Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
iftar_ dziś Niestety obawiam się, że Komorowski te wybory wygra. Aparat info jest w rękach obecnej władzy. Np na takiej stronie GW dziś wzmianki nie ma o wczorajszej konwencji. Salam Al-Kutz X Göwno Prawdy nikt myślący nie czyta. Media mówią (mało , ale mówią), internet huczy, wiec bul nie ma szans na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bul wygra bo tak pasuje wuesi.:) Stało by się inaczej, gdyby wybory prezydenckie pilnowane były przez zagranicznych obserwatorów Z pewnością dużo mniej byłoby głosów nieważnych, co zwiększyłoby szanse Dudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu znieważano Shatyna stawiając go do kąta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Shatyn. Lansował się na nie wiadomo kogo, a wyszło jak zwykle:O Wyśmiewany przez wszystkich userów, nie znalazł zrozumienia również w Redakcji:) Jego topiki znikają jeden po drugim:D Shatyn zeszmacony, pomiatany stanął na przepaścią Shatyn! Naprzód! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszą się bać Dudy, skoro Wroński i „Gazeta Wyborcza” już zaczęli kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nikt nie czyta Głosu Cadyka ? - ifka czyta ...i wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy, największy bluzg: "czerska mać" :) 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano to looz. Zapomniałem, ze iftar to baba :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiad z maklerem jest z 2011 roku. Faktem jest że wielu oskarża ten bank za spowodowanie ostatniego kryzysu, na którym, rzecz jasna, ten bank( czy grupa inwestycyjna, nie wiem do końca jaki to ma status) na tym sporo zarobił i chyba to miał na myśli ten makler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj był piękny dzień :) Najpierw konwencja w stylu amerykańskim przyszłego prezydenta Andrzeja Dudy, a potem skasowanie topiku Shatyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to popychadło. Wszyscy go przepędzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynowi pozostało wklejanie do worda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja głosuje na Andrzeja Dudę. zachęcam wszystkich chcących zmian w Polsce do głosowania na Andrzeja Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebojowe wystąpienie Janusza Rewińskiego na konwencji Andrzeja Dudy hitem internetu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx451
fala hejtu dziś no i na koniec: ta polaryzacja - shatyn zły, niegodziwy a cała reszta dobra, mówiąca jedyną prawdę , uczciwa itd. jest fałszywa x Chyba nadal nie rozumiesz o co chodzi. Tak, każdy kto popiera III RP jako twór układu pomiędzy komuną i częścią elity solidarnościowej/korowskiej, jest zły, bo szkodzi Polsce. Albo głupiec, albo agent. Tertium non datur. Można jedynie ująć to łagodniej bo spektrum postaw od głupoty do agentury jest bardzo szerokie. Są ludzie nieświadomi i błędnie przez to rozumujący, są nieświadomi i uparci, są świadomi i czerpiący korzyści ze stanu w jakim znajduje się Polska. Sytuacja została już dawno i wielokrotnie opisana, jej przyczyny, można sięgnąć, poczytać. Jest Zybertowicz, jest Ziemkiewicz, jest Krasnodębski, jest Dudek... Są teksty publicystyczne i opracowania o charakterze naukowym. Dlatego, ja już skończyłem z delikatnością. Popierasz III RP, to jesteś albo naiwny, albo jesteś częścią układu. Dyskusja o wadach i zaletach Dudy, o górnictwie, o tym i owym, jest tylko mydleniem oczu, bo u zarania każdej sprawy w III RP, leży jej GENEZA. FOZZ, ArtB, WSI, uwłaszczenie nomenklatury... To są tematy aktualne, bo ich skutki są bezpośrednio dziś odczuwalne. Żyjemy w rzeczywistości wprost wynikłej z faktów, jakim był ZABÓR MIENIA przez partyjną nomenklaturę/SB. Kto tę genezę marginalizuje, pomija, rzuca się na bieżącą polityczną srrraczkę, oderwaną od jej przyczyn, ten skazuje się na wykluczenie z rozmowy. Tak samo nie da się gadać z Shatynem, jak nie da się gadać z Lisem, Paradowską, Żakowskim, Urbanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on-warszawa dlaczego pod swoim nickiem nie piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx451
gość dziś on-warszawa dlaczego pod swoim nickiem nie piszesz??? x Jeśli to było do mnie, to nie jestem on-warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak było jak piszesz On-warszawa to bez trudu rozprawiłbyś się w dyskusji ze Shatynem, powołując się na odpowiednie fakty, argumenty. A tymczasem to Shatyn z każdej dyskusji wychodził zwycięsko bazując na realiach i faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to przepraszam,podobny styl masz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn,a Ty się zaloguj,a nie bronisz siebie na orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ma bana za obrażanie innych użytkowników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx451
I tak też, było bez trudu z nim się rozprawiałem, nie raz. III RP to jest wyznanie wiary ludzi sformatowanych przez środowisko GW. Naprawdę można sobie obejrzeć dość programów, gdzie Zybertowicz, Ziemkiewicz, Krasnodębski... przedstawiają rzetelne argumenty i Paradowska, Żakowski, Lis te argumenty omijają, zakłamują, wyśmiewają. To samo z Shatynem. Naprawdę w polityce oprócz siły argumentu, liczy się argument siły. Po prostu osoby stojące po stronie układu/III RP nie mogą przyznać się do tego, czym jest III RP, bo by straciły. Osoby, które nic nie mają w sensie materialnym, ale uparcie bronią systemu III RP, robią to bo przyjęli na wiarę, to co im Michnik powiedział, to jak III RP opisał, jak ją przecież współtworzył. Proponuję wziąć "Michnikowszczyznę" i polecieć rozdział, po rozdziale. Nie obroni swojej pozycji ani Shatyn, ani Paradowska, ani Kiszczak. Problem w tym, że rozmowy nie będzie, będą przeklejki, rechot i stawianie się w pozycji antyoszołoma, mędrca. Powiem ci, że ja kiedyś, dawno już temu, też przyjmowałem, mniej więcej na wiarę michnikowszczyznę. Ale po iluś tam lekturach i przemyśleniach, nie miałem wyboru i musiałem niestety przyjąć prawdę, że FOZZ, że WSI, że III RP to jest postPRL, niestety. Nie mam zamiaru wikłać się w taką rozmowę, gdzie dyskutant, de facto propagandysta, omija GENEZĘ III RP. To nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Dobrze powiedziane "Shatyn wychodził" . Głównie wychodził sobie bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x A kto inny chciałby bronić Shatyna jak nie Shatyn w orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy się spozycjonowali po przeciwnej stronie a Shatyn stoi tam gdzie stało ZOMO...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> oj biedaku. Shatyna topiki maja powodzenie i znikaja przed wyborami bo nie sa pro PiSowskie :) , to wiadomo nie od dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik shatyna został zbanowany zaraz po tym jak maaagdalenka zapomniała się wylogowac i zaczęła chwalić samą siebie a shatyn to zauważył. nawet tu wkleił jej posta ale też szybko go skasowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś no i na koniec: ta polaryzacja - shatyn zły, niegodziwy a cała reszta dobra, mówiąca jedyną prawdę , uczciwa itd. jest fałszywa >>> :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maaagdalenka x No i co takiego w tym było szczególnego, bo nie znam kontekstu? CO to moderacji przeszkadza? Kim jest maagdalenka? To jakiś projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×