Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jina

Łóżko dla dwulatka ??? Jakie???

Polecane posty

Gość normy
moje dziecko już od ponad roku śpi w łóżku 90x200. I nie jest za duże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chodzi mi o to czy dla takiego dziecka kupic 90X200 czy lepiej 80x160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupujemy 80x160... nie chce niepotrzebie zagracac pokoju a zanim corka dorosnie do lozka 90x200 troche czasu minie..... i lozko i tak pewno bedzie do wymiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podjełam decyzji bo jak bym tak uczynila to bym nie pytała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normy
to Rebeka pisze że kupuje 80x160 a nie autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zdecydowaliśmy się na większe bo mały się wierci w nocy i na tym jest mu wygodniej może spać wzdłuż i wszerz. poza tym ma dość spory pokój więc nie martwiliśmy się o miejsce no i lubi się bawić na łóżku ma tam sporo miejsca. wszystko zależy od waszych potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanieto
lozko Wiola. Mam stolik i mozna powiedziec jest solidnie wykonany. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pianistkaaa
Proponuję łóżko dwupoziomowe, przyda się w przyszłości, a na razie w razie potrzeby któreś z rodziców mogłoby spać przy dziecku. www.lozkapietrowe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Dobre ceny za łóżka tapicerowane i drewniane mają na stronie www.poprostulozka.com.pl . Jest z czego wybierać. Myśmy stąd zamawiali już 2 razy. Ostatnio łóżko dla syna, a wcześniej sobie do sypialni. Obsługa bardzo pozytywnie nastawiona do klienta, można z nimi wszystko uzgodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolainka78
Ktoś wcześniej napisał, że kupił 200x90 i że nie jest za duże dla 2 latka, no cóż, bez komentarza. Oczywiście lepiej jak jest za duże niż za małe, to tak jak z ubraniami, w za duże można się ubrać, inna kwestia to jak się w nich wygląda :) Oczywiście nie każdego stać na zmianę łóżka co 5 lat. Kilka porad o kupowaniu łóżek dla dzieci możecie znaleźć w tym artykule http://malekrolestwo.prv.pl/wybieramy-lozko-dla-dziecka.html być może ameryki tu nie odkrywają ale często zapomina się o pewnych podstawowych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do małego pokoiku łóżeczko idealne moim zdaniem .pokoj-dla-dziecka.pl/lozka-jednoosobowe/10-lozeczko-kasia-z-szuflada.html, od producenta z ocenami maksymalnymi z Allegro. W sklepie jest trochę taniej niż na aukcjach, więc dlatego zostawiam namiar. Za 350 złotych masz łóżko z materacem, co jest wręcz nieprawdopodobnie w takiej cenie. Szuflada bardzo pojemna na zabawki u mnie akurat. Lekkie, zaokrąglone krawędzie delikatnie, żadnych błędów wykończeniowych. No i dwa lata gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×