Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naturoterapeuta

Olej kokosowy - odchudza?

Polecane posty

Gość gość
JA używam olej kokosowy od miesiąca www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html i zgubiłam 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka09876
Sam w sobie nie jest oczywiście cudownym środkiem na wszystko, jak piszą niektórzy, ale z pewnością jest bardzo ciekawym produktem, który ma swoje zastosowanie zarówno spożywcze, jak i kosmetyczne. W odróżnieniu od tłuszczów roślinnych czy zwierzęcych jest o wiele łatwiej trawiony i przyswajalny. Sama używam nierafinowanego OLEJU KOKOSOWEGO Extra Virgin od Intenson - w wygodnych słoiczkach, nie za małych nie za dużych, cena też jest niezła - za 250g zapłacimy niecałe 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy fajnie podkreśla smak potraw, ja jednak wolę stosować go w pielęgnacji, nie w kuchni. Zastosowań oleju kokosowego w kosmetyce jest mnóstwo, można za jego pomocą ogóle nogi czy pozbyć się spękanych pięt. Więcej zastosowań u mnie na blogu http://berna-detta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla poprawy zdrowia stosuję olej kokosowy w kapsułkach w kuracjach trzy miesięcznych plus inne naturalne suplementy . Ostatnio udało mi się kupić kilka sztuk opakowań w promocji po 9 zl w sklepie internetowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są zwolennicy różnych olejów i jeden woli taki a drugi woli taki . Co do oleju kokosowego powiem krótko ,że jest inny niż pozostałe . Jeżeli chodzi o właściwości wspomagające leczniczo to olej kokosowy je ma w tym na różne patogeny w przewodzie pokarmowym .Jeżeli chodzi o odchudzanie to zdania są podzielone co do skuteczności , ponadto większość stosuje jednocześnie inne produkty i suplementy oraz zmienia odżywianie . Ale tu nieistotne są kalorie oleju bo je ma prawie tyle samo co inne lecz sposób przetwarzania energii i większa stabilność wydzielania insuliny i poziomu weglowodanów i wykorzystanie dla zdrowia korzystnych składników tłuszczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaLL
Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na to, żeby olej kokosowy był właśnie NIERAFINOWANY - bo taki zachowuje cenne właściwości zdrowotne. Więcej można poczytać tutaj: http://naturalnemetody.pl/olej-kokosowy/ warto zapoznać się przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_7788
Stosowałam olej kokosowy właśnie żeby schudnąć niestety nie pomógł mi w tym. Schudłam dopiero będąc na diecie Sandruni 8 kg w 4 tygodnie. Więcej na temat tej diety można poczytać w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8383
Wiele osób eliminuje oleje z diety. A to błąd. Dobry olej to źródło wielu potrzebnych organizmowi składników. Nasz polski olej rzepakowy to źródło nienasyconych kwasów z rodziny omega-3. Wystarczy poczytać np. tutaj http://pokochajolejrzepakowy.eu/ jak ważny jest to składnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki niby sposób olej miałaby wspomagać odchudzanie? Co za bzdura. Ograniczcie kaloryczność posiłków, zacznijcie się ruszać - to schudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.19 W jaki niby sposób olej miałaby wspomagać odchudzanie? Co za bzdura. Ograniczcie kaloryczność posiłków, zacznijcie się ruszać - to schudniecie. x Bo ma inne molekuły od reszty olei? Bo ma kwas kaprylowy i laurynowy, które działają grzybobójczo i probiotycznie na jelita, a to przekłada się na lepszą równowagę kwasowo zasadową? Wystarczy trochę poczytać i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Olej kokosowy nie tuczy, można go zjeść dużo bez konsekwencji w postaci tkanki tłuszczowej. Inaczej się rozkłada niż reszta olei. Po prostu trzeba zamienić te oleje, które spożywamy na olej kokosowy. Oczywiście ogólnie też nie żremy jak w korycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o odchudzanie to nie mam pojęcia jak miałoby to działać ale tak czy siak na pewno taki olej będzie zdrowszy niż normalny olej roślinny. Poza tym ma spore wartości odżywcze jest łatwo się przyswaja łatwo się utlenia i jest korzystnym źródłem energii. Polecam sobie więcej poczytać na ten temat np na http://magvita.pl/41-olej-kokosowy-banaban. No i w dodatku taki olej jest strasznie dobry w połączeniu z potrawami. Dodaje fajny smak i aromat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie na swiecie, gdzie glownym tluszczem w diecie jest olej kokosowy ludzie sa BARDZO GRUBI. Prawie same grubasy! Olej kokosowy tuczy i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej kokosowy można zaliczyć do naturalnych termogeników. Oznacza to że jego spożycie zwiększa wydatek energetyczny, przyspieszając metabolizm i spalanie tłuszczu. Właściwości te zawdzięcza grupie kwasów tłuszczowych MCT. Jedno z badań wykazało, że 15-30 gramów MCT dziennie zwiększa 24 godzinny wydatek energetyczny o 5%, w sumie