Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość Myrevin
gość dziś { niby masz rację ale nikt nie podstawia lewego autobusu, żeby złapać gapowicza, prawda? } Debilne porównanie gapowicz nie kasując, czy nie posiadając biletu "okrada" np na 5 zł. No więc trochę inna kasa niż przy aferze gruntowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wedlug nich to taki sam zlodziej prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no ale wedlug nich to taki sam zlodziej prawda!! } O Nie mam pojęcia... prawo natomiast stopniuje jednak przestępstwa. Nie łapie się złodzieja gdy obok ktoś kogoś morduje. Być może na setki tysięcy złotych wspomniany autobus warto podstawić. Nie znam sprawy na tyle dogłębnie by samemu ocenić jak tam powinno się w tej konkretnej sprawie postąpić. Tu chodzi o coś innego. Jeden sędzia uniewinnia, drugi skazuje bezwzględnie. Co widzi człowiek taki jak ja. Wyrok nie zależy od prawa tylko od jego interpretacji przez sędziego. Ergo wyrok nie zależy od litery prawa tylko od widzimisię i interpretacji sędziego. Czyli wyrok jaki bym dostał w jakiejś potencjalnej sprawie to po prostu ruletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno się wypowiadać obiektywnie nie znając akt sprawy, dziwi natomiast fakt, że w tym samym sądzie zapadły trzy różne rozstrzygnięcia tej samej sprawy. Zastanawiam się, czy w Polsce są jeszcze jacyś uczciwi sędziowie, te wyroki mówią, że są, lecz są również zdegenerowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oraz 10-letnie zakazy zajmowania stanowisk publicznych" - to jest wspolne we wszystkich wyrokach wyrokach Sedziego Laczewskiego. Jest to proba wyeliminowania bylych wysokich pracownikow CBA na okres 10 lat przez czesc pracownikow Sadownictwa reprezentowana przez Sedziego Laczkowskiego, z mozliwosci scigania przestepstw obecnego Ukladu Wladzy z Sadownictwem wlacznie. Dodatkowo tworzony jest argument dla Obrony w ewentualnych przyszlych procesach ze w/w pracownicy byli juz skazani przez Sad za swoje dzialania. Jest to powazna manipulacja Sedziego, ktora powinna byc scigana sadownie. Oskarzenym nie pozwolono(Sedzia nie pozwolil) przedstawic swoich argumentow aby nie bylo ich w aktach sprawy, a wiec zeby na podstawie niepelnych faktow Sedzia Laczkowski mogl wydac taki wyrok. Wyrok ktory prawdopodobnie byl wczesniej ustalony poza granicami Sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wyroku Adama Hofmana mamy poważne naruszenie wolności słowa. Poseł Adam Hofman tylko rzucił pytanie a od razu został ukarany przez sędzinę Joannę Sokół drakońską grzywną i wysokimi kosztami emisji przeprosin na TVN-ie. Trzeba też pamiętać, że komunistyczny totalitaryzm opierał się przede wszystkim na sędziach bo to tylko oni decydowali kto trafi do więzienia albo łagru. Nieuprawnione są tłumaczenia gurów PO, PSL i SLD że sądy są niezawisłe bo przecież za komuny sądy były także teoretycznie niezawisłe i suwerenne ( przecież tak pisało w PRL-owskiej konstytucji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadużył prawa niezawiśłości skazując za nadużycie prawa p. Kamińskiego. Sędziemu chyba siępomyliło ałbo chodzi o namieszanie przedwyborcze. Widać ,że to wyrok polityczny po 6 latach wydany w czasie wyborów. Sędzia bardzo się męczył starając sie uzasadnić polityczny wyrok. Po drugie - Za rozmowy w czasie zajęć nauczyciele zaklejają usta taśmą dzieciom a sedzia za zadawanie pytań przewyborczych, wyrokim zakleja usta wyborcom już teraz. A jak to będzie po wyborach. Po trzecie- Podano,że były nieprawidłowości i przestępstwa w czasie wyborów ale one nie miały wpływu na wynik. Było przestępstwo i na tym koniec. Przecież to były ważna państwowe wybory. CZY to oznaczy, że i w tych wyborach można oszukiwać i nie będzie żadnej kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uchajcie Państwo , dziś na własne uszy usłyszałam w tvn24 ,jak pan