj też zrobiłam - negatywny, a brzuch mi trochę urósł wybieram się w tym tyg. do gina, ale powiedzcie co o tym myślicie? jakie jest prawdopodobieństwo, że jednak jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Może przytyłaś ze stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie
Mniej jedz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kaspująca
wiesz stresu od lipca miałam co nie miara - straciłam pracę a do tego co chwilę zadręczałam się pytaniem czy wpadliśmy czy nie, ale żeby było śmieszniej to właśnie w lipcu zrzuciłam 2 kg, Boże może ja już sama sobie coś uroiłam z tym brzuchem, sama nie wiem, w sumie od feralnego seksu mija już 13 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja CI już chyba pisałam w temacie o escapelle, że na pewno w ciąży nie jesteś... 3 miesięczną ciążę by testy wykazały + miałaś w miedzyczasie normalne okresy... chyba troche przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kaspująca
moniak he he ja chyba nie jestem osobą, o której piszesz:) nigdy nie brałam escapelle ani żadnych innych tabsów "po":) ale dzięki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to sory, bo tam była dziewczyna, która właśnie w maju brała escapelle, miała normalnie okresy, robiła testy i panikuje teraz, że jednak jest w ciąży, widać zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kaspująca
:) ech... my baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×