Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Wierszyk dla kobiet :)

Polecane posty

Gość omnisvivueevivo
Jestem tu z jednego powodu a Tobie nic do tego Pomarańczo ja krytykuje Ciebie = Ty krytykujesz mnie - to palindrom i samonapędzająca się maszyna ;) a poza tym ja też jestem tutaj z jednego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnisvivueevivo
Popis mocno prymitywnego sposobu na to aby mnie stąd usunąć . no way! Ty jestes ozdobą tego forume :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnisvivueevivo
WHO, bejbe , do mnie pisze się tylko palindromami , bo innych konstrukcji nie czaję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omnisvivueevivo Dlaczego jesteś złośliwy?:) Nie pisałam konkretnie do Ciebie, tylko, że podszywanie się jest chamskie. Ty się pojawiłeś i traktujesz to jako atak na siebie. Nikogo nie oskarżam. Nie kłóćmy się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚOZ, Angielski od zawsze mnie interesował tak jak Ciebie nauki polityczne:) Nie ukrywam, że mam smykałkę do tego. Wielką przyjemność sprawia mi jego nauka:) To był jedyny przedmiot z którego najlepiej dawałam sobie radę. Właściwie nie miałam iść na anglistykę, rozważałam również nauki o rodzinie, psychologia. Miałam problemy (osobiste) i planowałam rok przerwy, ale tak wyszło, że złożyłam papiery i jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie. Teraz nie kumam choso chosi. :D No właśnie, choso chosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pantero. Noo pogaduchy 4 stronę przekroczyły. A zaczęło się od sucharowego wierszyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę Wam powiedzieć smutną wiadomość. Muszę przestać pić ukochane piwko celem przypakowania. :( Przy piwku i odżywkach długo bym nie pociągnął :P Może palenie rzucę jak się bieganie zacznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie taka zła wiadomość znowu. :classic_cool: Ukochane piwko wciąga człowieka w przepaść nałogu i wtedy przestaje być ukochane. ;) Przerwa w ustawicznym wychylaniu kufelka dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panther, jeszcze nie mam... jestem w trakcie studiów :). Heaven, "Właściwie lepiej być dobry z jednej dziedziny niż w wielu kiepski." Osobiście też tak uważam... przy czym nauki polityczne to kierunek wymagający dosyć wszechstronnych zainteresowań - trzeba się znać choć trochę na ekonomii, prawie, socjologii, historii itp., a w żadnym z nich nie jest się prawdziwym ekspertem. Oprócz samych nauk politycznych naturalnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×