Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *weronikao*

*********** TERMIN KWIECIEŃ 2012 *************

Polecane posty

Gość *weronikao*

Witajcie :):):):):) 9 sierpnia 2011 dowiedziałam się, że jestem w ciąży - to był 1 test, kreseczka jasna ale widoczna! Przeczuwałam ciążę już kilka dni po przytulaniu - zaczęło mnie boleć podbrzusze i plecy - i tak jest do dzisiaj. Mam 26 lat, naprawdę wspaniałego męża i jestem szczęśliwa :) Kalkulatory w necie pokazują 3 daty porodu, 20 - 21 -22 kwiecień 2012 :) Ktoś do mnie dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *weronikao*
dodam jeszcze: - moja 1 ciąża - 1 cykl starań - jestem konkretnie przeziębiona i boję się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyyyy
jeszcze od grypy nik t nie poronil:O to idz do lekarza a nie stękasz nad forum my cie nie wyleczymy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratkatats
a taki temat juz jest wystarczy sie troche wysilic i poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *weronikao*
Piękny początek, dziękuje wam serdecznie, współczuje waszym mężom takich kobit :O szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaramamusia
Dziewczyna pisze ze zaszla w ciaze, jest happy, optymistka a wy co? polskie matki polki nie znaja slowa gratulacje, moze pomoge, tylko cholera jasna przycinac.JA GRATULUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratkatats
dzieczyno bo zadajesz glupie pytanai to masz glupia odpowedz do lekarz sie idze rozumiesz!!!! bo tu nie ma lekarzy zastanow sie co piszesz to nikt tak pisac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tej godzinie to chyba
tylko bezrobotne zawistne babska tu siedzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahaahaha hahahaha hahaha
barbaramamusia a ty co francuzka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *weronikao*
JAKBYŚ CZYTAŁA ZE ZROZUMIENIEM TO BYŚ DOCZYTAŁA, ŻE BYŁAM JUŻ U LEKARZA 3 DNI TEMU. SPADAM Z TEGO FORUM, NIGDZIE NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKIM CHAMSTWEM POLSKICH BAB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tej godzinie to chyba
ja mam swoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-===========================
a skad wiesz kto tu siedzi rangingi robisz:O a jak ty jestes w pracy do zapierdalac a nie pisac glupoty ale to juzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-===========================
nie wrzycaj wszystkich do jednego forum autroko polskich bab a ty to co niby jestes nie polka:O spadaj spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja coś dorzucę bo mnie wkur
AUTORKA NAPISAŁA: Witajcie 9 sierpnia 2011 dowiedziałam się, że jestem w ciąży - to był 1 test, kreseczka jasna ale widoczna! Przeczuwałam ciążę już kilka dni po przytulaniu - zaczęło mnie boleć podbrzusze i plecy - i tak jest do dzisiaj. Mam 26 lat, naprawdę wspaniałego męża i jestem szczęśliwa Kalkulatory w necie pokazują 3 daty porodu, 20 - 21 -22 kwiecień 2012 Ktoś do mnie dołączy? --- CZYLI ZALOZYLA PRZYJEMNY TOPIK (JAK JA KIEDYS) I CHCIALA POZNAC OSOBY KTORE TEZ WLASNIE ZASZLY W CIĄŻE. NIE WPISALA SIE ZADNA TAKA, TYLKO WSZYSTKIE INNE DOSRYWAJĄCE JEJ PROSTAKI. TO NIE TEMAT DLA WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×