Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
sztucz.ie stworzo.o w Judeopolo.ii pew.e ylity zyjace przewaz.ie z .ierobsta , albo z busi.esow zatrud.iajacych .a umowy smieciowe - obciazo,o je smiesz,ym podatkiem 18 % do kwoty 7 tys /miesiac ...a 90 % polskich gojkow wolow roboczych ...maja placic .a utrzyma.ie tego systemu dla bogacacych sie dzieki ukladom , ko.eksjom , korupcji , dziele.iu pomiedzy soba 'tortow' z kasy u.ij.ej oraz podatkow obciazajacych .ajbied,iejszych po prostu - kraj oligarchow , korporacji i obciazo.ych smiesz.ymi podatkami slugusow tego systemu - takie zapozycze.ie historycz.e z czasow Polski mag.ackiej tylko ze role mag,atow oraz ich ple.opote.tow odgrywaja raczej tacy czos.kowi .iepolacy oraz polacy dopuszcze.i do koryta z racji ...wystepujcych jeszcze .iedoborow ilosciowych sily czos.kowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś >>> No właśnie :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś >>> Myslałam, że padne jak przeczytałam, że w górnictwie działają UWAGA ! - 143 związki zawodowe, a roczne ich utrzymywanie kosztuje aż 26 mln zł. Bonzowie związków zawodowych co niektorzy np. Dominik Kolorz (ktory zasłynął powiedzeniem, że "górnicy dalej w ciula robić się nie dadzą"), pracował 6 lat jako prawdziwy górnik, a potem od 25 lat jest tylko związkowcem. Takich jak on jest od groma i trochę, nie wolno ich ani wladz związkowych zwolnić. Oni maja sie o co bić z rządem i o co strajkować . Średnia pensja to 15,5 tyz zł. Który prywaciarz by to wytrzymał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam. to oczywiste, że związki zawodowe są u nas potrzebne. wszyscy wiemy, że pracownicy sa wykorzystywani, maja glodowe pensje, nie mają pewności zatrudnienia i godnej emerytury. Ale potrzeba ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH a nie przewodniczących zwiazkow, którzy biora ogromne pensje i dbaja o swoje stołki, nie o pracownika. Dzisiejsza sytuacja jest chora. Przewodniczący związku powinien mieć pensje zatwierdzoną przez związkowców i to ze składek związkowych, TAK JAK BYŁO TO KIEDYŚ. To solidaruchy niby dbajacy o dobro pracowników wprowadzili zmiany, ale zmiany dla siebie, dla swojej kieszeni NIE DLA PRACOWNIKA. :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE DLA DOBRA PRACOWNIKA ... miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{Najw. Sąd Apelacyjny w Rzymie: "Brak prawodawstwa umożliwiającego zawarcie tzw. małżeństwa homoseksualnego nie jest przejawem dyskryminacji } x I ja to próbowałem tłumaczyć wielokrotnie. :classic_cool: Od wieków nomenklatura nazywa małżeństwem legalizowany związek kobiety i mężczyzny po co to zmieniać i próbować stawiać rzecz do góry nogami. Proste nazewnictwo, jak było od wieków małżeństwo to związek zalegalizowany przez kobietę i mężczyznę. Dla całej reszty, chyba, wystarczy związek partnerski, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś http://pudelekx.pl/tak-to-sie-zaczelo-39317 x znalazłam właśnie takie foto...Nie wiem czy Kinga już wiedziała. Natomiast wiem, że bohater tego zdjątka chce dyktować innym standardy morale pechowiec.gif >>>>>> spójrz na siebie u kogoś widzisz źdźbło w oku, a u siebie nie widzisz belki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
jak wielokrot.ie wspomi.akem - .a wybory ida w 80-100 % ludzuie zwiaz.i z wladza i ci ktorym jest tutaj bardzo dobrze i glosuja oczuwisci .a uklad wladzy ( PO _SLD PSL ) ...a reszta glosuje , albo .ie glosuje glosuja ci co chca cos zmie,ic - i .a roz,e partie glosuja , co sie rozklada - a ci co maja wszystko w doopele , albo .ie wierza w jakas mozliwoßc zmia. - .ie glosuja - dlatego wy,ik jest oczywisty - uklad rzadzacy rzadzi od lat !!! ...a resza polokow poz.iej biadoli , ze cos jest .ie tak , jak byc powi..o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
glosowalam wielokrotnie,nie zmienilo sie IMHO nic-co niby mialoby mnie i innych w mojej sytuacji sklonic bym stracila czas i poszla na wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie głosuj.ktoś ciebie zmusza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
podejrzewam ze glosowalas wczes.iej .a PO , jak twoja koleza.ka ifka . ktora sie do tego przyz.awala w wybrach do UE .a Kowi.a ...a teraz udajesz obrazo.a primado..e , ze te glosowa.ia sa zupel.ie bez se.su , bo to .ic .ie daje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
