Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolnadroga153

babski wieczór

Polecane posty

Gość wolnadroga153

W sobotę organizuję babski wieczór, ale nie mam pojęcia co mogłabym przygotować na tę okazję... Razem ze znajomymi chcemy poplotkować przy dobrym winie i... czymś dobrym do jedzenia;) Bardzo proszę o porady co mogłabym ugotować na tę okazję. Dodam, że wolałabym coś na słodko;) Pozdrawiam i BAAAARDZO proszę o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnadroga153
chodzi mi i o ciasto i o przekąski... ser i winogrona odpadają.. ale dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja słucham
kosmetyki są najważniesze i alkohol:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czesto
robie na babskie wieczory ktore przeciagaja sie to poznej nocy salatke grecka salatke z tunczyka - tunczyk czerwona papryka cebula _majonez i keczup kupuje jakies ciasto ciastka czipsy paluszki orzeszki itd kanapeczki - bagietka duga + sery plesniowe pomidorki koktajlowe losos itd kanapki z krakersow smaruje maslem czonskowym krakersa klade lososia i pomidorki koktajlowe czesto robie sama sushi - z lososiem wedzonym, paluszkami krabowymi i swiezym ogorkirm koreczki - zolty ser papryka czerowa i ogroek konserowy i tortille z cieplym nadzieniem tzn robie jakis sos kukurydza fasola pieczarki itd i tortille podrzewam w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
ja ostatnio kupuje takie male, okragle pizze w Waitrosie, jest juz na nich ser (mozarella, parmezan) i sos pomidorowy klade na to pokrojone pikantne chorizo, swieze pomidory, papryke, przyprawiam sowicie ziolami prowansalskimi i do pieca na 20 minut az sie zrumieni. pyszne i chrupiace danie na cieplo. czesto na tego typu posiadowy pieke tez muffiny z owocami - szybko sie piecze i sa pyszne, a przy tym ladnie wygladaja na tacy. wszelkie snacki i przegryzki sa fajne, koreczki, swieza salatka owocowa, lody z bita smietana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redhair
u mnie w najbliższy piątek babskie spotkanie... z pracy wróce około 18 więc niewiele dam rade przygotować:/ zamówię pizzę i zrobię jakąś sałatkę a na deser zawsze zdążę już podczas imprezy upiec babeczki z oetkera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz zrobić jakąś porządniejszą potrawę to zrób może np. lasagne albo naleśniki ze szpinakiem (pychota). A jeśli coś bardziej na lekko to do winka zrób deskę z owocami - kawałki arbuza, pomarańczy, winogrona + np. deskę serów (pokrój ze 3 rodzaje serów pleśniowych) i czipsy ;) Albo do tego ziemniaczki talarki przypieczone np. z plasterkami ogórków i pomidorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×