Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
albo wlasnie jako ktos mlody oraz majcy dosc pracy dla polskich oszustow budowlanych albo zydoorporacji za te 9-10 zl netto albo brutto gdy to zrozumie-to po prostu nie namysla sie dlugo i wypieprza z tego kraju , czyniac teren wolny dla emigrujacych tutaj zydkow oraz gojkow z ukrainy majacych sluyzyc zydkom oraz ich korporacjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Budują ztodziejsko-bananowy ustroik, w którym «folwark zwierzęcy» przybiera dla zamydlenia oczu trochę bardziej ludzką twarz dzięki humorystycznym elementom «komedii ludzkiej». Orwell + Balzac + Hugo, gdyż, kapitanowie dryfującej łajby to «nędznicy». Spryciarze, których przeszłością jest prosowiecka agenturalność bądź kolaboracja ideologiczna, a teraźniejszością władza zachapana dzięki trikowi z «okrągłym stołem». Nie mają żadnych talentów do wznoszenia autentycznych struktur praworządności. Co gorsza — nie mają nawet chęci budowania czegoś przyzwoitego. Mają tylko genetyczne cwaniactwo, lepkie łapy, zgniłe sumienia i gęby pełne uspokajających frazesów. Ta sama, co niegdyś, «dyktatura ciemniaków», wzbogacona o współudział szulerów dyplomowanych. Zamiast pracy dla rozwoju, zamiast realizowania znośnej codzienności i projektowania szlachetnej wizji dla milionów ludzi — kompletny pat, kreujący wszechobecną upiorność. Upiorna gospodarka, upiorna administracja i sejmokracja, upiorna jurysdykcja, upiorna korupcja, upiorna przestępczość, upiorne dziury szos i domowych budżetów — pełny rozkład funkcjonalności, sprawiedliwości, moralności, zdrowego rozsądku oraz szacunku wobec prawdy i prawa. Upiorni spryciarze-grabarze na belwederskich, sejmowych, rządowych, wojewódzkich, miejskich, gminnych i bankowych-tronach. Upiorny kraj, w którym życie to koszmarny sen — czysta upiorność. Cóż zawiniła Polska losowi, że oddał ją w pacht takim ludziom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Problem niepłodności dotyczy od 10 do 15% par. Ile z tych par chciałoby "leczyć się" in vitro nie wiem. To jest problem jakiegoś małego ułamka par, ale media rozdmuchują to do rangi problemu narodowego. :o Jakby całe społeczeństwo potrzebowało in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat zastępczy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
i co do reszty tego zamydlenia,zaowulowania tematu-media glownego,"nieomylnego" nurtu nagle uczepily sie in vitro i kwestii slusznosci tego pomyslu ktory jak slusznie zauwazyl Myro dotyczy jakiegos,tam malego procenta ludzi, i zreszta ktory lezakuje juz 8 lat,dziwnym trafem nagle na dwa miesiace przed wyborami prezydenckimi zostaje podniesiony by pokazac opinii spolecznej jakim zacofanym srodowskiem jest PIS i Duda( od razu dodam ,ze Duda to nie moja bajka),gdy sondaze dla popieranego przez caly establishment Komorowskiego spadaja,a kandydat peroruje o brudnych nogach,kaloszach,piciu,smerfach i wodzach Indian p swoja droga nazwa Indianie,zostala nadana przez K.-K bo kretyniskowi,wydawalo sie ze przyplynal do Indii p Sat-Okh nigdy nie nazywal siebie i swoich wspolbraci Indianami-"a szamanami ziemi slonych" lub czerwonych skal p zreszta juz pomijajac wszystko,co ten czlowiek zrobil-skoro podpisal sie pod zmalaniem klauzuli lex retro non agit w sprawie emerytur-to tylko kretyn uwierzy,ze wygra ktos taki kto robi jawny zamach na finanse polskiej rodziny i p[raktycznie byc i nie byc niejednej jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Только ты не узнаешь, слёз моих не увидишь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca oszustów
Ministrowie sukcesu wg PO : Boni – porażka i afera cyfryzacyjna, 10mld wydane, a że efekty mizerne, to trzeba dodatkowo wydać 6-8 miliardów, Boni ? Zwiał ! Nowak, aferzysta od ukrywania dochodów sowich i żony, spec od zegarków, ignorant transportowy, były... model i właściciel agencji fotograficznej, załatwił nam potwornie drogie i nie jeżdżące Pendolino na koszmarnie złych warunkach kontraktu; Nowak – ma zarzuty prokuratorskie; Kopacz – jako minister „zdrowia” obcięła emerytom listę leków refundowanych ale w tym samym czasie rozdała w Ministerstwie oraz pozwoliła rozdać w NFZ łącznie 20 mln na nagrody i premie, „kłamczucha smoleńska”, pseudo „szpadel” lub „zamrażarka” blokująca jak Marszałek setki ustaw w Sejmie. A dziś ? PREMIERA ! ; Arłukowicz – byłe SLD, to samo mówi za siebie taka chorągiewka, Tusk dał mu 3 miesiące na zlikwidowanie