Kaczmarek{ten ,który był prokuratorem generalnym za rządów PiS-u, zdaje się} powiedział , że Pan Mariusz Kamiński nie jest winny i stał się KOZŁEM OFIARNYM !!!Pan Kaczmarek upatruje kogoś innego winnym! Ale nie chodzi o to , ważne ,że powiedział ,iż Pan Mariusz Kamiński JEST NIEWINNY !!!! A trudno tego pana posądzić o sympatię do PiS-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczmarek sam poczuwa się do winy? Zdaje się, że to jego nagrały hotelowe kamery w Mariotcie,jak sterczał przed apartamentem Krausego, w nocy po północy, by zdążyć mu opowiedzieć bajkę na dobranoc. On wie, że Kamiński jest niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beskid
każda władza kradnie i kręci lody. należy wybierać taką, która daje najwięcej pola demokracji. ta obecna nie wyniszcza opozycji mając do tego środki i nie dąży do autorytarnych rządów, które zawsze prowadzą w kierunku totalitarnym, bezpieki. miałem obawy co do Kopacz ale przekonały mnie do niej decyzje ws szczepionek kiedy była minister zdrowia. teraz dobrze realizuje się jako premier. nie bawi się w celebrytkę i nie szczuje ciągle ze szklanego ekranu. w temacie władzy najważniejsza jest ciągłość i dlatego zagłosuję na Bronka. może jest niewyraźny ale urząd prezydenta to nie jest drugi ośrodek władzy - a taką kampanię rewolucjonisty prowadzi Duda. patrzę na rzeczywistość i wiem, że idziemy w dobrym kierunku bo choć może oczekiwania są większe to jednak jest coraz lepiej. Ci którzy od dekad krytykują i powtarzają, że powinno być jeszcze lepiej, że rząd zły, że wina Tusku itd itp oni nic nie zrobili aby było lepiej. pierwsze miesiące władzy PiSu to była dosłowna czystka jak z udziałem bezpieki. dlatego do PiSu nie przekonam się bo są obłudnie skrajni i widzą rzeczywistość w dwóch kolorach - takie upośledzenie. zabawne jest to, że w całym tym PiSie nie ma osoby godnej kandydatury na fotel prezydenta do tego stopnia, że trzeba ratować się fortelem - wyciągnąć z kapelusza nie znanego bliżej Dudę i z pomocą spindoktorów oraz speców od marketingu, za grube pieniądze, przedstawić go w mediach jako niepokalanego (w zasadzie sprzedać jak pięknie opakowany produkt). warto to sobie uświadomić zestawiając bliżej nieznanego Dudę i Bronka, który nie musi udowadniać skąd wziął się na politycznej scenie. Ogórek? pomysł SLD na playmate wyborów to gwóźdź do trumny tej partii komuchów kłamczuchów. robi się miejsce po lewej stronie sceny dla nowego ugrupowania, które odetnie się od spleśniałych korzeni ale będzie czymś bardziej wiarygodnym niż komercyjny i fałszywy mydlarz Palikot hipokryta celebryta kłamczuch Kurwin bywa zabawny w szermierkach słownych ale to zbyt mądry naród aby z takiego szmaciarza zrobić sobie prezydenta Kukiz ma w oczach szaleństwo, a jak usta otworzy to chłopek roztropek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można głosować na Komorowskiego ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zwyczajnie z rozsądku i spojrzenia. tak zwyczajnie, bo wiem jak zaczynał karierę polityczną i jakim był prezydentem. faktycznie nie kreował się na drugi ośrodek władzy i nie bojkotował dobrych zmian tylko po to aby za wszelką cenę pokazać nieudolność rządu - a właśnie tego obawiam się jeśli Duda wygrałby wybory poza tym patrząc na mizerię jaką prezentował śp. Lech Kaczyński, to Bronek wypada w moich oczach jednak sporo lepiej. ale jak chcesz to głosuj na nowy produkt PiSu. ja nie chcę kolejnego Hofmana, a takim właśnie jest dla mnie piękny i malowany Dudaczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda wypadł Jarkowi z rękawa i cała ultraklatolicka Polska uwierzyła, że to będzie Mesjasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Duda to taki kolejny Ziobro, kolejna kreatura prezia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda zaraz wyskoczy ze swoją facjatą z mojej lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serialowy kraj ;) facet faktycznie pojawia się znikąd i ma szansę na drugą turę! szaleństwo że społeczeństwo można tak nakręcić za pomocą kilku spotów i plakatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah a ja na Dudę nie zagłosuję bo jak miał przyjechać do Żywca to dojechał tylko autobus jego troli bo niby miał pilniejsze sprawy w lokalnych mediach szumnie zapowiadana wizyta i takie te jego obietnice wyborcze olał mnie więc i ja olewam Dudę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
