Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4545yppl876

39,3 st gorączki u 5-latka- co robić ??

Polecane posty

Gość gość
Wygodną opcją dla ludzi którzy nie przepadają za termometrami na baterie jest nasz classic xl, tutaj wszystko działa jak w starych tradycyjnych termometrach, z tą jedną różnicą że nie ma trującej rtęci więc nawet jakby szkło pękło to nikomu krzywdy to co w środku nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny termometr dostałam od córy ostatnio to jest model classic xl, klasyczny tradycyjny z normalnym badaniem przy ciele, ale jest fajniejszy niż stare termometry szklane bo udało się rtęć zastąpić czymś nieszkodliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bezdotykowy Mini Temp, mały wygodny poręczny model ale jednocześnie mierzy fajnie, szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tez zdecydowalam na Mini Temp i potwierdzam ze badanie trwa tutaj chwilke i jednocześnie nie mam poczucia zeby mi jakieś badania falszowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona zamawiała ostatnio termometr Classic jeśli dobrze kojarzę to produkcja jest niemiecka. Mierzy dokładnie a akurat jakiś czas temu chorowało mi się troszku także termometr był ciągle pod pachą. Szklany tradycyjny ale nie trzeba się stresować tutaj rtęcią gdyż albowiem nie ma jej w składzie .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze nam też mierzy ten Classic. Tanio wygodny z gwarancją na zawsze bo też prawda jest taka że w klasycznym szklanym termometrze to nie ma prawa się coś zepsuć. Jedyną opcją jest to że się rozbije. No i tutaj też plusem jest to że nawet jakby się rozbił to nie ma rtęci w środku więc wystarczy posprzątać i po kłopocie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Jak dla mnie obsługa bezdotykowego termometru jest bardzo wygodna i szybko można zrobić pomiar i to faktycznie najważniejsze, dlatego rzeczywiście na taki zakup warto postawić. Z tych fajnych modeli to niewątpliwie będzie od sanity model fasttemp, przy dzieciach bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×