Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terpentyna79

O co chodzi z tymi pomaranczami?

Polecane posty

Jestem tutaj nowa. Przegladnelam kilka aktywnych watkow i naszlo mnie pytanie. O co chodzi z tym podzialem na pomarancze i zaczernionych? Pojawiaja sie zdania z pomaranczami nie rozmawiam, zaczernij sie to podyskutujemy, itp. Czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego ktos kto wyswietla sie na czarno jest lepszy od kogos kto wyswietla sie na pomaranczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś zaczerniona akurat
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś zaczerniona akurat
a ja jestem pomarańczowa, bo nie jestem zalogowana :D chociaż mam tutaj konto i nick, ale teraz nie chciało mi się logować. Pomarańcze, to osoby które nie mają (bądź w w danej chwili nie używają) swojego oficjalnego, czarnego nicka, czyli innymi słowy nie są zalogowane. Są to osoby w pełni anonimowe, są zwykłymi szarymi ludźmi, bo kafe jest ciekawe tylko dzięki zaczernionym nickom :) To one nadają kafe sens istnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś zaczerniona akurat
no jesteście, jesteście, bo bez was byłoby tutaj nudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś zaczerniona akurat
bez was byłoby to zwykłe forum jakich wiele w internecie, a dzięki wam, kafeteria to pewnego rodzaju środowisko, skupiające różnych ludzi, prawiczków, życiowych nieudaniczków i przegrańców, mamuśki i staraczki, głupie pizdy, podszywy, projekty kafe, ludzi podających się za innych ludzi i jest parę normalnych osób. Tak jak to kiedyś już ktoś tutaj napisał: "Wolę nie rozmawiać tutaj z kobietami, bo nie mam pewności czy po drugiej stronie rzeczywiście jest kobieta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayahaaa
sosssss , nie schlebiaj sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście pomarańcze są odważne i wtedy mają najwięcej do powiedzenia z obelgami włącznie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skruszona pomarańczka
oj już tak nie marudźcie na pomarańczki, bo mi się smutno zrobiło. nie można pomarańczek traktować na poważnie, zazwyczaj ludzie piszą jakieś obraźliwe bzdety, które im pierwsze na myśl przychodzą. bez nas kafe nie byłaby tym czym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaa sie nie pytam o sprawy techniczne. Bardziej chodzi mi o to czemu wypowiedzi niektorych sa odrzucane lub krytykowane tylko dlatego, ze sa pomarnczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terpentyna poczytaj
uwazniej a zobaczysz ze odrzucane sa odpowiedzi glupie, chamskie, obrazliwe i nic nie wnoszace do tematu a nie pomaranczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama pisalam na poczatku na pomaranczowo i nikt mnie z tego powodu nie atakowal. Tutaj nie chodzi o kolor tylko o kulture wypowiedzi. Pozdrawiam Zamyslona, Xxxmena i inne wcale nie zlosliwe pomaranczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
ja jestem pomarańczowa i jestem normalną osobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego to dochodzi
no bo jak ktos pisze pod czarnym nickiem to nie moze tak calkiem zmyslac, musi byc konsekwencja w wypowiedziach..., nie napisze sobie na 1 temacie ze mam meza a na drugim, ze jestem 16 latką w ciazy ktora porzucil chlopak. bedac pomarancza mozna byc chamskim, mozna klamac. a jak pod czarnym nickiem kogos obrazisz, albo bedziesz klamac, to to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walićpomarańcze
A ja Ci to prosto wyjaśnię na Twoim przykładzie , bi jak nie zaboli to nie zrozumiesz. Jesteś dziewczyno po prostu tępa, bo jakbyś była choć trochę mózgu używała to dawno byś załapała o co w tym chodzi. I pod pomarańcze łatwo się podszyć, Ty piszesz jako pomarańcza i ktoś pod tym samym NIK-im pisze jako Ty. Czy już teraz rozumiesz?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
a jak myślisz, dlaczego mam taki nick?? bo mojego pierwszego normalniejszego "aha i ach" ktoś sobie zabral. Tak jak i kilka innych w tym stylu. Nigdy nie wiem czy mi wypowiedź pójdzie, czy muszę znowu jakieś h dodać. :D Mam w dupie to ze sie podszywają. Inteligentni ludzie odróżnią podszywy, a zdanie innych mnie nie obchodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy są zawsze
pomarańczowi - np. ponawiacz czy chyba jeszcze ladaco..... nie pamiętam. A i tak mają stały nick! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhhhh
właśnie o tym, kurwa mówiłam :o miłego hasłowania idioto :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Jak ci debilu czasu nie szkoda??? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgrgfgfgfgf
Bo to RASIZM , trzeba walczyc z rasizmem :D :D Jak ktos cie zeszmaci ze jestes pomaranczka a nie czarna idzies zna policje i skaldasz donos o ksenofobie i rasizm, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku umieralnym
a bo ja wiem, przecież czarnych nicków też można mieć, ile chcąc. To nie jest kwestia koloru, tylko kultury i/lub dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to rozumowanie blondynki
Blondynka nie wie, że możesz zarejestrować trzydzieści różnych, bardzo przypadkowych nicków i używać ich zamiennie, kiedy tylko chcesz. Oczywiście, jeśli ci się znudzą, rejestrujesz następne trzydzieści i tak w kółko. Co ci to daje - ano pisząc z czarnego, bo zabezpieczonego hasłem nicka, stajesz się dla blondynki wiarygodniejsza. Niestety, tylko dla blondynki, ale to chyba jasne. W sumie sprawa o nic, bo na tym forum, jak i na wszystkich forach, liczba zarejestrowanych nicków może być taka, jaką sobie wymarzysz. No ale jak chcesz blondynce zrobić przyjemność, to zarejestruj sobie dowolny nick, będziesz czarna. Jest jeszcze jeden mały plusik. Jeśli piszesz z pomarańczowego nicka, to "sprytna" blondynka, twojego nicka zabezpieczy hasłem. I wtedy ona będzie mogła pisać na czarno z twojego nicka, a ty nicka będziesz musiała zmienić. Ot taka zabawa dla dzieciaków, które lubią się bawić na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcze bywają wredne
a najśmieszniej jest jak ktoś ma 30 czarnych nicków i mu się w końcu popierniczą i pisze nie pod tym co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie fałszywe
dlatego nie warto pisać z czarnymi nickami które mają małą ilość logowań w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy co lepsi
kiedyś też miałaś małą liczbę logowań:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KupaOLubieKupe
o to chodzi ze panie wsadzajom se pomarancze w pidzy jadom z koksem na calego kurwa az im z dupy guwno bedzie lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiecej to
pisze na pomarańczowo Duch choć ma setki nicków, jest tam wyzej jego wpis jako Lucyfer, więc sie nie zdziw jak zaczerni kogoś kto pisze niezalogowany To w jego stylu udawac ciągle kogoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×