Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krolowa Deszczu

Truskawka, przystojny....znowu usneli

Polecane posty

jak mam Ci je dać? Odciąć, wpakować w spożywczy pojemnik próżniowy i przez pocztę poleconym wysłać? Żona sie ucieszy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość dla Królowej i przystojnego: nad Białym pogoda piekna,niebieskie niebo,zero sinic,zaraz idę na plażę i do wody:):) Miłej pracy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Truskawka :) Ciszy mnie Twoja pogoda ducha i nie tylko ta pogoda :) milego opalanka, na sam mysl robi sie jakby lepiej a na biurku tyle papierow ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do spania poziomka !
Nie zawracaj glowy pożądnym ludziskom, tylko kładż się do wyrka i wróć za dwie godziny ! Narka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do spania poziomka !
A duże żądło miał ten komar że ci tak dobrze w d u p e zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, komary! Ja tez mam ten problem one wszystkie na mnie leca szkoda ze tylko komary :) truskawko musze uciekac pod prysznic i troche sie ogarnac, czuwaj na posterunku moze pszystojny sie odezwie.. nie bylo go tak dlugo tak Ciebie...moze zaginal w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem czy tak dobrze mi ten komar zrobił skoro od niego uciekłam:D:D nawet w spokoju posiedzieć nie dał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do spania poziomka !
żądło miał ? miał ! tyłek boli ? Boli ! Więc czujesz się jak po pożądnym przeczepaniu d u p s k a tak ? No to nie narzekaj tylko się ciesz że ten komar akurat twoje d u p s k o wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×