około 120 kalorii dziennie. Więcej informacji tutaj http://ekoist.pl/co-powinnismy-wiedziec-o-oleju-kokosowym/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Zjadasz 30 g , co daje +300 kcal. Spalasz (bzdura, ale niech ci bedzie) 150 kcal. Masz na plusie 150 kal. Po trzydziestu dniach takiej diety wazysz o 1 kg wiecej, a chodzi tylko o lyzke oleju. Jak zjesz dwie lyzki kokosowego to w miesiac bedziesz grubsza o dwa kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście 2 łyżki oleju kokosowego nie zastąpią zdrowej, zbilansowanej diety. Zgadza się, że 1 łyżka oleju zawiera około 120 kcal ale trzeba pamiętać, że te kcal wpływają inaczej na nasz organizm niż np. 120 kcal pochodzących z oleju rzepakowego. Spożycie oleju kokosowego zwiększa metabolizm i tym samym wydatek energetyczny. Ma szereg właściwości zdrowotnych, które m.in dbają o naszą równowagę hormonalną, tak istotną przy zachowaniu odpowiedniej wagi. Dodatkowo olej kokosowy daje poczucie sytości dzięki czemu możemy jeść mniej. W jednym z badań przeprowadzonych wśród 6 zdrowych mężczyzn wykazano, że przy spożyciu MCT, zawartego w oleju kokosowym spożywali oni o 256 kcal mniej w ciągu dnia http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8696422 Chodzi o zamianę niezdrowych tłuszczy na te zdrowe, które zawiera olej kokosowy, a nie dokładanie dodatkowych kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smaze na ojelu kokosowym od 3 miesiecy. Powiem tak. Dzieku oto temu olejowi szybciej sie najadam. Jem mniej. Chudne. Tkanka szybciej sie spala. Poczytajcie sobie na ten temat. Lepiej sie czuje. A nie wspomne o paznokciach. Sa twarde jak skala. Zapotrzebowanie na slodycze spadlo. Tkanka z brzucha szybciej spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia922
Ja nie stosuję oleju kokosowego a chudnę w inny sposób przyjmuję suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl pomaga wcześniej nie wierzyłam,ale gdy sama go zaczęłam stosować to wiem,że to działa;) 2 miesiące 14kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama mango znowuuuuuuuuuu, brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna reklama, tylko niki zmienia zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypchajcie sie tym g.... Olej kokosowy tuczy! Tuczy okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka_aa
Używałam oleju ale nie zauważyłam zmian w wadze. Schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Karolci. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, zaczęłam też więcej się ruszać i tak pozbyłam się 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liponow
Olej ma wiele właściwości ;) Nie tylko odchudzanie, ale też ładnie nawilża, usuwa zanieczyszczenia skóry itd. itp. Poza tym jak pięknie pachnie! Tylko, że przez modę na ten olej powstaje wiele tych o niższej jakości... Polecam bio oleje z certyfikatami, na http://sklepswanson.pl/ znajdziecie takie. Są nieco droższe, ale dużo skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam olej kokosowy - stosuję go zarówno w kuchni jak i w łazience przy pielęgnacji ciała :) Trudno się oprzeć jego konsystencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam go od pół roku, smażę na nim wszystko i widze efety, a jem normalnie, nie odchudzam się, jem 5 razy dziennie, czasami stosuję tzn kapsułki wzmacniające, regulujące, Be light plus+ ale to mi bardziej działa na metabolizm wiec może też dlatego widzę efekty dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię zabawę w te klocki. Mnie tam nigdy głowa nie boli. Jestem szczęśliwa i nie muszę nic udawać. Nie jestem nimfomanka, ale organizm sam się domaga, czasem się masturbuje, czasem korzystam z wdzieków innych panów, ale rzadko, rzadko któryś wart jest zachodu. Zresztą motyle w brzuchu takie błogosławieństwo że żal nie korzystać. I obludnie kocham też męża, mocowań na to nie poradzę. Mamy wspólne zainteresowania. Podróżujemy, mamy podobny światopogląd, lubimy się bardzo. Mężowi tez podobają sie inne kobiety. Nie mam mu za złe,póki ze mną jest szczęśliwy, ma mega orgazmy,co co mam być zazdrosna. No troszkę jestem. Dlatego staram się bardziej i namiętność miedzy nami jest jak przed ślubem. Ale domyślam się że nie wszyscy rak mają, że to dla niektórych zbyt bulwersujące. No cóż ważne chyba że nam pasuje. Mam wspaniałe życie seksualne, jestem bardzo szczęśliwa i może dlatego cały czas się uśmiecham? Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do A co to ma wspólnego z olejem kokosowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do A co to ma wspólnego z olejem kokosowym x może przed zabawami w te klocki, które tak lubi, smaruje się olejem kokosowym dla lepszego poslizgu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doswiadczenia wynika ze niestety slepa wiara w moc oleju kokosowego konczy sie nadprogramowymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×