Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KEEPsky Fdk

Trudno znaleźć kogoś ciekawego do pogadania

Polecane posty

Jasne że można i w zasadzie zgadzam sie z Tobą, seks temat jak każdy inny, trochę już nawet w negatywny sposób wyświechtany, aż czasem chce się o nim pogadać w troche inny sposób ;) Ale co racja to racja, tematy sie powtarzają, ale rzecz w tym, żeby znaleźć kogoś, kto do powiedzenie coś ciekawego, nawet na te powtarzajace się tematy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-taka, tematy się powtarzają ale kazde z nas ma coś swojego coś osobistego do powiedzenia w każdym z tych tematów. Każde z nas ma inne doświadczenia inne odczucia. Właśnie taka prosta, szczera wymiana myśli jest ciekawa. Nie ma tematów tabu, są tylko bardziej łagodne lub bardziej prymitywne spposoby ich przedstawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat święte słowa, i wiesz co, jakis czas temu też nawet o tym pisałam tu na kafe ;) Że ciężko jest spotkać kogoś, czy to w realu czy w sieci, z kim możnaby gadać o wszystkim i niczym, na tematy błache i poważne - co do poważnych to mam wrażenie, że wiele osób ich unika i od nich ucieka, kompletnie nie rozumiem czemu - a jeśli już ktoś się wypowie na taki niewygodny temat to prześmiewczo i szyderczo, nie wiem skąd to sie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie mimo wstęnych uprzedzeń, rozmawiamy w miarę normalnie. Zapraszam na GG 10247131. Teraz już musze uciekać. Dziekuję wszystkim pozytywnym i negatywnym sądom. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×