tz. ...ze , .ie jestes jeszcze 'straco.a ' - udzial w wyborach to zwykly obowiazek .ormal.ego obywatela w kazdym pa.stwie - i kazdy .ormal.y obywatel ..ych pa.stw powie to samo , po.iewaz jest to cos oczywistego oczywiscie .ie jest to jedy.a i .ajskutecz.iejsza forma proby zmia. ...ale dla jak powtarzam uczciwego i .otrmal.ego czlowieka dobrej woli -jest to powi..osc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu .ie ma zad.ego plaszczyka , a.i gor.olot.osci - du must tu. das , was du sollst tu. fur leute diese regel ist .icht schlecht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ifka po paru latach 'bledow i wypacze.' ...zalapala , jak to ifka i ci ktorzy cos tam udaja , ze to byly 'jakies bledy ' moka diag.oza - jest wlasciwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas głosowania w ankiecie organizowanej przez TVP Info doszło nagle do niesamowitego przyspieszenia wśród głosujących na jeszcze urzędującego prezydenta. Do godziny 15:00 Bronisław Komorowski zdobył 18 proc. głosów, w ciągu 30 minut sytuacja jednak diametralnie się zmieniła i prezydentowi przybywało 1000 głosów na sekundę - dziwi się serwis Pikio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedaż Polski cd
Z ujawnionej przez WikiLeaks tajnej notatki ambasadora USA w Polsce wynika, że Donald Tusk oraz Bronisław Komorowski planowali sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę odszkodowań dla Żydów za mienie zagrabione przez Niemców i Sowietów. Czy nocna próba zmiany Konstytucji RP sprzed kilku dni (umożliwiająca sprzedaż Lasów) była tylko częścią większego planu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez pisu nie mozna zmienić konstytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba zlikwidować PIS. w tvn 24 mówiły , że Duda był naćpany. i co pisiory nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówili że był na prochach /lekarstwach/ a nie naćpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak naćpany prochami ale naćpany. tak mówiły uczone w TVN24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce uczciwą pracą można dorobić się tylko garba. Doświadczam tego na własnej skórze , po ponad 20-stu latach uczciwej pracy. Mamy "zieloną wyspę" przecież rośnie u nas dużo szczawiu z głodu nie zdechniemy , tylko niech będzie sprawiedliwość i ludzie z rządu niech też karmią swoje dzieci trawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zająć się sprawami Ukrainy niż wyżywić Polskich bezdomnych zresztą po co przyjdą Banderowcy i ich wymordują.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtragiczniejsze jest to że państwo nakłada wysokie podatki na ludzi z najniższym wynagrodzeniem 1750 zł brutto, miesięcznie składki po stronie pracodawcy i pracownika wynoszą 830 zł, tyle zabiera państwo od ludzi z najniższą krajową żeby te pieniądze przekazać na uprzywilejowane grupy społeczne które mają całkiem przyzwoity poziom życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsze obliczenie zarobków, przedstawił mi kiedyś kolega. Powiedział, że najłatwiej jest sprawdzić ile się zarabia poprzez przeliczenie; ile big mac'ów kupisz za jedną godzinę pracy? Mi wychodzi 4/5 maca. A takiemu typowemu Niemcowi np. 2-4... Jest różnica? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO ,cos na podsumowanie ADOLF mial pol swiata w rekach z robolami za darmo-padl.Taka WIELKA ROSYJA tez zdarmowymi przelicznikami rublowymi tez nie dala rady tego molocha utrzymac.Wyniosla UNIA z POLSKA w skladzie m.innymi tez juz rokuje upadkiem.Jak urzednikow wiecej jak robotnikow to co z tego moze wyniknac.Tylko UKRAINA ii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
_iftar_ wczoraj W spotkaniu PBK z piłkarzami ręcznymi uczestniczyło więcej ministrów i doradców niż w ogłaszaniu walki o reelekcję. Uznali je za ciekawsze? f IMHO, więcej osób dziś w Polsce interesuje sport niż ta mglista i to bardzo kampania. Mignęła mi gdzieś w TV (na żywo, chyba..) ta konwencja Dudy.. nie dałem rady na to patrzyć.. :o Ponoć to na poważnych badaniach oparte, społecznych i socjologicznych... że niby takie coś ma chwytać serca potencjalnych wyborców... No ale Komorowski... subiektywnie, rzecz jasna, król nudziarzy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konwencja Dudy była ok .I mówił ładną polszczyzna ciekawie i sensownie .Komorowski gdy gada polowa sali śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Powtórzę... JA nie potrafię oglądać takich show. Nie wiem o co chodziło Dodzie. I tyle. Co absolutnie nie oznacza że Komorowskiego dało się słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×