Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugo30-stka

co znajduje sie w waszych torebkach

Polecane posty

Gość niedlugo30-stka

wpisujcie! u mnie: chusteczki odswiezajace blyszczyk konturowka czarna kredka do oczu puder w kamieniu portfel kalendarz klucze chusteczki parasolka telefon elizabeth arden 8h cream szczotka do wlosow gumka do wlosow i wsowki tyle chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chusteczki tampony perfumy E. Arden kalendarz notes z adresami błyszczyk pomadka krem do rąk gumka do włosów długopis grzebień okulary słuchawki do MP3 różaniec (?) jakieś kolczyki tu widzę żel antybakteryjny do rąk portfel etui na telefon gumy do żucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaaaa25
telefon portfel chusteczki higieniczne tampony paragony grzebien szczoteczka do zębów gumy do zucia parasol skladany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo30-stka
haha:) widze,ze zapomnialam o tylu rzeczach! perfumy ipod sluchawki ladowarka okulary okulary przeciwsloneczne rozaniec?naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbon37
telefon, kosmetyczka, szczotka do włosów, chusteczki, dezodorant, portmonetka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto zmieniam torebki,wiec staram sie nie nosic duzo - portfel,telefony,kosmetyczka mala,perfumy,antyperspirant,gumy do zucia,i pierdoly typu wrzuce tam jakies dokumenty albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej torebce mam
portfel chusteczki higieniczne mała szczotkę do włosów lusterko pomadkę klucze tyle "na stałe" no i czasem jak coś muszę przenieść :-) więc trafia do torebki na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej torebce mam
zapomniałam o komórce! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak : Okulary przeciwsł. Dezodorant Długopis 10 gr Błyszczyki Łyżeczkę Ulotki Papierki po słodyczach Tabletki przeciwbólowe Lusterko Tampony Zegarek Bilet ulgowy (skasowany) Krem Balsam do opalania Zapałki Korektor Naklejki Woreczek .haha. Jak gdzieś wychodzę to tylko dokładam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×