resortowe dzieci chodzą po ulicach, wydają wyroki i nie dzieje się im krzywda. jak chcecie odzyskać Polskę? w wyborach? przecież tacy będą liczyć głosy i zawsze wygrają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary staruch
Za komuny myślałem,że już nic Polski i nas Polaków nie może gorszego spotkać.Jeżeli uczciwych ludzi wsadza sie do więzień żeby złodziejom i przestępcą nie przeszkadzali to znaczy że przez 25 lat nas okłamywali,że komuna padła. Jestem już stary ale łapy mnie swędzą.Jeżeli by znalazł się ktoś kto by nas poprowadził pójdę pierwszy.Mam też nadzieję,że bydło tym wyrokiem sobie zaszkodzi,bo ludźmi to wstrząsnęło nawet tych którzy PIS krytykowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski "dobrobyt": x Na święta co czwarty ankietowany planuje na ten cel budżet od 101 do 200 zł, a 15,3 proc. nie większy niż 100 zł.- x czyli prawie połowa chce wydać na święta nie więcej jak 40 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest lepiej wyksztalcony Duda czy Komorowski ? Kto zna jezyki Duda czy Komorowski Kto mowi lepszą polszczyzna Duda czy Komorowski ? Kto potrafi mówić swobodnie bez kartki Duda czy Komorowski ? Kto jest wymianiany na stronach wiklileaks jako mający dziwne powiazania z WSI Duda czy Komorowski ? Kto głosował przeciwko rozwiazaniu WSI Duda czy Komorowski ? Kto popełnia gafy Duda czy Komorowski ? Kto opowiada suchary Duda czy Komorowski Kto podpisał ustawę nakazujaca prace do 67 roku życia Duda czy Komorowski ? Jak można głosować na Komorowskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak narzekać i krzyczeć - wszystkim po równo! odzyskać Polskę! ale to już było, i nie wróci więcej :P a jak się nie podoba to razem z Jarkiem i Dudą na Białoruś albo pod Ural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja przekornie PiSiorom na Bronka oddam głos. Duda to kolejna kukła kaczorka, Hofman i koledzy też byli świątobliwi kiedy mówili o cudzej moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest lepiej wyksztalcony Duda czy Komorowski ? Ogórek Kto zna jezyki Duda czy Komorowski Ogórek Kto mowi lepszą polszczyzna Duda czy Komorowski ? Ogórek Kto potrafi mówić swobodnie bez kartki Duda czy Komorowski ? Ogórek Kto ma dziwne powiazania z WSI i SKOKami? Duda Kto sterowaną kukłą? Duda Kto jest człowiekiem bez życiorysu? Duda Kto jest produktem jak z reklamy? Duda Wierzysz w reklamy głosuj na Dudę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda powiazany ze SKOKami z WSI ha ha ha ha no to pojechales' as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Ogórek od kiedy jest politykiem ? To pięcio procentowy wynalazek starego zużytego Millera :-) Lala fajna na miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki sam wynalazek na scenie politycznej jak klakier Duduś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda załatwiał z L.Kaczyńskim, żeby SKOK nie były kontrolowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też ludzie biorą pod uwagę takie kandydatury jak Ogórek czy Duda. przecież to się niczym nie wykazało na scenie politycznej. ona parzyła kawę u Kalisza, a on wynosił śmieci u Kaczyńskiego - i kandydują na prezydenta Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj em de czołzen łan
Z tym Dudą i WSI to doobre. Komorowski w związku z WSI czysty jak baranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×