Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uihuihipuhiuhi

Kiedyś chciałem poderwać przeciętną dziewczynę i wiecie co?

Polecane posty

Gość uihuihipuhiuhi

Latwiej zdobyć naprawdę piękną i atrakcyjną bo ONE NIE MAJA TAKICH WYMAGAN JAK TE PRZECIETNE LUB NAWET BRZYDKIE!! SZOK! (chodzi o wyglad) Tak bylo w moim przypadku, zdobylem piekna i bylem z nia w sumie prawie 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzia anna maria
co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life sucks XXX
gratki :) to co dla Ciebie jest piekne, dla innych jest brzydkie, wiec nie ma co dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_zazdrośnica
Jestem przeciętna. Zaborcza,zazdrosna menda B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVP @
Ja tez widze ze przecietniary maja wybujale ego ale nie wiem skad sie to bierze. Tzn moim zdaniem jak juz sie starac to lepiej o jakas ladna , piekna kobiete, one paradosalnie nie maja w glowie przybitej tabliczki "tylko przystojniak, tylko przystojniak">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietne po prostu
reperuja swoje ego. chca przed kolezankami pokazac "mnie tez stac na takiego faceta, nie jestem gorsza". Dlatego wychodza na takie pojebane zolzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U MNIE NA STUDIACH
PRZECIETNE CHODZILY Z PRZYSTOJNIAKAMI, TE ZAJEBISTE Z BRZYDALAMI LUB TOTALNYMI SREDNIAKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakom;leksione brzydule
marzą o księciu co skompensuje im ich parchate ryjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
Coś w tym jest, też zaobserwowałam jakiś czas temu to zjawisko. Ładna, pewna siebie dziewczyna ma na tyle dobre poczucie własnej wartości, że nie potrzebuje do tego najlepszego i najprzystojniejszego kolesia ani starania się na siłę aby utrzymać go przy sobie. Wie, że jeśli coś pójdzie nie tak czy koleś okaże się chamem to zawsze znajdzie się inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czym do czego
pojebało ci się w systemie koleś. na pewno jakiegoś potwora złapałeś. łatwa to nie znaczy piękna. piękno to pojęcie bardzo subiektywne.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famfary na czesc
ale sobie rekompensujesz to, że odrzuciła cię wymagająca piękna kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
byłam piekna chodzilam z pastetami, chamami i bnurakami, zrobiłam sie przecietna mam prazystojniaka. resumujac: wole byc brzydka i miec ładnego i faj nego niz byc ładna i miec buraka, debila i paszteta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
wiadomo ze taki p[asztet szuka sobie pieknej aby podbic swoje ego i zaleczyc kompleksy... my to samo robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowlosa menda
chiałeś , ale nigdy ci się nie udało i nie uda.próbuj, bo chcieć to móc. więc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sama 22
Przeciętne bardziej wszystko komplokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa mam w ręku
fajne podejście tylko dlaczego się tak kurwa ślinisz i tutaj o tym piszesz. boli, co> wszystkiego nie da się mieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
"Przeciętne bardziej wszystko komplokują." to uderzaj do pieknych a my bedziemy uderzac do przystojniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak ken i barbie
o rzesz, no to ci dopiero:P znam zajebistą parę, piękni, wiecznie młodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
przystojni nie kmplikuja...wiec badz przecietniakiem i uderzaj do pieknych bo w lidze przystojnych raczej nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sama 22
Ja jestem przeciętna i podrywają mnie przeciętni faceci. Przystojni udają, że mnie nie widzą. Może ja jestem piękna, tylko o tym nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak my ania uderzac
musimy wysoko, kofam cię::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
"Nie sama 22 Ja jestem przeciętna i podrywają mnie przeciętni faceci. Przystojni udają, że mnie nie widzą. Może ja jestem piękna, tylko o tym nie wiem..." dokładnie...uderzaj do przystojników a juz bedziesz wiedziała o co biega...swój swego wyczuje :P i nie zechce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
"tak my ania uderzac musimy wysoko, kofam cię:" mnie juz uderzyłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemizuje z tym czymś
a jak ktoś ma tylko wielkie mniemanie o sobie, bo mamusia wmowiła,żeś piękna i się tak puszysz:P widzę jak babki brzydkie muszą się prostować przy zgarbionej, ale naprawdę pięknej kobiecie. cóż kobiety pierś do przodu, łopatki ściągnięte -uśmiech szeroko i chulaj dusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
"polemizuje z tym czymś a jak ktoś ma tylko wielkie mniemanie o sobie, bo mamusia wmowiła,żeś piękna i się tak puszysz widzę jak babki brzydkie muszą się prostować przy zgarbionej, ale naprawdę pięknej kobiecie. cóż kobiety pierś do przodu, łopatki ściągnięte -uśmiech szeroko i chulaj dusza" własnie o mnie mówisz a mam faceta jak modela ;) zreszta jak ma pojsc do innej to sobie polezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
"gówno będzie zawsze gównem, nie da się ciebie niczym uderzyć, można jedynie wezmać sprzątaczkę" to moze juz wezwij ja co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×