Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ericson33

odezwac się do niej?

Polecane posty

Gość Ericson33
no mysle, ze chialaby sie ze mna spotykac, a powiem tak, jest ladna, spodobala mi sie, ale potem za duzo pisala i chciala sie ciagle spotykac i iskry ogromnej na tych dwoch spotkaniach nie poczulem, wiec to pewnie nie to, bo gdyby byla milosc, to bym to poczul na tych spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKcafe
To daj jej spokój. Choć może dobrze czujesz się w jej towarzystwie ? Nie zawsze od początku jest ,,iskra''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ericson33
tak, dobrze sie z nia czuje, lubie z nia rozmawiac. sam nie wiem, czemu wtedy tak sie zachowalem i olalem jej spacer itd, a ona za bardzo wziela to na serio wszystko i wyszlo jak wyszlo, chyba za powaznie podeszla do tematu i za szybko sie angazowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Będziesz się nieźle musiał nagimnastykować, żeby to odkręcić. Panna poczuła się całkiem olana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Wcale nie za szybko, po prostu zachowałeś się nieco jak... dzieciak, także poczuła, że nie bierzesz jej na poważnie nawet jako przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKcafe
Umów się z nią. Mój facet był zupełnie jak Ty uważał mnie za nachalną wariatkę nie chciał się angażować, bał się czy coś. Może za długo sam jesteś ? Otwórz swe serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia--22-- J.R
i co z tego że weszła na twój profil na NK idioto hahaha.. Ja też czasem wchodzę na profile ludzi, czasem tych których lubię, czasem tych których nienawidzę. Odpuść sobie, bo tak jak ktoś już powiedział: ośmieszysz się. Poza tym już wszystko stracone. Zachowałeś się jak gówniarz, tak totalna ciota. Dziewczyna się zaangażowała, na dodatek ładna dziewczyna, a ty... nie dość, że niezbyt atrakcyjny to jeszcze dziwak .. olałeś ją. Jak ma się dziewczyna poczuć? Jak już to możesz do niej napisać, powiedzieć że zachowałeś się jak burak i prostak i ją przeprosić, ale nie licz na nic więcej. Ja bym cię w ogóle nie chciała znać. Na cholerę komuś taka osoba, która sobie robi jaja z ludzi. Masz 33 lata a zachowujesz się jak 13 latek.. "bo myślałem, ze się nie zgodzi, dlatego zaproponowałem.." a potem się wycofałeś i nawet nie dałeś żadnej odpowiedzi. No to jest po prostu śmiech na sali! Ja nie wiem gdzie się takie barany uchowały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci powiem
boze znowu porobana julia a moim zdaniem powinienes napisac szczery list, taki prawdziwy, wyslac poczta i wyjasnic wszystkie swoje obawy i uczucia. Zupelnie sie otworzyc, moze się ośmieszysz, a moze ona t zrozumie i wybaczy. Zycze powodzenia. Postawiłabym na szczerość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci powiem
głupia Julia, nie słuchaj jej, w związakch na dłuższą metę uroda to nie wszystko. Związek buduje się na przyjazni i milosci. Mój mąż modelem nie jest, ale ma dobre serce, kocham go najbardziej na świecie, za całokszałt, w moich oczach jest bardzpo atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia--22-- J.R
no i po co komentujesz moje wypowiedzi tępaku? Miałam prawo skomentować tak jak ja to widzę. Tak jak widzi to kobieta. Autorze: Zobaczysz że nie masz szans i cię oleje:) Większość kobiet by tak zrobiła, ale widzę, że mężczyźni wolą żyć w nadziei. Serio myślicie, że kobieta która została upokorzona i olana tak łatwo to wybaczy. Mialeś szansę ale ją zaprzepaściłeś. Szukaj szczęścia gdzie indziej, ale tym razem włącz myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia92
Autor mieści się poza normą. zarzuca komuś, że jest co dzien w necie na portalu i gg, a to znaczy, że sam jest równie nudny, ponieważ także co dzień siedzi na tym portalu i gg ( skoro wie, że ona siedzi). Ta pierwsza Cię juz nie chce, a ta druga, jeśli jest szalona, zapomnij, że będzie chciała być z nudziarzem, którego słowami można sobie duupę podetrzeć. Tchórzliwy, niesłowny nudziarz. Bardzo zachęcające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia92
O ile temat nie jest prowokacją, to może autor po prostu jest upośledzony społecznie. Wycofany megaloman. Najgorsze połączenie to mieszanka kompleksów i poczucia wyższości. Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z wyższej półki...
Ericson, podaj lepiej jakieś namiary na siebie, żeby od takiego idoty trzymać się z daleka, gdybyś przypadkiem mnie np. się trafił.Jako facet jesteś pipą bawiącą się uczuciami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyhetyj
Ktos tu wczesniej napisal ze jestes CIOTĄ ROKU- stary ty jestes CIOTĄ TEJ DEKADY!!! Boze co za kretyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×