Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Wierszyk dla kobiet :)

Polecane posty

WHO, dlaczego wątpliwy zaszczyt? No i o jakie spięcie chodzi? Miałem jakieś spięcie z reminką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze :) choć spałam może 3 godziny, nie mogłam zasnąć. Byłam u brata przez parę dni, teraz jestem w domu :) i właściwie to by było na tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezabójcze :) Powiesz mi swoją pierwszą literę imienia?:) P.S. Zr zbywaniem chodziło mi o to, że kiepskawo opisałeś jak Ci minął dzień:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostradamustaktoja
heaven dzisiaj zapodała foto - miało to miejsce na temacie traktującym o pięknej duszy uwięzionej w brzydkim ciele :o http://www.voila.pl/080/he95x/index.php?1\ WHO prawdziwy koneser damskiej urody z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przybywam pochwalić się Wam moim lekutko podobym do mnie portretem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee... Beliar - respect :D. Heaven, przy czym jak pisałem... nie jestem w stanie powiedzieć czy odpowiem nawet o takiej godzinie. To pytanie jest... biorąc pod uwagę ilość informacji, które na tym forum napisałem... niebezpieczne - a dokładnie odpowiedź na nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :) kiedy indziej to z Ciebie wyduszę;) Właśnie widać jak mój podszyw ruszył gdy wkleiłam zdjęcie tej dziewczyny i powiedziałam, że podobnie wyglądam. Czyta zawiść i zazdrość. Niewiarygodne, że też komuś chce się poświęcać tyle energii na takie za przeproszeniem skurwysyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhh
co prawda lekko spóźniony, ale jest wierszyk: Ja cię KO... zą poszczuję, Ja cię LU... dźmi obgaduję, Ja cię ŚCI... aną zatrzymam, bo innego rymu ni mam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to jeszcze nie ma o mnie wierszyku tak jak o innych prawikach. Powoli, powoli i miejsca w szanownej lozy prawików się dorobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnisvivueevivo
Zatem to ich życie. Jakież ubogie i prymitywne takie jak i Twoje , noworodku kafeterii :) przyganiał kocioł garnkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnisvivueevivo
spora część tutejszych uzależnieńców ma prymitywne poglądy zatem życia też mają najpewniej prymitywne. alkoholicy też mówią ,że w każdej chwili mogą przestać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×