Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Szukam fajnego męża:) - rozdział 2.

Polecane posty

Kontynuacja tematu -Szukam fajnego męża:), który miał już 82 strony i został wykasowany. Zapraszam potencjalnych kandydatów i wszystkich stałych bywalców!:) Nowym gościom przedstawiam pierwszy post, który rozpoczął temat: 'Szukam fajnego męża, niedługo skończę 27 lat i stwierdziłam, że już czas rozglądać się za kimś równie fajnym jak ja, kto dotrzyma mi kroku w życiu:). Mam za sobą jeden poważny związek. W przyszłości widzę siebie jako szczęśliwą żonę i matkę radosnych dzieci. Poszukuję kogoś z podobną wizją przyszłości:)' Tak mnie więcej zaczęła się ta podróż....:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazda jame
jak irodzaj sexu preferujesz ? oral anal ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Aż wyjątkowo chciało mi się dziś wstać:). Tematem będę opiekować się na dobre od poniedziałku. Do tego czasu to tylko wpadnę na chwilę kwiaty podlać;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zniechęca bardziej
niż desperacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazda jame
sex podstawa udanego zwiazku ... pisz jakie masz preferencje. b onie ma co sie pocic i pisac jak ty nawet laski nie zrobisz przyszlemu mezowi czy nie dasz pojebac w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zniechęca bardziej
naprawdę wierzysz w to, że znajdziesz tu faceta? O święta naiwności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedni chłopcy... którzy wiedzieli tylko sex w tv i internecie :) ale zawsze potrafią rozbawić z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zacznijmy znów od początku....Kafe jest tylko jedną z zatoczek do których przybijam;). Rozglądam się tu i tam, coby niczego nie przeoczyć. Dłuższe chwile spędzam tu wieczorami. Lubię poznawać ciekawe osobniki, bez znaczenia miejsce i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znam i nie wiem
np jakie pary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zniechęca bardziej
jasne, ze kazdy sposób jest dobry, ale jednak czuć tę presję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zniechęca bardziej
Możesz sie przyznać do swoich słabych stron zarówno w wyglądzie jak i w charakterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnienie: Mąż mi potrzebny tylko taki, z którym uda mi się zbudować bliską więź emocjonalną, intelektualną i fizyczną. Nie interesują mnie półśrodki. W przeciwnym razie wolę być samotnym stateczkiem, bo to też, wbrew pozorom, ma swoje uroki;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że mogę się przyznać, tylko nie wiem, czy ktoś postronny nie oceniłby mnie bardziej obiektywnie:). W mojej opinii, zarówno charakter, jak i wygląd, mam znośny:). Mam tam swoje naleciałości, jak każdy, ale nie są to jakieś wielki szramy. Z wyglądu jestem przeciętna, raczej ładna, niż brzydka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zniechęca bardziej
no dobrze, to może odpowiesz teraz na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
bardzo mi się podoba twoje poczucie humoru i gdyby nie to oczekiwanie ślubu, to chętnie stanąłbym w konkury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna przed trzydziestką
To może zaczniemy na opak? Jakie masz wady? :). Co do wizji przyszłości - mam podobną, a co do wad: bywam roztargniony, niezdarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter - wady: - bywam hiperwrażliwa - mam problemy z zapominaniem urazów i przykrych słów, ciężko jest mi wybaczać Charakter - zalety: - potrafię być bezinteresowną przyjaciółką - jestem wrażliwa i empatyczna - szanuję odmienność Wygląd - wady: - dla niektórych jestem zbyt szczupła i filigranowa Wygląd - zalety: - nie mam nic brzydkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
widzę, że mam wielbicielkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×