kolejek do specjalistów, minęło 6 miesięcy, niektóre kolejki się wydłużyły – nawet te „rakowe”, Arłukowicz ? Ma się dobrze, w służbie zdrowia nic się nie zmieniło ; Rothfeld vel. Rostowski, minister bez magistra i nie – POLAK ( ma tylko zagraniczny licencjat, ale nie miał PESEL – u ), nikt go nie znał ale został ministrem finansów, zadłużył Polskę na 1 bilion jawnego i 3 utajonego długu – więc na zawsze !!! Ale co zrobił, zapytacie ? Np. podniósł wszystkie podatki, zabrał 150 mld z pieniędzy z OFE i utopił w ZUS – ie, gubiąc jakimś cudem po drodze 20 miliardów ( do czyjej kieszeni wpadły, skoro nie ma ich w ZUS ? ), jest to najszybciej bogacący się w historii RP minister finansów, jego „kreatywna” księgowość wielokrotnie była kwestionowana przez wszystkich specjalistów z EU i Polski, „stawiacz” radarów i niszczyciel polskich przedsiębiorstw.. c.d.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca oszustów
Co do Radka Sikorskiego.. Sikorski – wulgarny prostak z „taśm kelnerów”, niespełniony „łowca cygar” dla Tuska, pośledni „goj”, mąż ważnej żydówki działającej w antypolskiej loży Bnai Brt'h, wydał np. 300 000 zł na 28 krzeseł ( ale krzesła zniknęły z MSZ), setkami tysięcy dolarów z MSZ wspiera amerykańskich żydów w USA i... Australii; ale aż 3.000 zł wydał na wsparcie Polaków na Białorusi, słynie z wyprzedaży polskich nieruchomości dyplomatycznych za granicami RP, wydaje po 10 000 polskich paszportów w...Izraelu, ale 1.800 wniosków o polskie paszporty z Kazachstanu czeka już 12 rok, miał też pomysł, by przekazywać do Tel Avivu tysiące polskich paszportów „in blanco”; no i obżera się na „prywatnych” spotkaniach „u Sowy” płacąc służbową kartą MSZ; Sienkiewicz – „idę po was”, nieudolny minister od podsłuchów, dał się podsłuchać jak dziecko ...kelnerom, nie zwalczył ani „dopalaczy” ani „kiboli” ani niczego innego, nie ochronił nawet Rosyjskiej Ambasady ani własnej policyjnej budki przed tą ambasadą, przed chuliganami z kamieniami, swój „profesjonalizm” musiał „wzmocnić” zatrudniając w MSW jako swoich doradców dwóch nastolatków – jednego 20 – latka z „praktyką” w …sklepie z butami, drugiego –18 – latka z „doświadczeniem” ze współpracy… z Radą Rodziców w Liceum Ogólnokształcącym, twórca najbardziej miarodajnej oceny rządów Tuska : „Państwo polskie nie istnieje, istnieje tylko w teorii…” oraz innej oceny sztandarowego projektu Tuska czyli Polskich Inwestycji Rozwojowych – czyli „ch…j, d…pa i kamieni kupa”. A po tych „7 latach chudych” wydaje się, że ta ocena dotyczy całości aktywności PO w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba jestem nienormalna zeby tak zazdroscic. Kolezanka jest z mezem zagranica juz 2 lata. Na wszystko ich stac. Samochod, ubrania, podroze. Od wiosny tego roku rozpoczynaja budowe w Polsce. Wesele tez zrobili sobie za swoja kase. Wesele i to nie byle jakie. Frustruje mnie to bo w Polsce jest taka lipa z praca, standardem zycia I wogole. Nie odbierzcie mnie zle bo moja zazdrosc nie jest jakas toksyczna w sensie,ze jej nienawidze czy kipie zawiscia tylko po prostu czuje zazdrosc i frustracje,zlosc,ze w Polsce normalny czlowiek by sie nigdy sam niczego niedorobil. Ja z kolezanka mam dobry kontakt.Czy moze sprobowac tez wyjechac gdzies zagranice? Jak myslicie? Czy moze zagadac do tej kolezanki czy sa tam jakies wolne miejsca pracy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Co prawda to nie moja sprawa, ale po co budować się w Polsce jak nie w Polsce ma się pracę? Przecież nawet mocno prorządowe autorytety mówią że nieprędko tutaj będzie jak tam.... Takie życie w rozkroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpasane biurokratyczne państwo socjalistyczne wysysa wszystkie siły witalne z Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś >>> Życie w rozkroku ... hmmmmm Niestety, w życiu trzeba podejmowac decyzje, czy to się komus podoba czy nie. Albo - albo ! Stare powiedzenie mówi, życie jest usłane różami, ale te róże maja kolce ... i to prawda. Trzeba się zdecydować co lepsze ?! Na szczęście ludzie młodzi myślą inaczej i dla nich ojcowizna nie ma takiego znaczenia jak dla naszych dziadków. Liczy sie teraz i przyszłość - więc niech tak będzie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozpasane biurokratyczne państwo socjalistyczne wysysa wszystkie siły witalne z Polaków. >>> Ty kompletna durnoto nie wiesz co mowisz, więc spadaj na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Rozpasane