Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
ja to się w ogóle dziwię, że środowiska prawicowe nie wystawiły Cejrowskiego. Ten to by miał poparcie, bo komuchów nie lubi, pedałów tyż, ani Murzynów, ani Unii Europejskiej, ani ateistów czy kogokolwiek, kto nie wierzy w to co on. Poparcie murowane i niewykluczone, że większe niż Duda w którego dmie prezes. Trochę kiepsko, bo gość na bosaka popyla , ale może dałby się namówić na jakie chodaki lub prasłowiańskie łapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold Strzelipyta z Kłaja
Witam! Mam pytanie. Co się dzieje z takim starym forumowym głupkiem co na kaczkach na taczki wszystkich obrażał ? O ile sobie przypominam to był jakiś emerytowany milicjant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Środowiska prawicowe nie wystawią Cejrowskiego, po pierwsze nie jest już obywatelem polskim. A po inne... IMHO jest egocentrykiem.. mógłby nie być uległym na wpływy środowisk, które go po parły. Po następne sam mówił parokrotnie że na polityka się nie nadaje i by nie chciał. No i to co po pierwsze już zamyka dalszą dyskusję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent to osoba to człowiek ktory ma nas reprezentowac i stac na strazy konstytucji . > Ta rola strażnika bardzo, bardzo dużo nas kosztuje :( Jestem za zlikwidowaniem tego stanowiska. Premier może równocześnie pełnić role prezydenta RP tak jak jest w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
To fakt, nasz urząd prezydenta kosztuje więcej niż Brytyjczyków królowa. :D Jaki kraj taka królowa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
No i Durczoka wywalili z TVNu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile kosztuje browar w Bronko-sklepie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W roku 1989 urzędników było 160 tys. przy większej populacji. w 2012 roku było ich 441 tys. Po co taki wzrost? My na nich musimy łożyć. A oni dla gospodarki nie znaczą nic. Nic nie produkują, nie generują pkb. Są jedynie obciążeniem, kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
o to chodzi - dosc mocny elektorat pierdzistolkow ludzacy sie , ze wszystko daslej bedzie po staremu oraz ich dosc dostatne zycie na koszt innych zostanie zachowane , jest zwyklym naturalnym bodzceem do glosowania na 'status quo' czyli rzady judeopolonii wspieranej z tych przyczyn wlasnie przez hodowlanych szabes gojkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno państwowe stanowisko pracy w budżetówce przyczynia się do likwidacji dwóch stanowisk pracy w sektorze prywatnym. Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afery KOmorowskiego,związane z WSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Gazeta Polska Codziennie” jest w posiadaniu nagrania, na którym widać, jak syn Bronisława Komorowskiego uniemożliwia urzędnikowi Inspektoratu Ochrony Środowiska wykonywanie kontroli instalacji energetycznych w warszawskim Ursusie. Tak w praktyce wygląda praca Tadeusza Komorowskiego – prokurenta firmy, której kapitał poprzez sieć kolejnych spółek prowadzi do oficera WSI i członka rady nadzorczej SKOK‑u Wołomin – Piotra P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie,jeszcze troche i Bronek w trakcie kampanii udlawi sie slowem "ZGODA",automatycznie bijac rekord Guinnessa w ilosci tego samego wyrazu w jednym tekscie.Z wyrazem zgoda zasypia i budzi sie,a przez sen tym wyrazem zakluca chrapanie first lady.Z brudnymi nogami wchodzi do lozka,w kaloszach ma zamiar pojsc na czyjas uroczystosc,jednym slowem swoj chlop. "Mordo moja",choc niech Cie usciskam.,zakladajac Nelsona,az do pierwszego chrupniecia... Kiedys wypowiedzial prorocze slowa,ze ktos poleci i sie sprawdzilo.Wiec teraz gdy rzekl do Pdhalan,ze od nich zaczal,a teraz bedzie jechal z gorki,az do morza,to kojarzy mi sie to ze zjazdem ze stoku na nartach,zakonczonym upadkiem na du.plecy.Oby to byly te prorocze slowa. Jest jeszcze prawdopodobne,ze po paru takich powitaniach,chlopina zrezygnuje z dalszej jazdy za dnia i bedzie odwiedzal reszte miejscowosci,gleboka noca.Oficjele,szeptem go przywitaja, dadza jakis upominek,on szeptem podziekujei trzask drzwiami i w droge.Nowatorska kampania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy prezydent to taki,który odchodząc z urzędu jest opłakiwany przez cały naród.Najlepszym przykładem jest José Mujica były już (niestety) prezydent Urugwaju.Okres urzędowania upłynął 1.03.2015 roku.Szacunek dla takich ludzi.Ci,którzy nie znają historii tego Pana proponuję troszkę poczytać.Ciekawostką jest polskie pochodzenie jego żony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który prezydent potrafi unosić się w powietrzu bez krzesła ? Nasz potrafi lewitowac Ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Po Stalinie to nawet nie naród a narody płakały. ;) No i to samo Korei Północnej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale to chodzi o taki płacz prosto z serca idący, a nie pod przymusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacz po Stalinie nie był wymuszony. Popytaj ludzi, którzy pamiętają te czasy. Oczywiście nie wiem jak dokładnie jest w Korei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten Urugwajski prezydent José Mujica, jak czytam, należał do lewicowej partyzantki... zatem na tym kończy się moje zainteresowanie tą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu piszę iż nie mam pojęcia o co chodzi tym Urugłajem.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
u mnie natomiast powstala od pewnego czasu pewna flustracja poranna , poniewaz umieszczono tak ze 120 m przed moim stanowiskiem pracy portret reklamujacy na bidboardzie kaszalota nadetego do granic niemozliwosci ...z napisem - ze ta ZGODA ma nas postawic na nogi , czy jakos tak ... oczywiscie odbieram to jako ZGODE z wizjami kaszalota lewitujacego ponad wszystkim polokami ...czyli widocznie kolejny kaplan z rodu Levich ( czyli lewych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowskiego Polacy bardzo dobrze kojarzą z pilnym i sumiennym POdpisywaniem ustaw rządowych przeciw własnym obywatelom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorowski to szkodnik. Gdyby nie pierwiastek sowietyzmu w polskich mikro mózgach, nie mógłby być prezydentem, no ale... skoro koń kiedyś mógł być senatorem, to prezydentem w Polsce mógłby być nawet Szarik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super łoś
Myrevin o matko ty jeszcze żyjesz ????🖐️ 👄 jak 8 lat temu odchodziłam z forum to ty na nim byłeś LIDEREM dziś wchodzę a tu taka niespodzianka :D nadal nie masz telewizora ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hrabia przepadnie z bulem w tych wyborach ale zona moze startowac do knesetu bez bula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×