biurokratyczne państwo socjalistyczne wysysa wszystkie siły witalne z Polaków. } i Oczywiście że jest rozpasane biurokratyczne i socjalistyczne... nie wysysa tylko raczej marnotrawi wysiłek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to chory kraj. Dopóki wyborcy nie zrozumieją , że miejsce złodziei i kombinatorów jest w więzieniach, a nie w ważnych organach państwowych, dopóty nie będzie się dobrze żyło nad Wisłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabialem ten temat z oddaniem dowowodu 20 lat temu i nikt nie chcial go sobie przyjac zadna instytucja panistwowo -administracyjna .Zlodziej by wzial a smietnik przyjal za darmo .Wyjechalem i mam sobie dobrze .Pracuje mam nowe zycie i nie mam klopotow bo sie Polska polityka nie interesuje .Banda durni rzadzi i zlodzieji to fakt .Komus jak nie pasuje pakuj sie kochany rodaku i z tego gowna uciekaj jak najdalej tak jak ja zrobilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polańczyk
POlandia to bieda i zascianek europy...zeby wyrobic 2000 zl pensji do reki musialem wyrobic co najmniej 200 godzin pracy.... to jest bieda.... w holandii zarabialem 100 eu w jedna noc (na rikshy), ale wrocilem bo w polsce jest wygodniej (pod wzgledem jezykowym, ciagle gadanie po angielsku i brak polakow mnie meczyl) teraz czekam az do skonczenia studiow i wyjezdzam... w tym panstwie nie ma perspektyw jesli nie jestes chamem nie umiesz krasc na prawo i lewo albo jeslinie masz bogatych rodzicow... smutne ale prawdziwe... po za tym jeszcze zabra;liscie nam OFE wiec sie goncie.... wyjezdzamy i ciekawe co zrobicie jak nie bedzie komu na wasze emerytury racowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mowiłem tam moja ojczyzna gdzie mi dobrze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judajczycy a raczej chazarowie narozrabiali a wy Polski nienawidzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdel na łyżwach
90% mediow jest wlasnoscia firm zagranicznych Ponad 80% bankow jest wlasnoscia firm zagranicznych Ponad 90% Duzych fabryk jest wlasnoscia firm zagranicznych Ponad 90% Marketow jest wlasnoscia firm zagranicznych Koncesje na gaz lupkowy naleza do firm zagranicznych Obsluga energii elektrycznej nalezy do firm zagranicznych Od maja 2016 cudzoziemcy beda mogli kupowac polskie ziemie Trwa proba sprzedazy polskich kopaln Koalicja PO- PSL juz kilka razy probowala sprzedac polskie lasy Wniosek jest taki, ze jest coraz mniej Polski w Polsce, niedlugo bedziemy niewolnikami cudzoziemcow. Nawet TVN zostal sprzedany Amerykanom. Beda nam jeszcze wieksza propagande wciskac do glow w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
co do Komorowskiego,to Duda w swojej kampanii na kazdym kroku i przy kazdej okazji,powinien powtarzac iz jest to czlowiek,polityk,ktory podpisal sie pod ustawa o podniesieniu wieku emerytalnego,czyli de facto pozwolil,a raczej w jakiejs czesci umozliwil by maxyma iz prawo nie dziala wstecz,akurat w tej legislacji byla martwym frazesem,poniewaz wiekszosc ludzi zupelnie nie zdaje sobie z tego sprawy,lub o tym zapomina co jest rzecz jasna jasne,bo rezimowy o tym milcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kogo zagłosujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczny i prymitywny podział na Pisowców i Peowców wprowadzili politycy i dziennikarze .Utrwalaja ten stan rzeczy,a przeciez nie o to chodzi przy wyborze prezydenta ! Prezydent to osoba to człowiek ktory ma nas reprezentowac i stac na strazy konstytucji .Wiec przy wyborze trzeba wziąć pod uwagę jaka chcemy miec my Polacy tę prezydenture czy safandułe gawędziarza ktory plecie jak potłuczony i robi z siebie a tym samym z NAS półgłówków czy jakiegos bardziej reprezentacyjnego polityka. No i tu jakby na to nie patrzeć najbardziej zdrowym na ciele i umyśle jest pan Duda .Przystojny mądry piekna rodzina ,poglądy jasne i wyrazne ,które nie musza sie nam w całości podobac ,ale jednostki nie da sie uszczęśliwic ,a społeczeństwa nie wolno ,ona sie samo uszczęśliwi jak mu sie da szanse!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu za friko dla narodu polskiego popieraja Izrael w PE: "Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta RP, poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Duda, zagłosował przeciwko przyjęciu rezolucji o uznaniu państwa palestyńskiego. Rezolucji tej nie poparł żaden z posłów PiS."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×